Autor Zpráva
brittanica
Profil
Zdravím, ráda bych znala váš upřímný názor na moji stránku. Zajímá mně úplně všechno...barva, provedení atd. Přijmu veškerou kritiku, jsou to moje druhé stránky a chtěla bych, aby to vypadalo tak trochu k světu... (Ty první jsem dělala o vánocích ve wordu.) Díky moc všem.
A teď ještě odkaz.

http://www.dobrmani.com/


Brittanica.
Acci
Profil
* Nepoužívej vstupenkářské stránky
* Zruš běží text, návštěvníka to jen rozptiluje
* Stejně tak i animované obrázky
* Po kliknutí na vstupte by se nemělo otevřít nové okno (tab)
* Ve fotogalerii náhledy zmenši v nějakém grafickém editoru a ne pomocí HTML
* Počitadlo zajímá pouze tebe, schovej ho
* Některé obrázkové tlačítka jsou špatně čitelné
* Navigačním tlačítkům chybí alt
* Podtrhávej pouze odkazy
* Zruš po najetí na odkaz blikání
* Hudba na pozadí asi není nejlepší nápad
brittanica
Profil
Díky moc,

jak jsem psala jsem ale začátečník a některým věcem tady nerozumím.
- vůbec nechápu, jak se mi stalo, že po kliknutí vstupní stránky se mě první stránka otevře v jiném okně. Prosím poradte mi ;o)
- Co znamená navigačním tlačítkům chybí alt???

Děkuji.
ax123
Profil
Co znamená navigačním tlačítkům chybí alt???
To znamena, ze kdyz najedes na odkaz neukaze se ti v "bubline" alternativni text
http://www.jakpsatweb.cz/html/obrazky.html#img
Acci
Profil
vůbec nechápu, jak se mi stalo, že po kliknutí vstupní stránky se mě první stránka otevře v jiném okně. Prosím poradte mi ;o)
Alepoň mně ve Firefoxu
brittanica
Profil
To Acci: Tak to by mně taky zajímalo...
Kráťa
Profil
* Mě se to také otevřelo v novém okně. Nápisy na tlačítkách mi přijdou málo čitelné, možná by to vyřešil větší rozpal písma, nebo jiný font.

* Když se ta stránka otevře, tak by tam už mohl být nějaký text, třeba to o nás, ne zase někam klikat.

* Vstuptestránku a jezdící text nebrat.
brittanica
Profil
A může se ještě na něco zeptat?

Co je tak špatného na vstupní stránce? I když by se otevírala ve stejném okně, tak nechápu, co je na tom špatného...

A ještě by mě zajímalo, jaký je nejideálnější rozměr fotky, aby nezabíral moc místa a vypadal by ideálně i po kliknutí.
(http://www.dobrmani.com/)

Děkuji.
Kráťa
Profil
brittanica
představ si, že vlezeš do hračkárny, ocitneš se v malé místnůstce, kde jsou pouze jedny dveře a na nich je napsáno: "Jste v Hračkárne, vstupte." To jsem snad už vstoupil, když jsem do té hračkárny vlezl ne? Navíc snad vím, kam jsem vlezl.
Podobné je to myslím u webů. To, že jsem napsal adresu do adresního řádku a zmáčkl Enter (v překladu "vstup"), nebo někde klikl na odkaz, tak jsem také už vstoupil ne?
brittanica
Profil
Kráťa
díky moc...máš recht ;o)
brittanica
Profil
A ještě bych se chtěla zeptat, na ten ideální rozměr fotky...

většinou dávám 404x320 pixelů...ale ne vždy se mi to tak podaří upravit...Co mi tedy doporučíte?
Kráťa
Profil
brittanica
proč by se ti to nemělo dařit upravit? Vezmeš fotku, dáš změnit rozměr, zaškrtneš si zachovat proporce a napíšeš pouze rozměr jedné strany. Ovšem NEZVĚTŠOTAT, pouze zmenšovat.
Dělám to ve skvělém IrfanView a můžeš si jich dávkovou konverzí udělat třeba 50 najednou, aby byly všechny stejně velké, za deset minut.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0