Autor Zpráva
adamh
Profil
Zhodnoťte prosím web poskytující monitoring návštěvnosti: http://www.waudit.cz/ - monitoring návštěvnosti
Mistr
Profil
adamh
(1) Zauvažoval bych nad možností udělat klikacím logem na titulní stránce i obrázek grafu.
(2) Oprav si zobrazování data - viz úvodní stránka. V češtině, dle mého, píšeme datum formou Středa 20. června 2007
bukaj
Profil
naprosto totálně, alespoň pro mě, nepřehledné :)
killer
Profil
web mi připadá přehledný i designově hezký, ale nemohu si nemít připomínky ohledně informování veřejnosti, nikde na webu jsem nenašel informaci jestli musím své statistiky zobrazovat všem uživatelům, zasílání na email, kolik stránek může být registrováno na účtu a různé, podlě mě důležité věci. Pokud jsem něco podobného nenašel, tak se omluvám. Z tohoto smyslu mi stránka přijde nepřehledná, ale statistiky jsou zrpracovány myslím pěkně
souki
Profil
bukaj
Mě naopak velmi přehledný. Očima jsem kmital po položkách přesně v pořadí důležitosti
adamh
Profil
bukaj no v ankete ta "neprehlednost" nevitezi ale je tam dosti pomerne zastoupena, ale nevim jestli na ne tak pusobi pouze uvodni stranka nebo spise katalog a stranky statistik, ktere se me jako tvurci zdaji velmi "prime" , tvurci aplikace, grafiku navrhoval kolega

killer povinnost informovat verejnost neni, zobrazovat uplne statistiky je zcela dobrovolna, zobrazovat pouze pocet navstev take, ale v pripade ze tak spravce webu ucini je uveden v katalogu v zebricku (tj nad temi co maj nezobrazene ani zakladni stats), pocet webu pod ucet, je nyni z "bezpecnostnich" duvodu 5 webu , ale celkove se system toho co se muze a to co se provadi odladi na zvysene zatezi ktera jiste pomalu prijde
Petr Svetr
Profil *
Mne se ten site moc libi. ....jen jsem nekolik desitek vterin hledal kolik ze to stoji? Vim ze je to v title, ale ten ja nectu :( Ale to ber s rezervou... No a skoda ze to neumi anglicky...
Petr Svetr
Profil *
...jo a v registraci ctu "Registrace uctu" nebo "Zadaný kód sloužící k ochraně před spamem není v pořadku." (obcas tam chybi carky a hacky). Taky se mi to stava...
adamh
Profil
Petr Svetr Je to beta takze se snazim ziskat weby a overit narocnost, kazdopadne stastistiky za predchozi dny jsou minimalni zatezi, takze zpoplatneni neocekavam, urcite ne hned tak. Pokud ano bude se jednat spise o narocne weby nebo narocnejsi typ statistiky (zpracovavanych on request, tj online stats a stastistiky aktualniho dnu ktere maji v soucasne dobe blize neurceny cas po ktery jsou cachovany.)

Anglicky, no vsemozny tld mam registrovany uz nejakou dobu, uvazuju o teto moznosti, ani by to nebylo zas tak tezky to prelozit.
tajny spion
Profil
V boxu Zaregistrujte se a v paticce neni zadnej hover...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0