Autor Zpráva
Hynek
Profil *
Prosím, zkritizujte mi pracovní verzi webu, jedna stránka je dočasně na adrese http://agecko.wz.cz/nove/hadanky/index.php


(a když říkám zkritizujte, tak do mě, a pořádně :-)
Klara
Profil *
Tak tyhle stranky se mi po graficke strance strasne libi, gratuluju. Vyhrady nemam ani k prehlednosti, jen vazne nevim, zda to, co se mi ukaze kdyz kliknu na Neco o me je konecny text nebo to vede nekam, kam nema... Moc hezky.
Hynek
Profil *
Ne, to je samozřejmě jen ukázka :-)

No, a ještě jsem mohl dodat, že je mi 15 let (to už ale někteří víte, že :-)
Acci
Profil
Není to nějaká šablona, nebo jsi to vytvořil sám? Pokud jsi to vytvořil, tak jsi dobrej', jenom bych zmenšíl počáteční písmena
habendorf
Profil
Hynek: OT - Webspy už "nefrčí"?
Hynek
Profil *
Ta počáteční písmena jsou tak schválně :-)
Není to šablona... jsem dobrej ;-)

Webspy, no Yuhů mi změnil heslo, protože mi ho prý někdo zjistil, tan mejl jsem vymazal, a stejně už tu nepíšu tak často - už jen příležitostně.
Klara
Profil *
Me se prave ta velka prvni pismena libi.
Kráťa
Profil
Je to hezké, ale některé odkazy mi nefungují.
La_ToRaNTe
Profil
Je to hezky, ale přijde mi, ze takovej web uz sem videl nekde..
:-) Ale mohu se mylit... je to fakt hezky
La_ToRaNTe
Profil
Připomíná mi tuhle .. stránku
mat
Profil
La_ToRaNTe

asi bych se Hynka zastal, ty stránky si zase tak moc podobné nejsou... ale fakt je, že se od dnešní "sériové" tvorby moc neliší, připomíná to spíš blog, než web o hádankách...
kohout
Profil *
To logo jsem viděl na fotoblog.blueboard.cz!!!!
Polaroid
Profil
Konečně nějaké pěkné stránky!

Vytknul bych akorát dvě věci:
I. žádný odkaz se při najetí kurzorem nemění, což je velice špatně.
II. a nelíbí se mi zpracování loga, jednak bych slovo Název nahradil spojením "Veselé Hádanky" a druhak bych změnil ten slogan, nebo alespoň nedával do uvozovek (v uvozovkách by měli být pouze rozumné věty, nikoliv spolu nesouvisející tři slova
III. a zatřetí se tam ta zelená nehodí (nehodí se k tý červený)
IV. jó a logo by mělo klikat na hlavní stránku webu

Fakt hezký stránky!
Hynek
Profil *
Díky za pochvaly :-)

2Polaroid:

I. to máš pravdu, změním to
II. Nebude to web jen o hádankách, bude to má osobní webka, blog, ankety, a mj. také hádanky; ještě nevím název (web je teprve jen v "návrhu")
III. tak mi prosím navrhni lepší barvičku. Nápady uvítám
IV. No ono klikalo, ale pak jsem tam dal ten "Název" a vymazal jsem i odkaz :-)

pozadí hlavičky je jedna z mnoha nádherných fotek z Medhiho fotoblogu - http://fotoblog.blueboard.cz
ta dvě šedá pozadí - to se přiznám - jsem si zkopčil z jednoho webu na cssvault.com (myslím helldesign.pl)

takových podobnách webek je fakt spousta - pěkně to vystihuje slovo "seriové"

(pro Yuhůa: zašli mi prosím mé heslo, ať se mohu přihlásit, dík ;-)
kohout
Profil *
Fotky na mediho fotoblogu jsou pod autorskym právem, nevim jestli by byl rád, kdyby to viděl:))
Hynek
Profil *
kohout: Tak já se s ním domluvím... :-)
Medhius
Profil
Tak moment, nikdo se mě neptal, zda to můžete použít. Ptát se až po zveřejnění je poněkud pozdě nemyslíte? Navíc si opravdu nepřeji, abyste používal stejnou fotografii do záhlaví jako jsem použil já. Prosím o okamžité odstranění, děkuji.
Yuhů
Profil
Hynku, tvoje heslo neznám, nemůžu ti ho poslat. Jediné, co můžu udělat, je poslat tě na stránku

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=sendpass

Co se týká používání cizích fotografií bez svolení autora, tak to je krádež.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0