Autor Zpráva
l007
Profil
http://www.lotty22.wz.cz/marketingpotreti.png
Prosím o celkové zhodnocení. Byla bych ráda, kdybyste připsali hodnocení x/10. Předem děkuji a doufám, že je to další krůček vpřed.
Petr Tichý
Profil
1/10 - Barvy roli nehrají.
l007
Profil
Petr Tichý
Barvy roli nehrají.
já si myslím, že hrají. jeden komentář k tomuto projektu m přece neodradí od toho, abych v něm pokračovala. Teprve čas ukáže, jak si tento projekt povede ve vlnách internetu.
Petr Tichý
Profil
A co že to má být za projekt?
l007
Profil
Petr Tichý
A co že to má být za projekt
má to být projekt, který by uživatelům internetu polopaticky vysvětloval co je to marketing, jeho základní pojmy a ostatní náležitosti ohledně marketingu.
Petr Tichý
Profil
Komerční či nekomerční?
l007
Profil
Nekomerční.
Railbot
Profil
l007
Koho bude zajímat, že nějaké xhtml a css jsou validní? Kdo o tom něco ví, zjistí si. Běžnů BFU neví co to je.
l007
Profil
Railbot
Běžnů BFU neví co to je.
Když si běžný BFU bude prohlížet stránky, je mu jedno jestli je kód validní či ne. Jde o to, že některé webdesignery by to zajímat mohlo. Třebas.
Vladosik
Profil
4/10
l007
Profil
Vladosik
za co 4/10? Co je tam špatně?
Petr Tichý
Profil
l007
V tom případě ("Nekomerční.") je tedy pravda, že větší radost budeš mít z webu, kterej si uděláš sama na koleni a budeš mít větší motivaci než kdyby si si nechala vytvořit web nikoli web.
Railbot
Profil
l007
Vždyť píšu, že koho to bude zajímat, ten si to umí sám zjistit a nepotřebuje k tomu dva přiblblé odkazy v patičce.
quinux
Profil
l007
Jde o to, že některé webdesignery by to zajímat mohlo.
Nevím proč tě zajímá, že webdesignery něco zajímá, když to evidentně není web o webdesignu ;o)

K webu:
1) proč je to celé zelené?
2) obrovská hlavička
3) ty hvězdičky a kytičky (nebo co to je) - jak to souvisí s marketingem?
yderf
Profil
Je to krok vpred, avšak tak na 4/10 (za design). Proste tomu trochu chýba trochu viac tematickosti. Možno nejaké fotky, nejaké zasadanie, burza, niečo (neviem, čo by najviac vystihovalo tento projekt). Možno nejaké ikonky, paragraf, bankovky, mince...Teraz je to nie úplne zlé, avšak trochu nevhodne použité rozvrhnutie s farbami, ktoré naozaj úplne nehrajú.

A mimochodom, myslím, že nikto ťa tu od projektu nechce odradiť, skôr podporiť, aby to bolo čo najlepšie ;-).
l007
Profil
yderf
Je to krok vpred díky

Možno nejaké fotky, nejaké zasadanie, burza, niečo něco možná ještě vymyslím, ale nemyslím si, že bych dokázala naprogramovat takovou burzu. Panebože, vždyť já programovat neumím ;-)


nevhodne použité rozvrhnutie s farbami, zkus mi poradit, jak by to bylo dobře rozvržené, inspirovala jsem se jen tak pro zajímavost na moderním webu :-)


že nikto ťa tu od projektu nechce odradiť, skôr podporiť, aby to bolo čo najlepšie ;-). a ty ten projekt podporuješ? Mysíš si, že bude dobrý?

Jinak díky za komenty
l007
Profil
Petr Tichý
budeš mít větší motivaci než kdyby si si nechala vytvořit web nikoli web
jaksi jsem nepochopila, co tím chtěl básník říct, ale

pokud to bude BFU doopravdy zajímat bude jim podle mě docela jedno, jestli ten projekt bude mít zelené nebo modré pozadí, či oranžové texturky, ne? Přeci je to o zvyku.
Petr Tichý
Profil
Tak tedy jinak. Na začátku jsem mluvil o barvách a to proto, neboť mi to přijde stejné jako tvé předchozí návrhy. Jenom se změněnými barvami, které v tomto nehrají roli.

A potom jsem se začal zajímat co že to bude za projekt a když jsem se dozvěděl, že to bude taková malá nekomerční knihovnička, tak jsem usoudil, že se ti nevyplatí nechat si udělat web. Web jako web, ne jako web.
l007
Profil
Petr Tichý
Na začátku jsem mluvil o barvách a to proto, neboť mi to přijde stejné jako tvé předchozí návrhy. Jenom se změněnými barvami, které v tomto nehrají roli.
jaké barvy bys třeba doporučoval? (jen tak pro inspiraci)

Web jako web, ne jako web.
Pořád nějak nechápu smysl této věty.
Petr Tichý
Profil
l007
Takže asi ve třech příspěvcích jsem napsal, že na barvách nezáleží. Jinak pro barevná schémata můžeš zajít na http://www.colourlovers.com/. Pěkný web se dá udělat ve (skoro) všech barvách. Většinou je prostě člověk omezován barvami z loga a nic jiného mu ani nezbývá.

Web = kvalitní web.
Web = nekvalitní web
l007
Profil
Petr Tichý
jj, už chápu. jinak díky za odkaz na ta schémata, už jsem asi jedno vybrala. Zítra zapojím fantazii a budu pilně tvořit. Nemá chuť se někdo přidat?
yderf
Profil
tým nejaké zasadanie, burza, niečo som myslel fotky k marketingu, ktor0 by si nejako pou6ila pri dizajne, nie že to máš programovať ;-) napríklad: http://www.downingcambridge.com/development

a ty ten projekt podporuješ? Mysíš si, že bude dobrý?
neviem, záleží na tvojej odbornosti, alebo odborností ľudí, ktorí tam budú prispievať...šancu však má každý ;-). A podporujem ho do tej miery, že by to mohlo byť zaujímavé (pokiaľ by to nebolo iba tliachanie o tom, ako zarobiť s Adsense a pod., to však predpokladám, nehrozí)
Tomáš Hanus
Profil
4/10 - a to proto, protoze to vypada o 50% lepe nez predchozi navrhy
- rada: drzis se porad stejne "sablony" a menis akorat barvy a hlavicku. To, co tvoris ty, se ted nedela. V jednoduchosti je sila. Nezapominej, ze design se nedela kvuli designu, ale k obsahu. (takovy obrat :) )
Podivej se kamokoli, kde je web delany v tomto a lonskem roce a inspiruj se.

A hlavne, tenhle navrh k marketingu vubec nesedi, spise to jsou vsechno blogy. Inspiruj se treba navrhem stranek pojistoven a instituci ;)
Venca V
Profil
l007
Nemá chuť se někdo přidat? - jestli máš zájem o spolupráci, tak se mi ozvi a můžu ti s tím pomoct. Dělám si "do šuplíku" nějaké návrhy, tak jeden z nich můžu zkusit pojmout na téma marketing:-) Ovšem mnohem více než s grafikou si rozumím s kódem, takže kdybys chtěla tvůj návrh nakódovat (HTML, CSS, PHP, MySql, trochu Javascript) tak se mi ozvi (kontakt najdeš v profilu) a v nějaké volné chvíli bych se na to vrhnul...
Lexter
Profil
l007

Pokud chceš, napiš mi na ICQ, zkusím ti trochu s tou grafikou píchnout. Aspoň se základy.
hanelie
Profil *
dobrý déň otázka znie:
mám svoj web, na ktorom chcem aby hrala hudba /momentálne mám rádio, ale keď sa kliká tak rádio prestane hrať a cca 10 sec. nehrá /, nemám to legálne, takže radšej by som chcela nejaký remix dačoho, ale aby to súvisle hralo, a ako je to s autorskými právami, koho mám žiadať o povolenie na šírenie produkcie? veľmi ďakujem za radu
hanka
l007
Profil
Venca V a Lexter
odbornou pomoc ráda přivítám, můžete mi napsatna lpehalova@gmail.com a tam se nějak domluvíme. Jinak předem díky za ochotu :-)
Lexter
Profil
hanelie

Raději si založ vlastní topic ;).

l007

Napiš ty mě na info@ljt.cz. To já tady nabízím pomoc :).
l007
Profil
Venca V
kontakt najdeš v profilu
nemohla jsem ho najít, mám pro tebe připravený mail, tak mi kdyžtak napiš, jj?

Jo a Lextře, tobě jsem už psala, jj?
Lexter
Profil
l007

<ot>
Já vím. Pomohu ti s grafickými schopnostmi, to ano, ale návrh za tebe dělat nebudu. Budu jen přicmrndávat. to je podle mého lepší trochu tě naučit a radit při samotné tvorbě ;)
</ot>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0