Autor Zpráva
HS
Profil *
URL citajici ani nevim kolik znaku http://asczechfreerunning.letysmety.com
prosim o zhodnoceni, jede to na Sunlight CMS.
thx vsem.
Kamil V
Profil
co chceš hodnotit na kusu černé?
basha
Profil
je to dobre...akorat ta uvodni stranka je opravdu jen cerna...a nekteré další stránky taky...pridej tam do nich nějaký obrázek který je oproti tem následujícím trošku rozjasní...páč když sem na úvodu tak je to černé...normálka...ale kliknu třeba na galerii a bolí mě oči...a hodilo by se nepoužívat červené písmo...ale to už je věc vkusu...
ppw
Profil *
je to jak reklama na hřbitov. nelíbí, i když téma by mě zajímalo. červená a černá je zcela nevyhovující kombinace
Rae
Profil
Nic tam neni. takovej prázdnej design. A proč tam jsou hodiny a kalendář? To si snad každej najde ne?
basha
Profil
Rae
tak třeba me se ty hodiny šikly...zrovna dneska ráno...nikdy nevíš co a jak se bude potřebovat...možná je to trošku víc kýč...ale třeba mě se to zrovna líbí...a pochybuju že jsem sama

ppw
k progresivnosti se černá hodí mnohem víc než si myslíš...
Lexter
Profil
HS

No rád bych to viděl s více textem. Určitě by to pak působilo lépe. Jen doufám, že ten Comic sans nemyslíš vážně ;).

ppw
Ano, to jistě, ale ne, když je zcela všude. Všechno se musí brát s mírou. ;)
Měsíček
Profil
Hrůzka .-) pročti si : www.jakpsatweb.cz podrobně a není možné, aby jsi nebyl na úrovni placeného webdesignéra!
Lexter
Profil
Měsíček

To, že si někdo něco přečte z něj neudělá profíka.
basha
Profil
Měsíček

přesně tak...podívej se třeba na mě...čtu pořád...a pořád nic...
HS
Profil *
Pro měsíčka,
mimochodem kdo tu říkal že jsem placený webdesignér??
basha
Profil
HS
on to myslel nespíš tak že budeš na úrovni placeného webdesignéra... ne že už jím jseš
HS
Profil *
Hrůzka .-) pročti si : www.jakpsatweb.cz podrobně a není možné, aby jsi nebyl na úrovni placeného webdesignéra!

Kdyby jsi četl tak zjistíš že to generuje CMS ;)
Lexter
Profil
HS

Nezáleží to snad na šabloně?
Lexter
Profil
basha

On stejně plácnul ... jako bejk.
haskins
Profil *
Vy všichni je mi jedno co si myslíte chtěl bych vidět vaše weby a skritizovat je...pak se budem bavit!!!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0