Autor Zpráva
SuE
Profil
Založila jsem si forum http://photofiltre.suewebik.net/forum/
Použila jsem XMB forum, které tady není moc obvyklé, ale vyhovovalo mi možností vkládat přílohy-obrázky přímo z počítače (nepředpokládám, že všichni, kdo si hrají s Photofiltre, mají svůj web), je poměrně svižné, má docela slušné možnosti nastavení a možnosti vlastních skinů. MiniBB nemá přílohy, PunBB zrovna kdesi hackli a phpBB mi připadlo moc velké ....
Překlad do češtiny je hotový tak způlky - admin část ještě nemám, takže občas může vybafnout engliš hláška, sry.

To téma, které vidíte, jsem vyráběla pomocí Photofiltre. Prosím o kritiku sladění barev a vzhledu ikonek. BTW, je někde nějaké free bitmapové české písmo? Dokreslovala jsem tam čárky a nic moc teda :-) .
Navic ten použitý font má nějaké divné T a I , asi to budu muset překreslit :-(

Chtěla bych totiž udělat ještě jedno světlé téma, tak ať neopakuju chyby v grafice .. su úplný amatér
Logo je celkem paskvil, jen aby tam něco bylo, časem snad někdo něco vyrobí

Díky
jUst
Profil
Ty barvy webu mi přijdou trochu neslaďený. Dal bych tam nejaky mírnější odstíný, které se ksobě budou více hodit. Font špatný neni ale chtělo by to sladit barvu/velikost/typ. Jinak funkční a celkem pěkné :)
SuE
Profil
Tak jsem to předělala na světlý vzhled. ale protože se mi nechtělo předělávat i ikonky u příspěvků, nechala jsem tam původní odstín hnědé a teď mi přijde, že se tam nehodí. Nakonec to asi budu muset předělat ale nevim jak :-(
Nějaký tip na nahrazení té hnědé ?
A ještě .. je dost velý rozdíl u těch dvou alternativních barev v tabulkách? Někdy mám pocit, že jo, někdy se mi zdá, že okénko pro login apod není moc vidět :-(
Marty
Profil
SuE
1)ty ikonky by opravdu chtěly předělat, takhle se mi to zdá moc jednoduché
2)tu hnědou bych nahradil tmavě červenou, nevím jak by to vypadalo, ale myslím, že by to šlo. Zkus si s tím trochu pohrát na míchátku barev na wellstyled, určitě ti vyleze nějaká dobrá barva.
3)a ještě jedna připomínka: text "Forum k Photofiltre" bych přesunul do toho loga, vedle toho obrázku, tam jak to je, mi to příjde takový ztracený.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0