Autor Zpráva
activer
Profil
dobry den,

zajimal by me vas nazor na moji osobni prezentaci na adrese:
[url=http://activer.wz.cz/
]http://activer.wz.cz/
[/url]
vim ze stranky bez css layoutu nejsou dvakrat v kurzu ale mne to takhle celkem staci..a hlavne je to na hranici mych schopnosti:)

taky by me zajimalo jak moc (ne)vhodne je podle vas zverejneni mailu..kvuli spamu..a jaky na to mate figl
a jeste: mam napsany presmerovani pri chybe 404.. ale obcas to stranku nenajde i kdyz je spravna adresa(spravi refresh) ale uz to je na 404ce.. jak to osetrit

diky za nazory
J
Profil *
pozor - porušujete pravidla freehostingu wz pro umístění jejich reklamy
activer
Profil
nj..mam ji nechanou aspon na vstupni strance..uz ctvrty rok a v poradku...tak nevim..brzy se snad uz odhodlam k vlastni domene.
vidite v tom velky problem? hodne lidi takhle funguje.. :/
xhelliosx
Profil
no můj dojem je :
- moc malé ( luštím, kde je co )
- černá je sice hezká, ale myslim, že barevnější web by neuškodil ( leda, že by to by záměr j těm černobílým fotkám, ale jestli ano, slušela by tomu spíš bílá
- v kódu zruš ty hrozný tabulky
-postrádám logo

a to je tak všechno, nic jiného mě nenapadá :-)
activer
Profil
ano, cernobila kvuli prevazne cernobilym fotkam..neutralni pozadi nerusi pri prohlizeni

nj, ale ja ty tabulky asi neumim nahradit nicim lepsim :-[ o CSS layoutu jsem cetl dost..ale jak tohle poskladat porad nevim.. cemu ty tabulky vlastne vadi?

bila...o tom taky premyslim...zapracuju a uvidim. diky
Taps
Profil
activer
1) title zůstává pořád stejný
2) css dej do externího souboru
3) odstraň tabulky
4) chybí klikací logo
5) nevím proč v kódu používaš toto- <font size="-2" color="#414141" když to můžeš nadefinovat přímo pomocí css

V podmínkách wz najdeš že, reklama musí být umístěna buď na úvodní stránce nahoře nebo na každé stránce dole . Za úvodní stránku se nepovažuje, vstupní stránka s odkazem vstupte atd.

Tabulkový layout není pro web vhodný, protože tabulky se načítají déle. Zkus použít například divy.
J
Profil *
activer: cituji z wz

"V případě, že si přejete mít na svých stránkách pouze jeden námi vkládaný reklamní banner, je podmínkou, aby byl umístěn na úvodní stránce nahoře. Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou."

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0