Autor Zpráva
axis
Profil
Tak chci se vás zeptat na váš názor ohledně tohoto spíše "črtu" než "návrhu" potřebuju poradit jakým způsobem zachovat designu atraktivní podobu a zároveň ho udržet účelný a přehledný.Na tomto "črtu" je samozřejmě kravsky řešeno spousty věcí jako jsou ty fotky,pak pozadí a reference ale myslím si že kdyby se tam provedlo několik zásadních změn bylo by to života schopný.Tak pište a raďte a taky kritizujte.

Jinak nechci tu nic ve stylu:"fuj to je ale hnus".Buď poraďte,oběktivně zkritizujte,nebo se prosím zdržte komentáře.

http://forumwm.tym.cz/images/version1.1.png
Lexter
Profil
šedé, šedé a šedé, ani fotky to nezachránily. Ani grunge se mi nelíbí.
Vladosik
Profil
Jinak nechci tu nic ve stylu:"fuj to je ale hnus".Buď poraďte,oběktivně zkritizujte,nebo se prosím zdržte komentáře.
I komentar "fuj je to hnus" prece muze byt objektivni, nebo snad ne? Proste spis nechces slyset nic negativniho...

Libi se mi to a nelibi, zalezi na zacileni. Jako design pro nejaky blog je to velmi pekne, jako nejaka firemni ci sobni prezentace nevhodne.
marvas
Profil
Mne sa skôr zdá, že je to pozliepané z pár tutoriálov.

Je to pekné ale je tam vela tých samolepiek (nevedel som to inak nazvať). Skús popracovať na menu lebo je veľmi jednoduché. A pridaj nejaké farby. Takisto sprav niečo s textom (príde mi taký jednoduchý).

Ešte na tom popracuj a snáď to bude dobré. Zatiaľ hodnotím tak 3,5/10. Ak sa ti podaria tie zmeny môžeš to vytiahnuť aj na 6/10.
axis
Profil
Poslepené z tutoriálů to není.Vzniklo to tužkou v mém poznámkovém bloku.Jinak uznávám že "sešitové" stránky nejsou žádnou novinkou.Menu není důvod dělat složité,maximálně obohatit nějakým grafickým prvkem.Souhlasím ale s tím že je to zbytečně šedivé.

Pojďte lidi více kritiky :),potřebuju to vyspravit na max.
oogi
Profil
Dej pryč náplasti a celkem to půjde.
Plaváček
Profil
axis

Dej pryč všechna klišé, která jsi na internetu objevil a soustřeď se vždy na jednu jedinou grafickou myšlenku.

Konkrétně řečeno - do hrobu odešli zbytečné náplasti, odkopni rádoby cool našikmo obrázky, vyhoď ven zbytečně ufňukaný a historicky zaprášený grunge efekt, uber šedých odstínu, přidej trochu pastelových radostných barev a na závěr zapracuj na typografii.

Pak to bude dokonalá práce a bezva webík.

Držím palce.
axis
Profil
skutečně? :O Plaváčku si mi vyrazil dech..já jsem čekal že až jsem přijde taková stará elitka jako si ty taky mi ten web nejdřív roztrhají pak ho rozkoušou a pak mi to dají sežrat :).

Jinak i tak jsem překvapen kolik lidem vadí ty náplasti :) (je jich tam ale opravdu moc)
Lexter
Profil
Nechci být zlý, ale náplasti se dělají jinak. Tedy tak, aby to náplasti připomínalo. Když už, tak něco podbného jsem dělal zde. Pokud to chceš více jako izolepu, tak jen zmenšíš krytí a pro výplň použiješ bílou barvu.

Jinak musím souhlasit s výše uvedeným. Bude tam zbytečně moc obrázků a dneska se už grunge dělá jinak. Hodnotil bych ti asi 2/10. Což je docela solidní. Ovšem zajímalo by mě, jak chceš ty okraje obsahu opakovat. To mi hlava nebere. Ovšem ani se nijak nedivím po přečtení vaší diskuse.

Celkem v poho, ale od webdesignové "firmičky" bych čekal něco naprosto jiného a o hodně lepšího. Tohle je tak na osobní stránku.
zatomik
Profil
mě se stranky moc nelibi. Je to sede jak jiz bylo zminovano, tez ty izolepky jsou primo tragicke bych rekl.

Dale bych udelal menu tak, aby fungovalo jako zalozky, takze vybrana sekce by byla bila a nebyl by na ni hozen stin od obsahu. Je to jen navrh, ale me by se to tak libilo vice...
Knopi
Profil
axis: Neměla by ta spona spínat spíše fotky se stránkou? Na mě ty fotky působí, že za chvíli spadnou někam dolů. :o)

Myslím, že nápad není špatný, ovšem chtělo by celý návrh lépe barevně sladit a pohrát si s ním, jak radí ostatní. Určitě uber lepenky, je jich tam moc a trošku jim dej realističtější dojem. Jinak to není úplně špatný, ale na rovinu se mi to taky moc nelíbí. Toto není kreativní návrh pro webdesignerské studio. DNESKA FRČEJ BARVIČKY, ZAOBLENÉ ROHY A VLNKY. :o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0