Autor Zpráva
evil
Profil *
kritiku prosim http://www.evil666.net/
Mistr
Profil
evil
(1) Některé prvky stránek (černá políčka vpravo a položky menu) v MSIE 6 SP 2 po najetí na ně myškou problikávají.
(2) Šedivé písmo na bílém pozadí není příliš kontrastní.
(3) Doplnil bych klikací logo.
(4) Chybou je stále stejný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(5) Klepnul jsem na záložku "Photoshop". Jak se pak odtamtud snadno a lehce dostanu zpátky?
(6) Podmenu v PHP sekci jsem si všimnul spíše náhodou.
(7) Klepnu na položky menu. Najednou se (z ničeho nic - samo, evidentně iniciativně) změní obrázek v logu. Proč?
Lexter
Profil
1) Postrádám klikací logo.
2) Chybou je stále stejný titulek.
3) Na mě až příliš světlý text. Ztmav ho.
4) Máš velmi nesjednocenou strukturu obsahu. Takhle aby se v tom čuně vyznalo. :)
5) Menu vytvoř pomocí seznamu <li>.
6) Bez obrázků zmizí logo, tudíž nevím kde jsem a z webu odcházím.
7) Při zvětšení textu se ti vyleje text z boxů (těch tmavých).
8) Na první pohled není zřejmě k čemu slouží ty čtverečky. Tooltip to moc nezachránil. Přidal bych ještě nějaký popisek natvrdo.


Ohavné reklamy na banán - :(((
Flip
Profil
komu cpeš ten PG 4 v patičce :D když máš PG 2
yFang
Profil
Ty obrázky pozadí v menu a na pravém okraji by chtěli preload, po najetí myši mi celá položka menu na chvilku zmizela
YoSarin
Profil
Teda, já ti nevim... žil jsem v domění, že název domény by měl nějak vystihovat obsah, nebo tak něco. Opravdu jsem nečekal že po kliknutí na odkaz s nátzvem evil666 uvidím svěže podzimní sluncem prosvětlený blogísek.
Jinak mi to přijde celkem povedené (až na to na co upozorňovali Mistr a Lexter).
Hlavní je (IMHO) klikací logo a kontrast.
Co se kódu týká, tak nadpisy bych dělal co nejkompaktnější - zcela jasně by měly určovat hierarchii webu.
To znamená, že tohle:
<h2><span> | </span><span class="seda">Blog<strong> -&gt; </strong></span><a href="http://www.evil666.net/clanek/24/banan.cz---kvalitni-a-levny-web  hosting.html"><b>Banán.cz - kvalitní a levný webhosting</b></a><span> | </span></h2>
je podle mne nevhodné použití. Ale možná mě někdo přesvědčí o opaku.
aquarii
Profil *
já bych k tomu co již bylo řečeno pouze přátelsky upozornila na pravopis....např. namátkou:

"Tento skript jsem celí dělal sám. Je tam snad vše potřebné cy by tam být mělo. K vyzkoušení zde."
(Sekce ke stažení)

...
Evil_666
Profil *
Hh... jen škoda, že jsem to sem nedál sám (autor webu). Jinak pracuji na nové verzi stránek.
Evil_666
Profil *
Jinak Google PageRank(TM) mám opravdu 4. Generuje mi ho skript. Pro nedůvěřivce: Odkaz na Google PG

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0