Autor Zpráva
Su E
Profil *
Předělala jsem do snad finální podoby vzhled hellgate.cz/ . Skoukněte to prosím - a jestli máte připomínky nebo kritiku ke vzhledu, k přehlednosti, co tam chybí nebo přebývá, sem s tím :-)
Já už mám provozní slepotu

O čem vím:
Nemá to klikací logo (dodělám časem snad) a sekci Download budu předělávat (zatím tam moc nezapadá).
Validní to není hlavně kvůli odkazům na youtube a to se mi fakt řešit nechce.
Kamil V
Profil
vyhledávací formulář je nalepený navrh a vpravo, odkaz "průvodce" v hlavičce je nečitelný a text kterým je obklopen je moc hutný, chtěl by vzduch

nelíbí se mně hover v menu

v IE6 SP2 je to nějaký rozházený, jinak by se mně to líbilo
DJ Miky
Profil
Druhý sloupec zleva (s anketou, výzvou a tipem na stažení) má obsah naplácaný na sobě, provzdušnění by jedině prospělo. Odkazy v něm nezapadají do designu.
Lexter
Profil
1) Chválím zobrazení bez obrázků, ale zmizí mi logo a nějaký pořádný nadpis by mi hodně bodnul.
2) Postrádám klikací logo.
3) ten box pro vyhledávání je tam jako na pěst. Líbil by se mi hezky stylizovaný form přímo v hlavičce.
4) Odkaz v hlavičce: Průvodce je velmi nekontrastní.
5) Odkaz home by si zaloužil počeštit.
6) Nelíbí se mi dva druhy navigace při přechodu na jiné stránky webu. Dost mi to zpočátku ztížilo práci.
7) Konečně stránka, která obsahuje hodně ikon, ale ani jedna z nich není animovaná :).
8) Logo bych posunul více doleva.
9) Galerie by si zasloužila zapracovat do stránek. Takto tu máme dva odlišené designy, po kterých se musím pohybovat a mě osobně se to nelíbí.
10) V patičce mi chybí obvyklé informace.

Líbí.
Su E
Profil *
díky.

Kamil V
ten vyhledávací formulář je noční můra - pořád ještě přemýšlím, kam ho plesknu :-)
hover v menu - myslíš dát tam jen změnu barvy odkazu bez změny pozadí nebo ne tak kontrastní?
průvodce - přidala jsem podklad
IE6 SP2 - mám teď jen SP1 a vypadá to dobře, co prosím je tam rozhozené? screen by případně nebyl, prosím?

DJ MIky: hodila jsem k odkazům jiné pozadí (teď vypadají jako v levém menu), nic moc mě nenapadá. zvětšila jsem řádkování na 1.3, to by mohlo u takové nudle stačit?

Lexter:
1+2 velký nadpis bude až bude klikací logo (to bude taky časem) - jen co se k tomu ukecám :-)
3 - pls, kam s ním? doleva ? doprava na obrázek? pod něho? help, já fakt nevím :-(
4 - přidala jsme světlý podklad
5 - ono je to pro herní závisláky, tady bych tu češtinu možná moc nehrnula, ale promyslím
6 - njn, ale ono toho bude hrozně moc, a když nechci mít z menu nudli,tak co s tím? udělat je jen zanořené?
levemenu
levemenu
podmenu
podmenu
podmenu
levemenu
levemenu ?
7 :-) ne že by nebyly ale ty animace jsem drze vyhodila, lezou mi na nervy
8 - ten nápis nahoře?
9 - njn, když já mám radši obrázky na tmavém podkladu, ale něco s tím zkusím udělat
10 - patička nebude, nemám tam co říct a stejně to nikdo nečte :-)
Su E
Profil *
grrr, u toho podmenu měl být odskok
DJ Miky
Profil
zvětšila jsem řádkování na 1.3, to by mohlo u takové nudle stačit?

Pomohlo by si pohrát s paddingy, marginy atd. u jednotlivých textů, protože takhle to opravdu vypadá jako jednolitá nudle. Např. nadpisům přidat nějaký padding, formuláři margin apod.


hodila jsem k odkazům jiné pozadí (teď vypadají jako v levém menu), nic moc mě nenapadá

Spíš bych doporučoval odstranit to pozadí úplně, alespoň v „klidovém“ stavu, na hoveru ho můžeš nechat.
Lexter
Profil
3) Už jsem ti odpověděl, do hlavičky, třeba na druhou stranu loga, až bude více zarovnané vlevo.
5) Když myslíš.
8) ano
9) Je důležitá.
Su E
Profil *
tak jsem upravila ten prostřední sloupec - přidala jsem trochu "špinavostí" ale to pozadí u odkazů jsem nechala, protože ať jsem tam dala cokoli, vypadalo to ještě divněji :-(

ještě k tomu podmenu u info stránek (třeba Obecně o hře) - vážně to mate? bylo by teda lepší nějaké zanořené?
Mistr
Profil
Su E
(1) V MSIE 6 SP 2 si políčko hledání v pravém horním rohu při zmenšování a zvětšování okna, v němž je stránka zobrazena, dělá co chce.
(2) Osobně nemám rád dva svislé proužky vlevo. Není pak patrné, zda volby v jednotlivých sloupcích spolu nějak souvisí.
tajny spion
Profil
Nelze mi (IE) menit velikost textu, coz neni dobry...
Manq
Profil
tajny spion
Mě to jde. Důležité texty mají nastaveno velikost textu v "em".
tajny spion
Profil
Manq
Hned uvodni stranka. Zmena velikosti textu a zmeni se jedina tabulka... nechapu...
Manq
Profil
tajny spion
Změní se to, u čeho je nastaveno "em". Tedy od hlavičky dolů.
Su E
Profil *
tajny spion: jakou máš verzi IE? ono je to v základu nastavené jako small (relativní velikost) ale pak je tam takový zalamovák: html>body 13px pro ostatní prohlížeče, aby to měly v px, protže to small je v jiných prohlížečích (tuším nějaká verze opery to dělalaú jiné. Ale IE7 to už tuším zblajzne jako px - tam by mohl být problém, ale v IE7 je zas zoom ...

mistr: uff, na to políčko jsem úplně zapomněla, už je trochu zkrocené (aspoň v novinkách) , v info stránkách mám problém, boť jsem si udělala blbě šablonu (a to tak, že hodně) , někdy to budu muset všechno předělat
Mistr
Profil
Su E
někdy to budu muset
Takže v důchodu... :-) Tam bude času. Neboj, znám to také.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0