Autor Zpráva
Aailyyn
Profil *
http://aailyyn.wz.cz/aailyyn2.htm dokud je text jen takhle krátký, vypadá to imho docela použitelně, když je textu víc, zkoušela jsem to řešit opakujícím se pozadím, což vypadá divně. tak snad jedině fixní pozadí ? a má to vůbec cenu kvůli tomu to pozadí předělávat nebo to mám smáznout a vrátit se radši k čistě černý ? :-) díky za názory
Aailyyn
Profil *
jo a pokuste se zdržet komentářů jakože depresivno až na půdu a černou barvu ne, děkuju ;-)
Lexter
Profil
Koukám, že jsi si nevzala nic z našich připomínek. Nic se nezměnilo.

1) Nedávej šedý text na tmavé pozadí, respektive černé a šedé pozadí.
2) "Design stále stejný".
3) Vidím tam tabulky, zanořené styly, vícenásobné <br>, centrování v html, odkazy nejsou v seznamech.
4) Počítadlo je tam jako pěst na oko.

Změna žádná.
Aailyyn
Profil *
Lexter
jasný, není to pořád nic jinýho než amatérská splácanina, kterou by místní odborníci nejradši viděli v koši, ale to vím taky, na to se nemusím ptát a taky jsem se na to neptala :-)
Petr Tichý
Profil
Minule si dostala rady, neudělala si nic a neptáš se na to, jaké to je? Co tady tedy děláš?
Vladosik
Profil
Ja si myslim ze zmena probehla a urcite k lepsimu. Me se to tentokrat uz libi na zacatecnicky web od holky. Kazdopadne pouzij nejaky bezpatkove pismo a aspon trochu ho zesvetli. Take se mi na Tvem webu nejak spatne orientuje. Mela jsi dat odkaz na uvodni stranku webu http://aailyyn.wz.cz/index.htm .
Kazdopadne kod je spatny, k tomu se nebudu vubec vyjadrovat, o tom ty vis.
To pozadi se me osobne docela libi a klidne bych ho tam nechal. Ale je mozne, ze nekomu se to bude spatne cist.
Aailyyn
Profil *
ptala jsem se, jak byste řešili to pozadí, jestli byste ho vůbec řešili a zatím se tu do mě všichni vesele pouštíte, jak jsem si nevzala nic z vašich rad... no nic, prosím moderátora, či kdo tu bdí nad místní diskusí, ať tohle téma zavře, smaže, či co já vím co, děkuju
Vladosik
Profil
Aailyyn
???
oogi
Profil
introvertně-flegmaticko-citlivá cynička .... no potom ta grafika sedí...

Hlavní nedostatky: chybí fotka, ICQ, příjmení a mail...
Další nedostatky: obrázkové nadpisy sekcí, po technické stránce nic moc, Simple Plan není z Motrealu

No ale myslím že na účely to v pohodě dostačuje, když tam dáš tu fotku :) ...
Oceňuji podtržené odkazy.
dracek
Profil
pozadí bych nedělal obrázkové.
Aailyyn
Profil *
Vladosik: promiň, tebe jsem si všimla, až když jsem to odeslala, díky, vylítla jsem, neboť tu pořád řešíte něco, co dávno vím a na co jsem se neptala, dala jsem schválně odkaz na tuhle stránku, že tam ten návrh mám a chtěla jsem, abyste se na něj podívali, jinak by mě pochopitelně napadlo dát odkaz na stránku úvodní, chtít to zhodnotit celý... jo a já vám pořád říkala, že tu černou nedám, že ji mám ráda, tak tady to máte :-)))) oogi si dělá s tím mailem, icq a spol legraci nebo to myslí vážně ?
Railbot
Profil
Aailyyn
oogi vycítil přítomnost ženského pohlaví, takže instinktivně se chce pokochat fotografií a popřípadě otravovat na icq a mailu :))
oogi
Profil
Jistá část populace by tu fotku, mail a ICQ jistě ocenila... Každopádně pro chod webu to potřeba není ::)::
oogi
Profil
Railbot
Proč otravovat... třeba můžu pomoct :) .. mno, dost OT.
Aailyyn
Profil *
ehm, no já myslím, že už se tu ukázníme, ještě mě někdo nařkne, že se nejdřív urazím a pak si z tu z toho udělám soukromou seznamku :-))) oogi by se nad fotografií moc nepokochal, ale to už kdyžtak směřujme někam jinam, má-li někdo zájem to dále řešit :-)))
tajny spion
Profil
Nadpisy jako Strucne a Kdo ze tady vlastrne jsem zvyraznit. <b> u menu a lepsi hover. Jinak pekny, cerna je moje barva.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0