Autor Zpráva
stanco
Profil *
http://www.kerygmateam.wz.cz/

hmmm dávam sem Web na posudenie... a čakám poriadnu kritiku :-), toho ze pod operou to nejde som si vedomý a fakt neviem prečo, a teraz to ani nemam čas skúmať, lebo maturujem... keby ste chceli zdrojovy kod, tak ako je, tak je na http://www.kerygmateam.wz.cz/web.rar no a to je z mojej strany asi všetko. za názor ďakujem
Boldrik
Profil
skryvat reklamu timto zpusobem je samo proti jakymokoli zasadam at uz etickym ci smlouve s poskytovatelem

nejde to nejen v opere ale ani ve firefoxu

timkoncim. dokud neudelas neco s tou reklamou tak nebudu podporovat ani kritikou podobne praktika
Boldrik
Profil
a este si to rika krestansky
stanco
Profil *
no hej ale ja ju neskryvam umyselne. ono niekedy je navrchu a fakt neviem preco. ako ja jedine co s tym mozem spravit je, ze bud to cele posuniem dole takze mi to uz nebudy vychhadzat na jednu stranku a tym padom overflov som tam daval uplne na nic, alebo ich presvedcit aby si nastavili reklamu tak, aby sa davala navrch, co ale neni v mojich silach. ked ju nastavim aby sa davala podstranku tak sa aj tak da hore... a posuvat to fakt nechcem. ono keby som ju chcel umyselne schovat tak by som to uz posunul o tych 5px vyssie a nebolo by ju videt vobec. jedine co s tym mozem ja spravit je ze dat tak vstupovu stranku comu som sa chcel vyvarovat ale asi to inak nepode... tak povedz ako inak sa to este da spravit?

ps: teraz je navrchu...

dobra dam tam este jednu stranku predto ale povedz co ine sa s tym este da spravit????
stanco
Profil *
uz to je...
Kráťa
Profil
U křesťanů bych opravdu neočekával nějaké oblbování s reklamou. Proč si jí nenastavíš na všechny stránky dolů? Jednak by tam nebyla téměř vidět a zbavil by ses té "vstuptestránky".
Když to na Webuzdarma nastavíš, tak to musíš potvrdit a nahrát tam znovu všechny soubory, jinak to nefunguje.
stanco
Profil *
som skusal ked to spravim ze ju dam dole tak to zacne dost blbnut lebo to nahra na vsetky stranky a to napr aj do noviniek ktore sa tam loaduju a takisto este dakam dost to rozhadzuje... to je jedna vec a druha ze aj ked ich nastavim dole tak sa zobrazi hore pod logom lebo si to mysli ze tam nic neni. jedine co by sa dalo spravit je ze aby som im napisal aby dali tu reklamu do pozicioningu a nastavili tam vyssiu prioritu potom by sa zobrazila navrchu nad logom. alebo by som este mohol upravit logo... to by sa dalo. alebo ho otial uplne vykopnut... z indexu iba
Boldrik
Profil
ideal je vkadat si to sam pomoci toho jejich tagu. jinak to fakt porad blbne
Loraine
Profil *
Mě se to zdá fajn, pěkně barevně sladěné, ale u toho menu mi to usekává kousek prvního písmene..ale super jen tak dál ;)
Kráťa
Profil
stanco
do všech=do všech, i těch loadovaných. Mě třeba blbnul takový skriptíček PHP, tak jsem si ho na lokálu přejmenoval na .gif, nahrál na server a zase ho přejmenoval na .php.
Jinak u svého webu to mám nastavené pouze na Webuzdarma na všechny stránky dolů a nestarám se o to.
Hrbáč
Profil *
vstupní stránka = ****. Dále se nemohu zbavit dojmu že na http://www.kerygmateam.wz.cz/indexb.php je ta část loga nalevo prostě penis, geco stříkající šulin... A mělo by být upozornění, že se jedná o christliches fanatisches...
stanco
Profil *
zatial neviem preco to ide iba v explorer...??? asi pouzivam daku divnu funkciu...??? to budem muset cele prerobit. moze mat span pevnu velkost???

ale aky je ten ich tag??? ja som sa zatial k ziadnemu nedostal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0