Autor Zpráva
zatomik
Profil
Ahoj,

Uz mam po maturite a tak sem opet davam svuj graficky vyplod:)

Prosim o pripominky k tomuto grafickemu navrhu. (jedna se o web jednoho fotbaloveho klubu s nazvem Alemania Muni)

odkaz: http://test.zatomik.net/graphic.jpg
tajny spion
Profil
Mrte hezky. Pude to i v rozliseni 800 x 600 ?
art4web
Profil
Hezky? no ked myslis. to ze to je stranka pre fotbalovy klub by som vobec nevedel, keby to tu nemas napisane.
Taps
Profil
Po grafické stránce je to docela pěkné.
oogi
Profil
V celku dobré, ale použité barvy mi k fotbalu moc nesedí... Pokud to je kvůli logu, tak OK.
zatomik
Profil
ano barvy jsem zvolil tak, aby ladili k logu.

Ale je pravda ze, by stranky mozna chteli nejakej fotbalovej symbol.
Lexter
Profil
Blogísek rozdováděné holčičky.

Růžová barva není jedná, která se k červené hodí.
Sburicova
Profil *
zatomik
Červená, modrá a bílá. Pěkné.
art4web
Profil
Nejak stále nemozem prist na to co sa niektorým paáci na designe? Vysvetli mi to niekto?
zatomik
Profil
art4web

Ne ja ti to nevysvetlim:) Ja nevim, pro fotbalovy klub se tento design nehodi, ale jinak treba nemusi byt nejhorsi. Samotneho by me zajimala vice konstruktivni kritika, nez hodnoceni par slovy:)
art4web
Profil
zatomik
Dobre, pokúsim sa konštruktívnu kritiku. Všadeprítomné bubliny s glow efektom sú prinajmenšom gíčové a hnusné. Dve farby použiť v celom návrhu je blbosť a tiež to nevyzerá najlepšie. Keď je logo už raz na stránke, prečo tam je ešte aj nadpis? Okrem toho, keď si sa chystal robiť design pre fotbalový klub, ako si prišiel na to, že biela a červená budú to pravé. Pripadá mi to strašne nelogické. Vyzerá to skôr ako web pre mažoretky :)
zatomik
Profil
art4web
diky,

No me se ty bublinky prave libej:)

Ty barvy jsem podle loga, ktere je cerveno bilo cerne. Nj ale prece vsechny weby o fotbale nebudou zelene nebo jake:) Prochazel jsem stranky par fotbalovych klubu a vetsina ma stranky podle barev jejich muzstva.

Jo s tim opakovanim loga souhlasim, take se mi to zdalo lehce blbe, mozna by se na to misto hodilo nejake moto klubu.

Jinak ta veta o konstruktovni kritice nebyla mirena primo na tvoji osobu, jen proste tak globalne, aby jsi si to nejak nebral.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0