Autor Zpráva
mantisa
Profil
předkládám grafický návrh, který byl vytvořen kvůli konkurzu na místo webgrafika v jedné menší firmě, byl jsem však odmítnut

zajímá mě Váš názor na návrh, logo bylo dodáno i s obrázkovými odkazy na úvodní stránce

http://www.mantisa.cz/reference/AKCCR-konkurz/AKCCR.html

děkuji
Nox_lbc
Profil
Celkem povedené, dolaď detaily ...

- nelíbí se mi gradient světle červená-bílá v hlavičce
- hover (nebo active či co to je) u vrchních odkazů (úvodní stránka) je nevhodný ....
- menu trošku protáhnout - větší výška ...
- nevhodné písmo (zkus patkové písmo), větší mezera mezi odstavci ...
- patička by skousla jemný gradient a lehký ornament nebo nějaký detail ...

jak říkám, poladit detaily a bude "hotovo" ;) ... je to vkusné ...
Taps
Profil
Po grafické stránce se mi to líbí.
mantisa
Profil
Nox_lbc
dík za kritiku

byl to konkurzní návrh po jehož posouzení se rozhodli, že nepostupuji do druhého kola, takže další ladění jaksi již ztrácí smysl :-)

Taps
též díky; ona ale jiná, než grafická stránka není :-)
Nox_lbc
Profil
byl to konkurzní návrh po jehož posouzení se rozhodli, že nepostupuji do druhého kola, takže další ladění jaksi již ztrácí smysl :-)

což jsem si samozřejmě přečetl až když jsem to celé odeslal ;)
tozi
Profil
Mne sa to absolútne nepáči,je to suché bez nápadu.Dal by som väčšie riadkovanie.Ten gradient fakt preč.

No neviem ani sa veľmi nečudujem že si nepostúpil. :/
Lexter
Profil
Na konkurz o zaměstnání je to velmi chabý pokus. Mě to spíše připadá jako by jsi se chtěl ujistit o tom, že hodnotící ze studia jsou hloupý.
mantisa
Profil
Lexter
dík za kritiku, ale neodpustím si dloubnout do tvého psaného projevu, hrubky mě zvedají ze židle (mě, hloupý) (toto není msta, jak by se mohlo třeba někomu zdát)
Lexter
Profil
mantisa

Až budu psát svůj životopis nebo nabídku, budu si na to dávat pozor, ale pravda, něco bych s tou svou neuvěřitelnou leností po sobě kontrolovat chyby měl udělat.
mantisa
Profil
Lexter
Až budu psát svůj životopis nebo nabídku, budu si na to dávat pozor

tímhle se neomlouvej, nikdy nevíš kdo to čte, můžeš uškodit akorát sobě
Keilew
Profil
Je to docela nezajímavé a ten červeno-růžový přechod se mi vůbec nelíbí.


Lexter
Pořád špatná nálada?
Lexter
Profil
mantisa
Hele, kritizujeme tvůj návrh nebo můj pravopis? Pravda, stojí za prd, ale věř, že tím kritiku nenaženeš. A ještě něco. Nevytrhávej z kontextu, budeš působit jen jako blbec.

Keilew
Mantisa má očividně chuť mi ji zase zkazit.
art4web
Profil
Myslím že tomu chýba nejaký výraznejší grafický prvok, nápad....
Petr Tichý
Profil
Připadá mi to chudé, (jaký je opak od šťávnatého? :o)) a bez nápadu.
Flip
Profil
ke kuchařům a cukrářům to má daleko... viděl bych tam nějakou luxusní pečínku a dortíček xD


mantisa
<OT> už jednou jsem tě prosil, aby ses vyjádřil k tomu do čeho ses tak zamotal ... myslím, že pár lidí by to zajímalo, jak si to tedy myslel...


Lexter
do FF existuje přídavný plug-in na podporu češtiny, když něco píšeš, podtrhává ti to špatně napsaná slova jako ve Wordu :P
Lexter
Profil
Flip

Já ho mám, proto mi už nevypadávají písmenka, ale s gramatikou mi to nepomůže :D. Budu se na to muset koukat, díky za upozornění ;). Ono je to vůbec těžký, když ty proklatý písmenka vidíte zpřeházeně.
Manq
Profil
IMHO to moc nesouvisí s tématikou - kuchaři.

Ta kuchařka dole je pěkná.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0