Autor Zpráva
Petr Černý
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych vědět Váš všeobecný názor na můj web ohledně všech možných filmových pokusů,které jsem se pokoušel vytvořit - www.blackcompany.wz.cz .Děkuji za pozornost
Lexter
Profil
Ničím se to neliší od toho, co jsi tu ukazoval naposledy.
Petr Černý
Profil *
Jediné, co mi vadí, je fotogalerie, tu chci předělat, protože není zcela přístupná,aby se člověk dostal hned do hlavního menu
Gekon
Profil
Pořád stejně ošklivé.
polke
Profil *
Pro začátek bych místo bílého pozadí dal černé a vyhodil bych ten rám z prostředka, když posunovat tak celou stránku
gyoja
Profil
Taky bych se zbavil vstupní stránky, porušuje totiž pravidla zobrazování reklamy na Webzdarma.
Vladosik
Profil
Petr Černý
Muzes mi sem prosim napsat, co se od posledka na tech strankach zmenilo? At uz v kodu nebo designu? Ja zadnou zmenu nevidim, dokonce ani nami jmenovane chyby jsou tam stale. Proc sem tu stranku tedy stale davas? Zvysujes si snad jen navstevnost?
Taps
Profil
Máš ještě hodně co zlepšovat.
tajny spion
Profil
- Zase vstupni stranka :)
- Jinak uvodnikovej IFRAME bo co je to ma hroznej scrollbar. Uprav barvy scrollbaru:
scrollbar-face-color: gray;
scrollbar-shadow-color: DimGray;
scrollbar-highlight-color: Silver;
scrollbar-3dlight-color: Silver;
scrollbar-darkshadow-color: DimGray;
scrollbar-track-color: black;
scrollbar-arrow-color: black;

Staci vyzkouset :)

(Sorry jestli je barevnej a je to mym prohlizecem)
Petr Černý
Profil *
Vladosiku, zvyšování přístupů nemám za potřebí, ty snad ano? Ne. Jen bych potřeboval poradit, dobře framy špatný - css nebo php,ale chtěl jsem nějak přiblížit o čem to je, protože se v tom neorientuju,kapiš?
Lexter
Profil
Posledně jsme ti tu radily, ale ty jsi prostě změny neprovedl, je tedy zbytečné ptát se znovu.

tajny spion

Nemel hlouposti, posuvník se nemá barvit vůbec. Někde to ani nejde a někde to jde jen po nastavení.
Petr Černý
Profil *
Rád bych se dozvěděl něco více o php ... jako,opravdu laicky, co to je? Vím,že je možná tato otázka pro Vás více než pitomá,ale já to opravdu nevím ...snad jen,že jde o nějaké šablony,které se djaí upravovat
Lexter
Profil
www.google.com - Co je PHP, Základy PHP, PHP - Kurs pro začátečníky, PHP - naučit a co já vím co ještě.
Vladosik
Profil
Vladosiku, zvyšování přístupů nemám za potřebí, ty snad ano? Ne. Jen bych potřeboval poradit, dobře framy špatný - css nebo php,ale chtěl jsem nějak přiblížit o čem to je, protože se v tom neorientuju,kapiš?
Proc bych to mel mit za potrebi? Asi takhle, ne nakapistuju to, protoze jsi do teto sekce dal dvakrat uplne tu samou stranku se stejnym popiskem. Pokud chces priblizit o cem je CSS nebo PHP, od tohu tu jsou jine servery nebo aspon jine sekce na teto diskuzi. Z Tveho prvniho prispevku opravdu nevidim, ze jsi chtel zjistit, o cem je CSS a PHP, poprosil jsi nas o zhodnoceni...

PHP - http://cs.wikipedia.org/wiki/Php
CSS - http://cs.wikipedia.org/wiki/Cascading_Style_Sheets , http://www.jakpsatweb.cz/css/css-uvod.html
Petr Černý
Profil *
Díky za odkazy ... zkusím na tom máknout
tajny spion
Profil
Lexter
A nekde to jde od zacatku (IE 5.5) jako u me doma. Ale tady ve skole je to hruza.
Lexter
Profil
tajny spion

Že to "někde jde" je zcela irelevantní.
Petr Černý
Profil *
Jo,o tom vím, už se pár lidí ozvalo,že jim to nešlo spustit. Čím to? Připojením nebo počítačem nebo prohlížečem?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0