Autor Zpráva
pogg
Profil
Prosím o zhodnocení nového připravovaného designu pro web www.fotbalovyraj.ic.cz

Nový design naleznete na www.detektor.tym.sk

Díky za každý názor.....
Gekon
Profil
Ne. Tohle ne.

Dvakrát menu. Osmkrát reklama. Střední box kratší než dva postranní. Běs.
Petr Tichý
Profil
Ne-e.
pogg
Profil
je to jen prozatimní návrh..... menu je na obou stranách jen pro zaplnění prostoru....

dal jsem tam raději tohle než jak většina lidí kteří si nechaji něco zkritizovat to vyplní jen nesmyslným textem....

Zajímá mě hlavně jak ta stránka působí, zda zaujme, dá-li se užít lepší písmo atd.....jen grafika obsah bude až další......


jinak dík.....
simonek
Profil
tak pokusím se zhodnotit:

1) odsaď stránku od reklamy nahoře
2) hlavička má větčí ohraničení než ostsní prvky stránky, což působí dost rušivě
3) pozadí v menu by ušlo, ale pozadí obsahu neladí se stánkou, ten přechod bych zrušil a dal normální jednobarevné
4) více bych odsadil postranní sloupce od obsahu
5) obrázky na pozadí odkazů taky nejsou nic moc, ale hover je horší, oči mi přecházejí, jak je těch odkazů moc pod sebbou
6) <br/><br/><br/><br/><br/><br/> <br/><br/> - doufám, že to tam pak nebude
7) nahraď zastaralý tag <center> něčím jiným
8) odkazy v patičce jsou nevýrazné
9) neklikaci logo
10) cesta vede jinudy
pogg
Profil
diky.... a jaké písmo a byrvu by jsi použil na text v obsahu.... a jak by jsi prosímtě vyřešil ten hover?
simonek
Profil
poqq
asi černou až hodně hnědou a na odkazy buch použil hodně zelenou nebo zase nějakou světlou
pogg
Profil
raději tu tmavší zelenou aťto nebije do očí.... dík....
Vladosik
Profil
pogg
Ten druhy navrh vypada hrozne amatersky, hned jak jsem to otevrel, hrklo me na mysl kdo tohle udelal... Ja bych to predelal cele.
Kazdopadne to chce uplne jiny banner nebo aspon odstranit Drogbu, to je prvni vec, co vypada amatersky. Dukazem je, ze ta hlavicka znicila i puvodni web, protoze s puvodnim bannerem byl ten puvodni web pekny a vsechno k sobe hezky pasovalo. Nyni to vypada jako dve k sobe nepasujici casti .
A dalsi je to oddelni sloupcu a obsahu. To je asi nejhorsi ze vseho... Neoddeluj to a nech to u sebe, jednu barvu a pujde to.
Puvodni web s prvni hlavickou pusobil nesrovnatelne kvalitnejsim dojmem. Hodne stesti pri upravach.
pogg
Profil
Vladosik

Mě se osobně také líbil ten původní web jen stále návštěvnost stagnuje proto jsem se rozhodl k výraznému designu... Sledoval jsem weby se stejnou tématikou a došel jsem k názoru že obsahově jsem na tom lépe a je třeba zvýraznit design... Máš pravdu že ta zelená je hrozně agresivní, ale na ostatních webech jako jsou
http://www.svetovyfotbal.ic.cz

mají pestrost barev a i když to docela působí "přeplácaně" tak ten web je zapamatovatelný s velkou návštěvností!

Tento návrh je pouze test zda to na návštěvníky nějak zapůsobí....

A dalsi je to oddelni sloupcu a obsahu. To je asi nejhorsi ze vseho... Neoddeluj to a nech to u sebe, jednu barvu a pujde to.
Nechápu jak jsi to myslel... Když už nic tak to se alespoň trochu zdálo být řešením od monotóních jednobarevných obsahů.


Díky za odpověď.....
Vladosik
Profil
Nemuzu si pomoct, ale i uvedena stranka http://www.svetovyfotbal.ic.cz/ na me pusobi hrozne amatersky, jak vytvorena ve FrontPage, grafika je neostra a dalsi detailicky, ktere tu nebudu rozebirat.

A dalsi je to oddelni sloupcu a obsahu. To je asi nejhorsi ze vseho... Neoddeluj to a nech to u sebe, jednu barvu a pujde to.
Nechápu jak jsi to myslel... Když už nic tak to se alespoň trochu zdálo být řešením od monotóních jednobarevných obsahů.

Nenapsal jsem to asi dobre. Mas leve menu, pak je ten leskly sedivy sloupec a to je prave osklivy. Vypada to jak ramy. Pak tam je mezera v ktere je videt pozadi stranky, coz je taky osklive. To same se opakuje na prave strane. Podle me to pusobi, jak kdyby to bylo nejak poskladane a zpatlane. Melo by to do sebe vice zapadat. Proc tak agresivne oddelovat menu?

Nekopiruj konkurenci a ani bych nevytvarel novy web, staci upravit ten stavajici. Treba tento web navstevuje denne asi 5000lidi - http://www.eurofotbal.cz/ a ja design jednoduchy, spise podobny tomu co mas v soucasnosti.
pogg
Profil
Jo máš pravdu..... pojedu to svoje..... pak se to pozná.... díky za rady bude se jimi řídit......

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0