Autor Zpráva
Loraine
Profil *
Ahojky, mohly by jste mi prosím poradit a ohodnotit (samože kritizovat) http://dreaming-dale.wz.cz stránky dělat umím, ale nemám tolik nástrojů jako grafické programy na tvorbu menu,nadpisů..ale nejsem žádný zkušený tvořitel takže abych od vás pochopila jak to mám vlastně vylepšit ;) a tak..jinak obsah stránky je virtuální.Chtěla bych aby ta stránka opravdu za něco stála, než ji "pošlu do světa".DÍKY
Kráťa
Profil
Nojo, ty tam máš Zavítal jsi do JK Dreaming Dale..., ale co když zavítá žena. Nebude to divné?
A titulek stránky začínající ... je divný, už jen proto, že když si to někdo bude chtít přidat do oblíbených, tak to musí přepsat, jinak ho to zmate.
Některé obrázky se mi nenačetly.
Acci
Profil
Taky je to trochu rozpadlé ve Firefoxu
Šlaha
Profil
Jak píše Acci - optimalizovat pro Firefox. Napsat alt u obrázků v menu. A vyhodit rámy.
RiZe
Profil
S tím FF pravda. To logo, ten bílý kůň je překrytý. Počítadlo se tam moc nehodí ( barva ). Diskuze se tam svou barvou taky nehodí, zkus se podívat, zda nejde CSSkem nějak upravit.
Kód:


<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML//EN">
<HTML>
<meta HTTP-EQUIV="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<head>
<title>...Dreaming Dale...</title>
</head>


Doufám, že nejsem jediný komu se to nezdá... doctype jaké tam máš jsem ještě nikdy neviděl, definice znakové sady patří do hlavičky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0