« 1 2
Autor Zpráva
Mustafa Ibrahim
Profil *
Lexter
Já své nápady "hmotním" pokud sis toho nevšiml

ovšem evidentně nejsi sám :)))
Lexter
Profil
Mustafa Ibrahim
A je velmi zajímavé, že se s tím jen tak smíříš, to já bych nemohl. Kdo se s tím dře? Holt já. Kdo nad tím tráví noci? No zase já. Tak v tom případě nevidím důvod, proč by někdo měl za mě slízávat smetanu. Když půjde o hlavičku, nějaký prvek z hlediska inspirace nebo i grafiky, třeba menu, nápad patičky, drobky, je mi jedno co, tak je mi vcelku fuk. Ale když vidím, že jde o jasný rip se všemi drobnostmi, nesmířím se s tím a většinou to ještě dohru má.
Keilew
Profil
Já osobně si myslím, že mezi inspirací a opajcováním je tlustá červená čára, kterou Hanus překročil. Také se rád nechávám inspirovat, ale nesmí to vypadat, jak printscreen vymajznutý do Fotošopy.

Lexterovy práce jsou "bohužel" tak dobré, že svádí ke kopírování. Proto by asi měl své vývojové náhledy zveřejňovat jinde, než na této podivné diskusi.

Mustafa Ibrahim
Na to máme copyright, tak se braň.
Mustafa Ibrahim
Profil *
Lexter

Ale jo, taky bojuju - naposled i s dílčím úspěchem, moje texty nestáhli, ale trošku upravili - víc nenaděláš.

Občas to i zamrzí, pár měsíců zpátky si nechala konkurenční firma udělat web a hlavní "motto" mojí firmy, který používám několik let, si nechali dát přímo do hlavičky - trošku znárodnění, ale co naplat, to bys musel furt běhat za notářem a s patentama... a zase tak žhavý to není. :)
Mustafa Ibrahim
Profil *
Keilew
Na to máme copyright, tak se braň.

viz. výše
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0