Autor Zpráva
konak3
Profil
Prosím o kritiku www.pzi.wz.cz vopred dakujem
Kamil V
Profil
rozpadá se znaková stránka

nevím (nepoznám) o čem web je

je to až moc cítit RS
DJ Miky
Profil
Design působí neuceleně, zelené pozadí pod stránkou se najednou změní na bílé - proč to?

Vyhodit z levého a pravého sloupce polovinu panelů (namátkou Kalendár, Iformácie, Počítadlo, Menu [], Spln mesiaca) a bylo by to jakž takž použitelné.

Kód je typu „Světe <div> se“.

Texty v rubrikách nemají padding, jsou nalepené na okrajích boxu.
Lexter
Profil
UF, phprs. Takže je jasné, že po kódové stránce to asi nemá moc cenu hodnotit, je to škaredý kód.

1) Okousal bych i ten zelený border a poněkud ho společně s okousaným papírem ztmavil. Je to nyní dosti nevýrazné.
2) Postrádám klikací logo.
3) Ta dvojí reklama v hlavičce je opravdu příšerná. Je sice hezké, že pak dostaneš 100MB navíc, ale vizuální dojem jde do kytek.
4) Chybou je stále stejný titulek.
5) Je to takové zelené a zelené. Více barev by to chtělo. nechci říct, že to vypadá jako brčál, ten má aspoň výraznější barvy.
6) Ikonky pod patičkou jsou tam zcela na nic, odstranit a ponechat odkaz na phprs v textové podobě.
7) Ve firefoxu ti utíká ven ze stránky tlačítko od vyhledávání. Mimoto to vypadá jako tlačítko z XP-éček.
8) Odstraň statistiky o mě. Mě nezajímá, že mám takové a takové rozlišení, že svátek má... atd... To nebude zajímat nikoho, každý má hodiny na liště a kalendář přinejhorším v kuchyni.
9) Počítadlo pro návštěvníky také nemá smysl na každé straně. Zvláště při tak malé návštěvnosti.
10) Říkal jsem, že se kódu věnovat nebudu, ale tohle je opravdu divný kód.
11) phpRS je na wz zoufale pomalé. Je to totiž hovado mezi RS a nijak dobře napsaný, tedy aspoň podle toho co jsem slyšel a četl. Na takový projekt by v pohodě stačil třeba rs2, wordpress, klidně i NORS3, ty ti i na wz pojedou relativně slušně.
12) V zásadě nemám rád phpRS, protože musím dvakrát klikat abych se dostal ke komentáři a formuláři. Pokud to jde, mrskni ho pod každý článek.
13) Hlavička by si zasloužila tématičtější pojetí.

No nic moc, držím palce při tvorbě.
Taps
Profil
konak3
phprs a rovněž stažený layout do phprs -> http://www.phprs.cz/magazin/layouty.php?s=0&ps=3
lenka
Profil *
Mě se to líbí, moc pěkné
konak3
Profil
inak ďakujem za názory
tajny spion
Profil
Nema bejt WZ lista uplne nahore? Jinak se mi nelibi jeste logo...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0