« 1 2
Autor Zpráva
dredie
Profil
aleš
rada - priste davej flashovy web do diskuze "nazor na muj flash", tam te za falsh prudit nikdo nebude :)
dredie
Profil
art4web
imho na fotograficke portfolio je flash vice nez suitable. Na eshop bych ho samozrejme nedoporucil, ale tohle je neco jineho :)
art4web
Profil
dredie
Jasne, to som pisal uz na zaciatku.
Keilew
Profil
dredie
ty snad umis delat weby, ktere zaujmou 100% navstevniku?
Seš mimo mísu. Nejde o zaujmutí, ale jde o to, aby to 100% návštěvníků vůbec vidělo. A to je cíl a hlavní pravidlo webdesignu. Když už nic, tak ať si to aspoň přečtou v textovém módu. A to mi zde chybí. Tečka.

Jde o to, ze by ho sam asi ani nevypl ;)
Nevím, jak je na tom Flash na IE5.5, ale můžu ti garantovat, že si ho ani nenainstaloval:-))

aleš
To je o tom, že SEO není o optimalizaci pro "sakra dlouhý řetězec klíčových slov, který snad ani nikoho nenapadne", ale pro... no vždyť to vidíš, ne??
aleš
Profil *
2 Keilew
dobře, tvému šéfovi s IE5.5, jsem se už omluvil, jestli to nestačí, pošlu mu k Vánocům pětipalcovou disketu s Firefoxem


Sakra dlouhý řetězec?
"kvalitní web" = 2 slova

"czech architectural photographer" = 3 slova, kde je sakra dlouhý řetězec?
architectural, protože nikdo hledající fotografa architektury nepotřebuje odkazy na fotografa svateb či fotoklub z Horní Lhoty nebo nezkušené školačky
czech / czech republic / prague , protože fotografů architektury je na této planetě vážně moc, když tu nějaký zahr. investor něco postaví, může si dovézt svého fotografa...nebo vyhledat místního
Lexter
Profil
aleš

Nedokážu si představit, že by uživatelé trávili mládí u vyklepávání "czech architectural photographer". Ale to je fuk. Důležité je to, že flash je tom na nic, je to nepřístupné a prostě špatně udělané. Smůla, ale je to tak. Držím palce při další tvorbě.
aleš
Profil *
2 Lexter
když tam zadají jenom "photographer" a budou hledat specializovaného fotografa architektury v ČR, stráví tam i stáří
Lexter
Profil
aleš

Dyť jsem řekl že je to fuk :). Jde také o to, že kdybych já byl zákazník a uviděl stránky "tvého" fotografa, odešel bych jinam. Protože mě stránky shodily firefox do Not Responding :D.
Keilew
Profil
Osobně bych teda hledal českého fotografa česky. Pod "fotograf architektura" první nejsi... Zahraniční investor má obvykle celý tým podržtašek, který tyhle věci dělaj za něj a jsou to Češi, ale to je fuk.
Pětipalcovou disketu neznám 8-|.
Keilew
Profil
Lexter
:-)))
aleš
Profil *
2 Keilew

5" disketa je podobná vykopávka jako IE5.5

až budu dělat český web pro česká klíčová slova, bude doufám první, zatím to není priorita
anglický web pro anglická klíčová slova momentálně je
Keilew
Profil
Jenom pro zajímavost, je to 5,25", proto se tak blbě ptám.
A není. Je první jako český web pro anglická klíčová slova.
aleš
Profil *
5,25" samozřejmě, vyhráls , ještě je používáš ? :-)

dobře, oprava
anglický psaný web pro anglická klíčová slova momentálně je
Keilew
Profil
Nepoužívám, ale vlastním jako trofej...
aleš
Profil *
ještě by mě zajímalo, kolik by ten web ve fleši s administračním systémem stál udělat na zakázku?

chápu, že se to hodí spíše do sekce práce nabídky, jen tak pro orientaci, když už je to tady...dík
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0