Autor Zpráva
hannah
Dobrý deň,
rada by som počula názor na stránku OZ Kvapka, v čom by sa dala vylepšit, čo je zúfalé a čo naopak pozeratelné;-)
Ďakujem
Lexter
1) Klikací bych udělal celý header. Tedy i s tím nápiasem a ne jen logo.
3) Postrádám hover v patičce.
4) Chybí ti keywords.
5) Popisné metetagy by měl být pro každou stránku jiné.
6) Design je dělaný jakoby čistě pro děti, ale obsah mi přijde jako směřovaný na dospělejší část obyvytelstva. tedy budu muset ukázat palcem dolů. Což o to, pro děti to asi špatné nebude, ale přece jen bych vsadil na něco barevnějšího, hravějšího a trochu více dospělácké.

Dá se říci (tedy z mého pohledu), že jde o jednoduchou prezentaci, která plní svůj účel. Ovšem trápí mě ten design, myslím, že by se na něm dalo zapracovat daleko více :).
Mistr
hannah
Jen doplním:
(1) Rejpnu si: na stránce http://www.ozkvapka.sk/web.htm krom jiného píšeš: O túto stránku sa stará: To znamená, že o ostatní stránky webu se stará někdo jiný?
(2) Ve vodorovném menu je odkaz Kontakt. V patičce je odkaz Kontakt. Tedy stejné označení, ovšem každý odkaz vede na jinou stránku.
tajny spion
Pekny az na hlavicku!
Fantomasmag
V patičce je Mapa stránky, nemělo by tam být Mapa webu nebo Mapa stránek? Takhle to vypadá, že ta mapa je jen pro jednu stránku.
Mistr
Fantomasmag
Mapa stránky
Kolegyně hannah to tak má asi ráda - viz první bod mého předchozího příspěvku.
yderf
Mistr, Fantomasmag
Rýpete do zbytočností a ani nie úplne správne. Na Slovensku oveľa častejšie používame "Mapa stránky", pretože stránkou sa myslí celý web, nie jeden dokument. Keď vám zadá niekto robiť stránku, tak tiež robíte iba jeden dokument? ;-)

K stránke
Pekné, až na tú hlavičku, tá je strašná. Neviete tam urobiť nejakú krajšiu grafiku s motívom kvapky alebo tak nejako?
hannah
Dakujem všetkým

mám pocit, že v slovenčine sa "stránka" používa zvykovo na celý web, ale môžem to prepísať.

Lexter
Dumám, že prečo sa vám zdá ten design tak infantilný, keď je to logom, s tým moc nenarobím, OZ s ním funguje už 6 rokov, je to zabehnutá značka a chceli ho tam. Detto ten Comic Sans, mala som problém ich ukecať, aby bol len v hlavičke;-)

pre všetkých
Myslíte, že bez obrázkov a gulatých rohov to "moderne" nejde? Musím sa ešte veľa učiť;-)

Mistr
Kolegyňu berem ako poklonu, kedže je to tretia stránka čo som písala a vôbec si nedovolujem radiť inam ako medzi amatérov. Len pre tak malé združenie ako je naše je profesionálny webdesign nad finančné možnosti.

Takže ešte raz dík zakomentáre, budem postupne zvelaďovať.
Mistr
mám pocit, že v slovenčine sa "stránka" používa zvykovo na celý web, ale môžem to prepísať.
Pokud je tomu skutečně tak, pak není třeba nic přepisovat. Je to slovenský web pro Slováky, proto nechť je podle slovenských zvyklostí.
Fantomasmag
Nechtěl jsem být za rejpala, jen mi ta slovní konstrukce přišla taková, no podivná. Ale jestli se to tak používá na Slovensku a stránka je určrna pro slovenský okruh čtenářů, rád jsem se pro příště poučil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0