Autor Zpráva
Venca V
Profil
Zdravím, chtěl bych vás požádat o připomínky k tomuto návrhu. PNG obrázek, 230 kb. Děkuji za vaše názory.
Str4wberry
Profil
1) Nezakulacoval bych ty okraje.
2) Vyhodil bych ten přechod do bílé u položek menu.
3) Nepodtrhával bych nadpisy (Diskografie h2).

Jinak nemám, co bych vytknul. A jsem zvědav, jak se to podaří nakódovat.
Venca V
Profil
Str4wberry - díky, určitě to vezmu v potaz.
Nakódovat to nebude problém, horší bude ta "mechanická práce" celý obsáhlý web psaný bez css, čistě v HTML vrazit do té šablony:-(
tajny spion
Profil
Tri stejny kyticky to je moc. Alespon je vodorovne obrat (myslim ty nahore) - staci v malovani, taky to tak delam.
Venca V
Profil
Udělal jsem další návrh, ve kterém jsem trochu "přitlačil na štětec" v menu a patičce-snad jsem to nepřepísk... Zajímal by mě hlavně váš názor na to, co se vám zdá lepší:
1.menu x 2.menu
1.paticka x 2.paticka
hover v prvním menu (ten obdélníček) x hover v druhém menu (kytička)
1. logo (celistvé) x druhé logo (s hlavou přesahující ven)
Díky.
tajny spion - ta kytička bude součástí pozadí, které se bude opakovat, takže tam bude víckrát. možná udělám ten obrázek na pozadí širší, aby se tam vešly alespoň dvě jiné:-)
dredie
Profil
mne ta zluta prijde dost ostra... hlavne menu mi pali do oci
tajny spion
Profil
Venca proboha jen to ne. Obrazky maji byt datove co nejmensi (tudis v zadnym pripade nemely by byti roztahnuty pres cely web)
Vladosik
Profil
tajny spion
Promiň, ale co to meleš??
tajny spion
Profil
možná udělám ten obrázek na pozadí širší, aby se tam vešly alespoň dvě jiné:-)

Tim se velikost obrazku zvetsi, tudis o to delsi nacitani: o tom mluvim.
Vladosik
Profil
možná udělám ten obrázek na pozadí širší, aby se tam vešly alespoň dvě jiné:-)
Tim se velikost obrazku zvetsi, tudis o to delsi nacitani: o tom mluvim.

To bude opravdu příšerně dlouhé načítání...
Promiň, nevím jestli se nudíš, ale to jak zde projíždíš všechny stránky v sekci "Názro na stránku" a píšeš Tvé amatérské připomínky mě už nenechává v klidu...
tajny spion
Profil
Vladosik
Nvm kdo je tu amater. Jiste vis, ze cim vetsi obrazek, tim se dele stranka nacita. Tak nechapu co nechapes.
Venca V
Profil
koukám jak se to tu rozjelo:-))
tajny spion - obrázek na pozadí jsem skutečně širší udělal, kytičky se tam dvě vešly. Myslím, že 9 kB místo zhruba pěti, co by měl ten s jednou kytičkou není tak strašná hodnota.
tudis v zadnym pripade nemely by byti roztahnuty pres cely web - děkujme kouzelné hodnotě repeat-x :-)
Vladosik - dík za zastání:-)
brzy dám k zhodnocení html verzi tohoto návrhu.
Petr Tichý
Profil
Máš špatně zarovnané nadpisy a celý text se špatně čte. Možná to bude zbytečným odsazením po nadpisu.

Drobečky na úplně blbém místě, kde si jich nikdo nevšimne.

Návrh se mi nelíbí. Barevně i kompozičně chudé.
tajny spion
Profil
Repeat znam moc dobre, jen pamatuj ze se ma celej web vejit maximalne do 80 kb, v lepsim pripade 50 :)

To nam to ale stoupa nahoru :)
Venca V
Profil
Takže trošku poopravený návrh už je v html, prosím tedy o vyjádření k této verzi. Kód, použitelnost atp...
http://navrhy.pillowfight.cz/zn.html

Petr Tichý
Máš špatně zarovnané nadpisy a celý text se špatně čte. Možná to bude zbytečným odsazením po nadpisu. - pravda, v této verzi je to už o.k.
Drobečky na úplně blbém místě, kde si jich nikdo nevšimne. - předělal jsem, snad na lepší místo...
Návrh se mi nelíbí. Barevně i kompozičně chudé. - byl bych rád, abych někdy bezpečně poznal hranici mezi "chudým" a "přeplácaným"; dokud jí nepoznám, budu se radši držet toho prvního, než bych sklouzl k té přeplácanosti :-)
Petr Tichý
Profil
"byl bych rád, abych někdy bezpečně poznal hranici mezi "chudým" a "přeplácaným"; dokud jí nepoznám, budu se radši držet toho prvního, než bych sklouzl k té přeplácanosti :-)"
Jdeš na to chytře. Lepší chudé než přeplácané.

Nadpisy se mi nelíbí pořád.
Venca V
Profil
Nadpisy se mi nelíbí pořád. - zaměřím se na ně. Některé zdejší členy se vyplatí poslouchat:-) Bohužel některé ne;-)
Petr Tichý
Profil
Nikoho nemusíš poslouchat. Záleží na tobě.
Venca V
Profil
Tak jsem trochu změnil nadpisy... K lepšímu?
Venca V
Profil
Tak jsem to předělal trochu víc, zhodnoťte prosím...
http://navrhy.pillowfight.cz/zn.html
Díky a dobrou noc:-)
Vladosik
Profil
Me se to proste libi. Jen na prvni pohled vidim, ze seznam je prilis prilepen k levemu sloupci a pokud bude vis, bude uplne na menu nalepen, takze by to chtel odsadit...
gyoja
Profil
Z grafiky v hlavičce mám neustále pocit, že zpěvaččina hlava leží na tom oranžovém okraji a nepatří k tomu tělu, co je pod ním. Snad to dělá ten kontrast světla a stínu na krku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0