Autor Zpráva
anonym
Profil *
Ahoj, prosím o hodnocení Základní škola
Odkazy v menu nefungují...
loyza
Profil
Osobně se mi ty stránky líbí. Graficky i kód.
Snad jen, abych nepsal na prázdno, bych doporučil použití sémantičtěji vhodnějšího tagu <menu> místo tagu <ul>. Oba tagy jsou ve versi Transitional přítomny (možná kecám), takže validita nebude narušena.
Tomáš Hanus
Profil
paticka neni k precteni, modra se mi nelibi,nic moc
art4web
Profil
Design skoro pekný ale nakolko sa jedná o stránky základnej skoly je nevyhovujúci. MODRA, SEDA, ziadny nápad, nic vesele, nic farebne.
Kamil V
Profil
admin. přístup nemusí vidět veřejnost

graficky to vypadá jak web Skypu, ne ZŠ
anonym
Profil *
Děkuji za názory.
Tag ul jsem přepsal na menu, validita je pořád stejná. Patičku ztmavil, nemusi ale bít do očí...
Jinak k celkovému vzhledu, volil jsem tyhle barvy protože se mi líbí a myslím že se i hodí, je to škola která má jenom 1.-5. ročník a mateřskou školu. To sem možná měl napsat. Chtěl sem aby se stránky líbily i dětem protože na nich najdou taky něco pro sebe. Jo a ten amin. přístup zkusím někam schovat.
yderf
Profil
anonym
Práve preto by to malo byť farebne viac veselé. Ináč sa mi to vcelku páči.
josfa
Profil *
tak mě se to líbí moc,hlavně originalita
bukaj
Profil
anonym
nic proti. ale mě se nelíbí to flashové logo. mám flash blocker, takže na první pohled nepoznám, kde jsem. navíc, když tam jsou zprávy, předpokládám důležité, tak to dosti omezuje přístupnost celého webu.
anonym
Profil *
Zobrazí se ti ten alternativní skript s výzvou ke stažení flash playeru?
Zkusím udělat nějakuo alternativní hlavičku aby se uživatel orientoval. Možná i nějak zpřístupnit alternativně ty zprávy, kdyby měl někdo nějakej nápad jak to udělat (je to ve formátu xml) tak napište.
anonym
Profil *
Hmm tak tipuju ze se nic nezobrazi jenom tlacitko toho blockeru. No to nevadi kdyby nekoho napadlo co a jak s tim alternativnim zobrazovanim zprav tak napiste...
tajny spion
Profil
Hezky, ale opreavdu to chce jiny barvy, alespon zluto modrou.
anonym
Profil *
bukaj
Nevim jak udelat aby kdyz mas flash bloker se neco ukazalo. Mam osetrene ze kdyz nekdo nema flash player ze se mu zobrazi div bez flashe ve kterem budou zpravy. Mas flash bloker aby se ti flash nezobrazoval tak nechapu ze se ti nelibi ze nic nevidis, a navic staci jedno kliknuti a vsechno je OK.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0