« 1 2
Autor Zpráva
art4web
Profil
Str4wberry
Vieš že som nemal na mysli beta verziu pre win ale normalny safari? Je to ale bežný prehliadač (možno nie v SR, ČR) , takže by bolo dobré, aby sa v ňom stránka zobrazovala bez problémov. Toto je jedniná chyba co tam mam, takze by som ju rád napravil.
ICQ UIN - U-user, I-identification, N-number ( 336-491-462 ) , co natom nechapes?
Str4wberry
Profil
art4web
ICQ UIN - U-user, I-identification, N-number ( 336-491-462 )
Tohle chápu, ale kde si sebral ty pomlčky? 336-491-462, snad 336491462. Už chápeš?

Vieš že som nemal na mysli beta verziu pre win ale normalny safari? Je to ale bežný prehliadač (možno nie v SR, ČR) , takže by bolo dobré, aby sa v ňom stránka zobrazovala bez problémov
To asi ano Safari má celkově nebezpečná asi 3%. Ale v ČR/SR nemá ani 1/2 procenta, když myslíš, že je to jediná chyba...
aleš
Profil *
záleží na jaký web, já mám návštěvnost v Safari kolem 30%, pravda hodně ze zahraničí
art4web
Profil
Str4wberry
Aha, no tie pomlcky su kvoli prehladnosti, prip. aby sa to dobre dalo odpisat napapier alebo tak.
Ked to skopirujes aj s pomlckami a das vyhladat kontakt, nic sa nestane.

A myslim a dúfam že web budu navstevovat aj zahranicny navstevnici tak kvoli tomu toto.
Str4wberry
Profil
art4web
nic sa nestane — jakože se kontakt najde?
Mně jen jde o mystifikaci uživatelů. Spoustu jich to vidí takto napsané, potom se mě ptají, proč se jim nedaří přihlásit. A on tam automaticky nacpe 123-456-789. Nebo se diví, že se mu na webu do inputu s maxlenght='9' nevejde 123-456-789.
art4web
Profil
Str4wberry

když myslíš, že je to jediná chyba...
Vidíš tam ešte nejaké závady okrem toho čo si napísal? Ano myslim ze to je jediná chyba.
art4web
Profil
Dúfam, že nebude vadiť keď tento thread ešte vytiahnem :)
Vyznacenie aktuálnej polozky v menu je spravene. Potreboval by som, aby mi niekto poradil so zobrazovanim flash referencií. Neviem z akého dovodu, ale nezobrazia sa mi. Predpokladám že ani Vám. Napríklad tu.
Všetkym ktorý mi pomozu dakujem.

Zmena: Už je to vyriešné ;)
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0