Autor Zpráva
josfa
Profil *
předesílám,že je to moje první zkouška s webem,ocením kritiku s kterou počítám,pač jsem totální antiumělec a toto jsem vytvořil abych pronikl do tajů struktury webu a něco se i přiučil,živit se tím nehodlám,protože naučit se vše od HTML přes PHP až třeba po SQL atd. je pro mne časově nemožné ,takže základy - pomocný editor a dílo je na světě ...
]moje první stránka
mrox
Profil *
Co bych změnil
- menu pokaždén na jiné straně
- Takovéhlé názvy
- to počítadlo vod toplistu se mi zdá, nebo je tam dvakrát
- ičo a dičo skoro nejdou přečíst
josfa
Profil *
jejda diky za odezvu,to menu je dělané schválně (takové malé oživení stránky),ičo dičo zvětším děkuji za názor
tozi
Profil
josfa
ako oživenie dosť blbosť nemyslíš? bol som troška zmätený keď behalo z jednej strany na druhu.

Oživ to farebne je to taká zelená "machuľa".V obsahu zväčši riadkovanie text je príliš na kope.Graficky je to o ničom bez nápadu.Aj to zveličujem keď píšem že graficky.V kontakt a patičke je také malé písmo že sa nedá čítať.

PS:ďalej nepokračujem lebo sa mi nechce,ale určite si na tebe niekto iný zgustne ;)+ešte k tomu názvu po vlkem váhaní to sem hodim...kritika webu mal si váhať asi dlhšie :)

moje hodnotenie -5/10
josfa
Profil *
Ech to TOZI

Díky i tobě za rady a kritiku webu,když už jsem to sem prsknul tak jsem počítal s kritikou nejsem všuměl a proto se zamyslím nad tím co poradíte či zkritizujete ,pak to předělám,nebo to zruším a budu dělat to co umím ,sem si to prubnul po přečtení mnoha článku o vytváření webu,sic to není můj šálek kávy ale mám radost alespon z tohoto možná pro jiné paskvilu ,ale pro mne dobrý začátek do dalších aktivit (tedy aktivit se učit ).
Proto Vám ,co už něco znáte a vlastní pílí jste se naučili ,upřímně závidím- já se učím z knížek a netu ,do školy už desítky let nechodím a za mého mládí žádný internet natož nějaké programování nebylo.
yderf
Profil
josfa
podľa môjho názoru to nie je až také zlé, ako písal tozi. Ano, graficky to nie je nič moc, ale kód je relatívne slušný (vyhoď štýly a javascript z html súboru a vlož ich tam z iného súboru, pomenuvávaj štýly rozumne - style6 je volovina).

Okrem toho, dátum a meniny nikoho nezaujímajú a v kóde ti to robí iba zbytočný bordel - keď už, tak by to malo byť robené pomocou php > vyhoď radšej obe. A skús niekoho pohľadať, kto ti urobí nejakú peknú grafiku, prípadne sa pozri po nejakej template.
edit: 4 z 10
Vladosik
Profil
josfa
Me se to velmi libi na prvni web... To menu ale urcite nech na jednom miste. Ma to sve chyby,o tom ty vis. Presto to je pouzitelne. Jinak je zbytecne mit na strankach pocitadlo Toplist dvakrat. Gif znacici email dej take pryc, to na firemni web nepatri nevic osklive blika.
S nejakymi chybkami Ti bude radit validator:
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.sitom.cz%2F&charset =%28detect+automatically%29&doctype=Inline&ss=1
josfa
Profil *
yderf

Tak za tvůj názor moc díky,je věcný a srozumitelný přesně vím co mám odstranit či vylepšit ještě jednou díky
djlj
Profil
Já bych určitě oddělal ten točící gif s popiskem e-mail. Jinak to není špatné.
Lexter
Profil
1) Střídání stylování nadpisů nepovažuji za dobrý nápad, ale na druhou stranu je to oživení velice chudého a jednostraného designu. Ale asi bych byl spíše pro sjednocení.
2) Hover v menu s rozšířením border-left se mi nelíbí.
3) Postrádám klikací logo.
4) Zvětši rozestup mezi řádky.
5) Vnitřní stín v hlavičce je přímo škaredý.
6) Počítadlo nikoho nezajímá. Tteda spíše obě dvě.
7) Animovaná ikonka zavináče mě přímo šokovala. Odstranit.
8) Chybou je stále stejný titulek.
9) Metagy:
  <meta name="Generator-WebSite" content="http://www.sitom.cz">
Nechápu. Dále by popisné metatagy měli být pro každou stránku jedinečné.
10) Design se mi jeví jako průměrný, ale spíše mi připomíná, zdráhám se to slovo použít. Tedy dobrá - ŽUMPU.
11) Jak se dostanu na úvod? nevšiml jsem si žádného odkazu na index.
12) Dnes je Úterý 19. 6. 107 a svátek má Leoš: To nikoho nezajímá.
13) Sekce kontakt v levém bloku by si zasloužila ještě e-mail a zvětšit. Je v ní strašné pidi písmo.
14) Když už tam chceš takové obludné javaskripty, dej je do externího souboru.
15) Například tohle:
  <p align="left" class="styl7">SITOM s.r.o </p>
mě i vyděsilo. Je to tam za sebou hned několikrát.
16)
    <p>&nbsp;</p>

<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp; </p>


To asi mluví samo za sebe. Používej css a margin, padding.
17) Your Page. Designed by josfa@seznam-cz : Nikoho nebude zajímat tvoje šechošengliština.
18) Proč je v navigaci odkaz na google? Jsi divočák.

Nevypadá to zas tak úplně špatně, ale když se na to člověk delší dobu kouká, musí říct, že je to velmi špatně zvládnuté. Pokud jsem kolegy opakoval, tak se omlouvám.

Jinak autorovi držím palce. Jde mu to, jen vypilovat techniku a mít při tom otevřenou css galerii.
yderf
Profil
mít při tom otevřenou css galerii
imho radšej urobiť ešte zo 15 webov, ako len otvárať galérie ;-)
Lexter
Profil
yderf

Taky možnost :).
josfa
Profil *
chlapi diky
fakt uz na tom pracuju teda jestli to ma vyznam, s grafikou no to nevím s tou nejsem kamos ,toto jsem tvoril tak nejak bez napadu,kopirovat nekoho jsem nechtěl a vysledek je zalostny jak tak na to koukam,cim vice si to prohlizim tim vice VÁM musím dat za pravdu,doposud jsem to nevnimal ,byl jsem uspokojen vysledkem, ale uz ted se mě to nelíbí
LEXTER - je vidět že znáš a víš imho ŽUMPU ja mysle ze více jde o nápln webu nez o jeho barvu navic z ní nebolí oči a snažil jsem se neprofesionálně vyhejbat se serepetičkám (krom teda toho GIFU) a profesionálně to pojat a jak vidno jsem neprofesionální profík ze zábavy

DIky chlapi za směr kudy dál jít
Gekon
Profil
Šablona. http://www.kalyanchakravarthy.net/templates/simply_green/
josfa
Profil *
gekone gekone ty musis vsechno vyslepicit
Gekon
Profil
josfa
Ano, rád odhaluju šablonkáře:)
josfa
Profil *
Gekon
precti si úvod
je to pro mne naprosto první stránka ,pouze poznávám to jak to možná děláš i Ty nevím nesoudím,nezajímá mne to,ale nějak se začít musí a mne nejde o šablonu a barvy pač nemám grafické cítění,ale o strukturu webu jestli tato cesta nebo tato volba je tím správným směrem a až se naučím ovládat i grafiku tak pak si troufnu i třeba na šablony banery a já nevím co ještě ,jde mi o to zda jsem schopen pochopit princip vývoje stránek a třeby i použitím šablony tam nacpat co potřebuji nebo co chci,tak jsi mne asi nepochopil.
Gekon
Profil
josfa
No asi jsem tě nepochopil, to máš pravdu. O čem jsi to vlastně mluvil? O pochopení základů? Na to je nejlepší šablonu vykuchat a zkoumat, co k čemu slouží.
josfa
Profil *
Gekon
no o to se právě snažímGekon

mě to živit nebude ,jen mne to zajímá a obdivuji všechny co se v tom orientují a dokonce se tím i živí,možná mezi ně patříš i Ty raději bych ale uvítal Tvůj názor a radu za což předem dík
Gekon
Profil
josfa
Ne, webdesignem se opravdu neživím, chraňbůh.

Jedna rada za všechny: Vyhoď ten strašný animovaný GIF.
josfa
Profil *
heee diky alespon neco
gekone

v nadpisu jsem psal ze váhám zdali to sem mám vložit ,ale už vím ,že jsem udělal dobře,také vím co v mém dalším výplodu nebude diky názorúm a kritice Vás všech.
Smasty
Profil
Vela zdaru pri tvoreny stranok!!!
Smasty
Profil
Vela zdaru pri tvoreny stranok!!!
Gekon
Profil
Proč jsi to poslal s hrubkou? Proč jsi to poslal dvakrát? Proč jsi to poslal?
basha
Profil
sekl se...to se stává...poměrně často...(*eeeee...)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0