« 1 2
Autor Zpráva
quinux
Profil
Lexter
Ale notak. Jako dvacetiletej cucák mám snad ještě právo na mladý masíčko, ne? :D. Dost OT chlape ;).
Dědečku ;o)
Lexter
Profil
quinux

Tady je to jak na díze. U nás už na ni choděj jen patnáctiletý. Ukážu se tam já, mám bradku a kníra a hned by mě všichni ... No co :) navrhuji lock, tady už je to tak dost velkej humbuk :).
Keilew
Profil
quinux
Jestli on je dědeček, tak já jsem ... no radši no comment:-)

Lexter
Stejně by mě zajímalo, na čem to tak tvrdě dřeš:-) Takovej talentovanej grafik a kope kanály?:D

Konec.
quinux
Profil
Lexter
Tady je to jak na díze. U nás už na ni choděj jen patnáctiletý. Ukážu se tam já, mám bradku a kníra a hned by mě všichni ...
Ten pocit mám už dlouho :-D

No co :) navrhuji lock, tady už je to tak dost velkej humbuk :).
To víš, ještě by se potentoval, že jsme cenzoři. Jen ať vidí, že neví o čem mluví ;o)

Keilew
estli on je dědeček, tak já jsem ...
Babička :-D
Lexter
Profil
Keilew

Tohle si odpustit nemohu. Jen počkej ty zvíře, až si tě najdu. Bude trpět muky, které ještě žádný smrtelník nezažil. :) Fakt konec, nebo dostanu s Keilem baníka :).

quinux

:) pravda :)
Keilew
Profil
Lexter, quinux
:-DD
vlazy
Profil *
Keilew
vlazy
Co furt máš s tím webmasterem?
A co furt máte s cenzorama?

Pouze mi připadá, že někteři si zde v této diskuzi tak trochu hrají na cenzory a snaží se jiným nařízovat co zde mohou psát a co by neměli.

Lexter
vlazy
Už mě přestalo bavit ti odpovídat na každou kravinu, kterou vypustíš z huby. Takže ti jistě udělám radost, když řeknu že končím.

Docela dobrý nápad. Mne už to diskutování zde přestává bavit.

Jen malou poznámku:
Neboj, já byl kdysi taky v tom období, kdy mi maminka říkala, že se mnou puberta mlátí ode zdi ke zdi :). To že tady napadáš každého, který ti chce jen pomoct je tvá nebetyčná blbost. Vyrosteš a bude ti fajn. Varlata ti sestoupí v šourku a budeš se hned cítit jako chlap, který nemá zapotřebí tyto výlevy. Hezký večer

Vypadá, že ta puberta s tebo ještě stále mlátí ode zdi ke zdi. Já zde nikoho puberťáku nenapadám. To snad mám podle tebe jen tak si zde pouze číst jak mne zde mnozi naívně kritizujete, protože asi vůbec nemáte zájem se mnou rozumně diskutovat a neměl bych se k tomu co zde píšete nijak vyjádřovat?

quinux
vlazy
Něco takového bývá i na mnoho jiných stránkách. To snad chceš tvrdit, že mnozi webmasteří kteří něco takového na stránky dají jsou naívní blbci?
Termín "naivní blbci" máš asi hodně rád. Napsal jsem snad něco takového? Držíš se hesla "používá to většina, tak je to správně"? Má tato informace nějaký přínos pro uživatele? Nemá. Klidně si to tam nech je to tvoje věc, jen se ti tu všichni snažíme říct, že to k ničemu není, takže je to tam zbytečné. Ty však hned sebe a všechny co to používají označuješ za blbce. Naivní.

Zda jsi něco konkretního napsal nebo né není důležité. Hlavní je to jak jsi co napsal a jak se to dá pochopit. To zda nějaká informace má pro někoho nějaký přínos nebo ne je věc jedná, ale druhou věcí zase je zda tato informace většině lidém překáží nebo ne. Ono je asi věc názorů zda to tam může být a nebo by to tam určitě být nemělo. V tom se my 2 asi nikdy 100% neshodneme.

Chceš snad tvrdit, že obsah stránek není vůbec důležitý a proto by ani na stránkách nic jiného kromě dobré grafiky nemuselo být?
A tvrdím snad něco takového? Používáš ty vůbec mozek? Snažil jsem se ti říct, že po grafické stránce není na tvém webu co hodnotit nebo mi snad chceš říct, že modrá hlavička a levý sloupec je nějaká grafika? Toto je fórum o webdesignu takže logicky se budou komentující dívat nejdříve na grafiku a pak až na obsah.

Podle toho co jsi k tomu napsal se to tak dá pochopit. Já svůj mozek se snažím používat, ale v tvém případě by se možná dalo zpochybnit zda ho vůbec máš.

Ano na obsahu stránek mám v úmyslu ještě zapracovat, ale nejsem s tím až tak hodně rychlý. Samozřejmě, že si dávám na můj veb mnoho z toho co někde na netu najdu. Nevidím na tom nic špatného. To zda to je nebo není pro návštěvníky nějak přínosne by snad nejlépe mohli ohodnotit oni sami.
Já neříkám, že je na tom něco špatného, ale hodnotím dle svého názoru obsah a říkám, že ten web nemá žádnou logickou linii, ale je to jen hromada sesbíraných věcí z netu a vložena na jednu stránku.

Ano je to tvůj názor. Klidně si měj na cokoliv názor jaký chceš, ale nemusel by jsi ho prosazovat jako jediný správný.

Tak to vypadá, že si i ty zde hraješ na cenzora.
Je u tebe obvyklé, automaticky někoho kdo ti otevřeně řekne svůj kritický názor na tebe označit za cenzora? Víš co to vůbec cenzura je?

Jakýkoliv kritický názor od kohokoliv mi samozřejmě nevadí. Nelíbí se mi ale to když někdo mi zde píše co bych zde měl nebo neměl dávat. To mi připadá jako cenzorování.
djlj
Profil
Funguje ještě ta soutěž „nejvtipnější téma měsíce“? Tohle je totiž nejžhavější adept :).

Nelíbí se mi ale to když někdo mi zde píše co bych zde měl nebo neměl dávat. To mi připadá jako cenzorování.
Hahaha, ty fakt ani nevíš, co to slovo znamená.
quinux
Profil
Zda jsi něco konkretního napsal nebo né není důležité. Hlavní je to jak jsi co napsal a jak se to dá pochopit. To zda nějaká informace má pro někoho nějaký přínos nebo ne je věc jedná, ale druhou věcí zase je zda tato informace většině lidém překáží nebo ne. Ono je asi věc názorů zda to tam může být a nebo by to tam určitě být nemělo. V tom se my 2 asi nikdy 100% neshodneme.
Když ve slově LÁSKA změníme 4 písmena a jedno ubereme,. dostaneme slovo PIVO
Ano, to co jsem napsal se dá opravdu tak pochopit a to ve chvíli, když z mého textu něco vyhodíš, něco doplníš a něco přehodíš, tak potom se to tak jak to chápeš ty dá pochopit.

Podle toho co jsi k tomu napsal se to tak dá pochopit. Já svůj mozek se snažím používat, ale v tvém případě by se možná dalo zpochybnit zda ho vůbec máš.
Platí to co jsem napsal výše. Očividně nesnažíš, protože bys nenapsal takovou kravinu.


Ano je to tvůj názor. Klidně si měj na cokoliv názor jaký chceš, ale nemusel by jsi ho prosazovat jako jediný správný.
Něco mi uniklo? kdy jsem svůj názor prosazoval jako jediný správný? Napsal jsem svůj názor a v reakci na tvé připomínky jsem jej logicky obhajoval.


Jakýkoliv kritický názor od kohokoliv mi samozřejmě nevadí.
Tak teď teprve uvidíš jak prosazuji jediný a správný názor. Ano ty nejsi schopen přijmout zdejší kritiku a nikdy tomu nebude jinak! :-D

Nelíbí se mi ale to když někdo mi zde píše co bych zde měl nebo neměl dávat. To mi připadá jako cenzorování.
Cenzura by to byla ve chvíli, kdybychom činili kroky k tomu, abys tu nemohl psát, jako např.: smazání threadu či blokace tvé IP, ale to nikdo nedělá, jen ti veřejně, svobodně a v rámci diskuze říkáme, že když nejsi schopen tu kritiku snést tak to sem nemáš dávat. To není cenzura, ale dobře míněná rada.
quinux
Profil
djlj
Funguje ještě ta soutěž „nejvtipnější téma měsíce“? Tohle je totiž nejžhavější adept :).
Řekl bych, ale „nejvtipnější téma roku“ ;o)
Lexter
Profil
Ty voe! :D

Tohle si kopčím a budu si to číst po večerech.

ouze mi připadá, že někteři si zde v této diskuzi tak trochu hrají na cenzory a snaží se jiným nařízovat co zde mohou psát a co by neměli.
Nikdo si tu na nic nehraje chlapče. To je pouze tvá představa tak vrytá do tvého šáhlého podvědomí, že s ní už nikdo nehne.

Docela dobrý nápad. Mne už to diskutování zde přestává bavit.
Stejně budeš s tímhle vláknem kolovat po netu, to si už zařídím.

Vypadá, že ta puberta s tebo ještě stále mlátí ode zdi ke zdi. Já zde nikoho puberťáku nenapadám. To snad mám podle tebe jen tak si zde pouze číst jak mne zde mnozi naívně kritizujete, protože asi vůbec nemáte zájem se mnou rozumně diskutovat a neměl bych se k tomu co zde píšete nijak vyjádřovat?

Jen do nás! Hurá! My jsme ti blbci naivní, jen ty jsi letadlo.

Zda jsi něco konkretního napsal nebo né není důležité. Hlavní je to jak jsi co napsal a jak se to dá pochopit. To zda nějaká informace má pro někoho nějaký přínos nebo ne je věc jedná, ale druhou věcí zase je zda tato informace většině lidém překáží nebo ne. Ono je asi věc názorů zda to tam může být a nebo by to tam určitě být nemělo. V tom se my 2 asi nikdy 100% neshodneme.
Když sem přijde člověk a chce si nechat zhodnotit stránku, tak mi ji samozřejmě zhodnotíme a pokud je milý a chová se k nám slušně, milerádi mu i pomůžeme, ale když přijde "člověk" jako ty, musí se každý z nás snad smíchy potrhat nad lidskou blbostí a naivitou.

Podle toho co jsi k tomu napsal se to tak dá pochopit. Já svůj mozek se snažím používat, ale v tvém případě by se možná dalo zpochybnit zda ho vůbec máš.
Klepni si na svou hlavu. Dum, dum, dum. Hezky to zní, že? :).

Ano je to tvůj názor. Klidně si měj na cokoliv názor jaký chceš, ale nemusel by jsi ho prosazovat jako jediný správný.
A co děláš ty? Ty malej diktátorku.
j
Jakýkoliv kritický názor od kohokoliv mi samozřejmě nevadí. Nelíbí se mi ale to když někdo mi zde píše co bych zde měl nebo neměl dávat. To mi připadá jako cenzorování.
Kdyby jsi aspoň věděl, co to slovo znamená. Že ti jakákoli kritika nevadí? Dovol abych se počůral smíchy!


Závěr:

Jsem velice rád, že se tu objevují "lidé" jako jsi ty. Na chvíli mě vytrhnou od mé práce a dovolí mi si na pár minut odpočinout u prímové komedie.
vlazy
Profil *
Vidím, že asi většina z vás co jste se do této diskuze zapojili vůbec nemáte zájem zde rozumně a slušně diskutovat. Hlavně ne na téma této diskuze. Vaším cílem je neslušná provokace někoho jiného a tím zároveň prezentace vaši hlouposti, naivity a pubetťactví. S takovými lidni nemá smysl dále pokračovat v této diskuzi a proto končím a dále už zde nic psát nebudu. Vy si tu klidně můžete dále naívně a puberťacky psát, ale ode mne žádnou reakci už zde nečekejte.
Str4wberry
Profil
1) Zkus zahodit tabulkový layout.
2) Když vypnu obrázky, tak mi v menu zůstane akorát několik obrázků s popiskem obrízek.
3) Stejně tak v případě loga.
4) Odkaz na domovskou stránku dej pryč.
5) Odkaz pro přidání do oblíbených udělej nějak standardně a funkčně.

Hodnocení: 2,5/10
quinux
Profil
Nedá mi to :)

vlazy
Vidím, že asi většina z vás co jste se do této diskuze zapojili vůbec nemáte zájem zde rozumně a slušně diskutovat. Hlavně ne na téma této diskuze. Vaším cílem je neslušná provokace někoho jiného a tím zároveň prezentace vaši hlouposti, naivity a pubetťactví. S takovými lidni nemá smysl dále pokračovat v této diskuzi a proto končím a dále už zde nic psát nebudu. Vy si tu klidně můžete dále naívně a puberťacky psát, ale ode mne žádnou reakci už zde nečekejte.
Ano, diskuze se "zvrhla", ale jen díky tvým výpadům. Tvé arogantní útoky poškozují jen tebe samého, protože si uvědom, že většina z těch lidí co ti řekla svou připomínku jsou zkušení grafici/webdesignéři s mnohem lepšími znalostmi a přehledem v oboru než máš ty sám.
Tys však jakoukoliv radu odmítal a jen napadal a vyůstilo to v typicky Hulánovský syndrom, kdy kohokoliv kdo tvé "geniální já" kritizuje označíš na hloupé, naivní a závistivé puberťáky.
Keilew
Profil
Hulánovský syndrom
Tak to je dobré přirovnání:-D
Str4wberry
Profil
quinux
Ty jo, už jsem věřil, že dneska to jméno neuvidím:)
sTeeVe
Profil
Zdravím Tě, pročetl jsem si celou diskusi a nevím, jak ostatním, ale mně to silně připomíná Míra Technologies, když dával ke kritice svůj web na jnw předminulého silvestra... - http://www.jaknaweb.com/ukazuj.php?f=3&i=21223&t=20972 - relativně slušné vystupování, jakoby nevědomost a pak se z toho vyklubal Japan :-)

Předpokládejme, že je to jen můj dojem a že není třeba to rozpitvávat...

Každopádně by to chtělo lépe sladit barvy, ten Comic sans - je třeba vědět, že to odporuje základním typografickým pravidlům, chtělo by to rodinu písem, které jsou k dispozici vždy a všude - tedy téměř - co nejvíce, což c s nesplňuje.

V kódu by to chtělo doplnit doctype a trochu ho zmodernizovat, sám jistě víš, že tabulky už moderním způsobem nejsou.
Keilew
Profil
quinux
Nominováno;-)
NixoN
Profil *
TO vlazy: OMG ještě si říkej webmaster.To že máš na stránce napsáno "optimalizováno pro blabla " je jen projev amatérství. A neříkej mi, že když se na ten web koukneš, tak se ti zdá uspokojivý.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0