« 1 2 »
Autor Zpráva
webdesignmasteer
Profil *
komentujte pls.
evolution design
Manq
Profil
webdesignmasteer
Zaměnil bych pořadí bloků Poslední projekt a Menu.
jinak pěkné
Lexter
Profil
1) Dávat menu pod poslední referenci je hloupost. Nahoru s ní.
2) Záložkové menu mi přijde odfláklé. Font v něm se na webu nevyhladí, na to je moc malý.
3) Nedostatečný kontrast v obsahu i v tom menu.
4) Postrádám návrh podnadpisů.
5) Zvětšit odřádkování.
6) Havička je myslím docela nezvládnutá, spousta prázdného místa a logo mi nepřijde jako šťastně umístěné.
7) Postrádám ukázku hoveru v obsahu.
8) evolution-design-final.png - finální to doufám není.
9) Jak při kódování vyřešíš návaznost šikmého vzorku u hlavičky? Nepůjde to, protože hlavička vrhná vnější záři.
10) Logo s motem dej aspoň do jednoho řádku.


Od webdesignového studia bych čekal daleko více. Nedostatečným kontrastem odkazů, chybějcími nadpisy a strukturou hlavičky jsem došel k závěru, že půjde asi o webstudio o jednom či dvou mladících.

2/10 - Jako šablonka proč ne, ale webdesignové studio? Snaž se více, dopadne to lépe a já ti budu držet palce ;).
Keilew
Profil
Kontrast, mrňavý font, nic moc barvy a absence grafiky.
1/10
Lexter
Profil
PS: Nelíbí se mi pozadí nadpisů v menu bloku a v obsahu u seznamu.
Keilew
Profil
PS: Jsem chtěl napsat, že ta grafika je kliše, tak. A pořád se mi tu motá nějakej Lexter...
Lexter
Profil
Keilew

Kušuj... :)
Keilew
Profil
Lexter

Měkoto:-)
oogi
Profil
Prohodit bloky v pravém menu, nelíbí se mi šrafování pozadí v blocích v těle, málo kontrastní menu.
Na někoho, kdo má v referenci Seznam, nic extra :)
Na běžné použití dobré, na webdesign tak na hraně.
Vladosik
Profil
Nezaujala me to, ani neurazilo nebo odradilo. Kazdopadne u takovehoto projektu by mel design prave zaujmout. Me to neoslovuje, proto davam 3/10.
Zdeněk Košťál
Profil
Upravil bych záložky, kontrasty a typografii, ale web se mi líbí. Taková zelená to je přesně pro mě :-). Rád bych pak viděl web až bude fungovat.
Plaváček
Profil
Keilew

Neslíbil jsi někde na této diskusi, že budeš minimálně týden psát výhradně správně česky bez pravopisných dloubáků? Měkkota se píše s dvěma "K", pokud vím.

K webu:

Nuda, nuda, šeď, šeď, řečeno slovy Járy Cimrmana. Zkuste se trochu odvázat.
Keilew
Profil
Plaváček

No to se to pěkně rozkřiklo. Měl to být jeden den a za tu hrubku si sám dobrovolně přidávám spisovné psaní do konce tohoto týdne:-)
Lextrovi se omlouvám, že jsem mu uzmul to jedno "k", správně je Měkkota;-)
oogi
Profil
Sorry za OT, ale píše se Lexter, ne Lextr Keilewe ...
Keilew
Profil
oogi
Ha a mám tě:-) Stručná mluvnice hovoří jasně. Pokud dochází u cizího jména zakončeného na -er při čtení 1.pádu jednotného čísla k výpadku toto posledního "e" (tedy čte se to LEXTR, ne LEXTER), je v ostatních pádech přípustné kolísání Lextra x Lextera.
Mě nenachytáš!;-)
Sburicova
Profil *
Keilew
Ale ty to nečteš, ale píšeš a tam je to špatně, ha a mám Tě.
Keilew
Profil
Ale kdepak. To kolísání Lextra x Lextera je samozřejmě v psané podobě. Stejně jako Wolkera x Wolkra.
Lexter
Profil
Psané: Lex Lexter (celý nick)
Čtené: Lex Lextr (celý nick)

Jenže já jsem člověk povahy dobromyslné a klidně mi říkajte Lexi :).

Keilew

Pro tebe Pan Lex Lexter v psané podobě a Pan Lex Lextr v mluvené ;). :D

Takže: Panu Lexterovi se to nelíbí. Panu Lexterovi se zdá, že Keilew má v hlavě piliny, atd... To samozřejmě platí jen pro tebe Keile :D.
Keilew
Profil
Lexter

Pro tebe Jeho Excelence Pan Bakalář Keilew První, Hac Honore v psané podobě a mluvenou zvládneš doufám sám! Pan Lex Lexter by měl více bdít, aby se mu nezdály takové nesmysly! Jeho Excelence Pan Bakalář Keilew První, Hac Honore totiž nemá v hlavě piliny, nýbrž pouze a jen geniální nápady! A opovaž se ukázat na fóru, které si Jeho Excelence Pan Bakalář Keilew První, Hac Honore vytvořil!
:D
Old Dog
Profil *
LOL ROFL

Fakt mastnej desing :-)

První rána do palice je ta hrubice v logotypu. Opravdu jenom naprostej profík dokáže napsat desing...

Dále mě fascinuje, jak někdo zvládne ve velice krátkém textu na jediné miniaturní stránce nasekat dalších 6 (slovy šest) chyb a překlepů. U tohoto "studia" bych si určitě nechal dělat stránky... :-D

Co se týče designu jako takového, pokud je to výtvor začínajícího třináctiletého nadšence, který se učí ovládat Photoshop, případně jiné kreslítko, dá se to považovat za přijatelné. Jen tak dál. Pokud to bylo myšleno vážně, nevím, co k tomu dodat - plně souhlasím s Lexterovými výhradami... Snad jen ještě to, že světle-zeleno-vyblité písmo na bílém podkladě není zrovna šťastný nápad, a celý layout mi připomíná vzhledově vytahané tričko. Jo a určitě by to chtělo nějakého copywritera (nejlépe s excelentní znalostí mateřského jazyka a schopností slohově čistého vyjadřování)...
art4web
Profil
Toto náhodou nebol zdroj vasej inspirácie? Nejak sa to podobá ako vajce vajcu.
Flip
Profil
art4web
mě se hned zdálo, že už jsem to viděl... ;)

je to až na facku... jak někdo může něco takhle kopírovat... chtěl bych vidět toho borce, co za tím stojí...
Lexter
Profil
Ta šablona aspoň za něco stojí.
Vladosik
Profil
Ja mel taky pocit, ze uz jsem to videl... Jen jsem myslel, ze to bylo prave u nich. Ach jo:-(
oogi
Profil
Keilew
Mě nenachytáš!;-)
Nenachytám, ty se totiž vždycky chytíš sám.
Petaan
Profil
a to menu mi trochu víc připomíná moderní web tak nevím jestli skombinovat dva weby je tedy umění.
Petr Tichý
Profil
Petaan
Tak tomu říkám představivost...
Ok3y
Profil
Tesi ze muj design z www.emotion-design.cz nekoho zaujal ale tohle me vazne dokaze nas*** kdyz to nekdo kopiruje.
Nicmene pro upresneni ja sem z zadne sablony nevychazel
tajny spion
Profil
Je to excelentni az na menu dole. Krasnej web, klanim se.
Vladosik
Profil
tajny spion
Krasne okopirovany web, to se mas cemu klanit...
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0