Autor Zpráva
Sburicova
Profil *
www.mojerecepty.unas.cz
Zatím neúplné, ale brzy budou kompletní, díky
quinux
Profil
Sburicova
Je to relativně přehledné.
Graficky se mi to sice nelíbí, ale nejde se zavděčit všem ;o)

Teď chybky (IMHO):
1) podbarvení aktivní kategorie v menu jí znečitelňuje
2) řešení navigace pomocí kotev také není nejšťastnější, spíše by to měly být podkategorie
3) hlavička:
a) proč je tam datum 3.7.06? Den vzniku? To nikoho nezajímá ;o)
b) odkaz v hlavičce směřuje na index.html čímž ti vzniká duplicita
c) ten boxík s "nákupem" nikam nevede, ale pocit ve mě vyvolává

Na to, že ten web je už rok starý by mohl být obsah kompletnější ;o)
oogi
Profil
Nelíbí se mi blikání nadpisu v hlavičce, menu bych možná udělal hranaté.
Sice to žádná extra grafika není, ale je to příjemné a přehledné, pro účel webu dostačující.
Kamil V
Profil
menu se tam nehodí, to byh přepracoval

proč není fotka v hlavičce zaostřená?
Gekon
Profil
Á, pamatuji ty doby, když byly tyto stránky na doméně 2. řádu a byly dělané v Publisheru...
Kód vypadá velmi pěkně, ale hlavně se mi líbí přehledost, ta je dotažená téměř do detailu.
Jak si mám vysvětlit ve specialitách to Kuře na Moravance?

Dávám 6/10, moc se mi to líbí.
Sburicova
Profil *
Gekon
Díky, ale stránky nejsou ještě kompletní, budou se doplňovat recepty.
Mistr
Profil
Sburicova
(1) Rady v levém sloupci stránky http://www.mojerecepty.unas.cz/speciality.html jsou skutečně překvapivé.
(2) Čísla za recepty ve mně evokovala dojem, že bude ještě pokračovat recept stejného názvu, jen s jinou úpravou či složením. Tedy něco ve smyslu: Medové perníčky (1), Medové perníčky (2) apod.
(3) Kolega Gekon píše o datu 3.7.06, to já vidím 21. dubna 2007. Ovšem musím se jako on opět zeptat: co je to za datum? Dnešní? Pak se obávám, že někdo z nás dvou žije v jiném časovém pásmu.
(4) Poznámky vpravo v hlavičce bych napsal písmem více se podobajícím písmu psanému rukou. Myslím, že by to dodalo větší důvěryhodnost tomuto prvku.
(5) V titulku stránky (tag TITLE v části HEAD) bych osobně nahradil tečku dvojtečkou.
tajny spion
Profil
Hezci pismo "Moje recepty" nadpis na logu. A pak proc ty cerny diry po plamenometu v menu? :D
Jinak kde je reklama WZ? To dole je smesice nejaka ne :D
Gekon
Profil
Sburicova
V Opeře se roztahuje box s reklamou směrem dolů.

Mistr
(3) Kolega Gekon píše...
Asi máš na mysli kolegu quinuxe:)
tajny spion
Profil
V Opeře se roztahuje box s reklamou směrem dolů.

V IE taky :)
Sburicova
Profil *
tajny spion
Gekon
Mistr
Všem dohromady: reklamu vidím v IE i ve FF normálně dole pod stránkou. A ty díry nejsou po plamenometu, ale něco jako odrážky. Datum je tam opravdu loňský i letošní - vymažu. Čísla u receptů odstraním, aby nemátla návštěvníky.
Jinak díky za připomínky všem.
Mistr
Profil
Gekon
Asi máš na mysli kolegu quinuxe:)
Máš (samozřejmě jako obvykle) recht. Přeci jenom bylo v tu dobu po půl druhé v noci...
tajny spion
Profil
Diry po plamenometu jsou u me dve na kazdym radku, coz se mi nelibi. Reklama uz je normalni.
Sburicova
Profil *
Tak jsou myslím kompletníTady
Sburicova
Profil *
Chamurapi tak je to tady předělané podle tvé pomoci. Díky
tajny spion
Profil
Sburicova
Krasa, uz jen jedna plamenometova dira. Ted se mi to libi. Ikdyz bych je dal treba... rude nebo zlute nebo modre...
Chamurappi
Profil
Musím se pochválit. Leze ze mě lepší kód než z Microsoft Publisheru. Jsem úplný zlatíčko :-)

Reaguji na Sburicovou:
Rádo se stalo. Na tvém případě jsem si zkusil ověřit, jestli běžný začátečník musí na cestě k pěknému kódu projít i slepými uličkami. Nemusí.

Když vidím v menu „Foto“ na webu „Moje recepty“, očekával bych tam fotky nějaké dobroty. Vzhledem k tomu, že máš psy na fotkách pojmenované, tak ti asi nejsou určeni k jídlu, že ne? :-)
Sburicova
Profil *
Chamurappi
Jsou to sice stránky o receptech, ale i trochu o nás, proto ti psi a my. Snad to až tak nevadí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0