Autor Zpráva
Grizzly
Profil *
Prosím o ohodnocení fóra , je to moje prvni zkušenost s PHP , tak nwm jak se vám bude líbit >> ZDE <<
Lexter
Profil
No vypadá to jako minibb a to naprosto.
tajny spion
Profil
Grizzly
Pak me nekdy naucis PHP... libi se mi to (Graficky vyhrat jeste... jsou moc chudy barvy).
Petr Tichý
Profil
Přidávám jen malý postřeh: <li><a href="hledat.php" title="hledat.php">Hledat</a></li> - Špatný titulek.
Grizzly
Profil *
jj dik
Grizzly
Profil *
Ted sem nahodou kouknul na cas prispevku 22:10:11 a ja mam 22:06! Asi dou blbě
tajny spion
Profil
Přidávám jen malý postřeh: <li><a href="hledat.php" title="hledat.php">Hledat</a></li> - Špatný titulek.
- Navic neni <li> neparovy tag?
Petr Tichý
Profil
tajny spion
Ne.
tajny spion
Profil
Petr Tichý
Pockej bavime se o HTML nebo PHP. Ja mam na svym webu (HTML) pouzito <li> neparove a fachci to. A validator mi to neopravil (asi se mu to k tem 36 dalsim uz neveslo). Chtel bych vedet co je pro HTML a CSS spravny... predem dik.
Petr Tichý
Profil
tajny spion
HTML tagy včetně tagu <li> nemají s PHP nic společného. Grizzliovo fórum je psané v XHTML, kde nejsou nepárové značky (stejně jako v XML).

PS: To, že to funguje neznamená, že je to dobře. Na to a i na opačnou situaci si zvykni.
Grizzly
Profil *
Tak se nehádejte :D
tajny spion
Profil
Takze: v HTML je <li> parovy nebo neparovy?
Keilew
Profil
tajny spion
Tak se mrkni do DTD, ne?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Grizzlyho:
Obrázek na pozadí hlavičky je zvláštní. Nemastný, neslaný, nezapamatovatelný. A to je asi tak vše, co na tom webu má smysl hodnotit, ne?

Reaguji na Petra Tichého:
To, že to funguje neznamená, že je to dobře
V tomto případě to dobře je. Element <li> nemá v HTML povinnou ukončovací značku.

Reaguji na Keilewa:
Mrknul jsem se do DTD, na kterou se odvolává Grizzly, a tam u definice elementu <li> údaj o volitelnosti značek úplně chybí. Pravděpodobně je pokažená :-)
Petr Tichý
Profil
Chamurappi
Cituj obě věty. "PS: To, že to funguje neznamená, že je to dobře. Na to a i na opačnou situaci si zvykni."

Snad víš, co jsem tím chtěl říci. Myšleno obecně a do budoucnosti.
Keilew
Profil
Chamurappi
Pořád nevidím, co ti tam chybí...
esemeska
Profil
Takze: v HTML je <li> parovy nebo neparovy?

V HTML si můžeš vybrat sám, jestli ho budeš ukončovat. Není to povinné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0