Autor Zpráva
tajny spion
Profil
Tak jsem se do toho pustil hned, ne az s PHP. Mam ale jeden problem v IE. Otevrete si to k tomu i v Mozille a uvidite. U "zalozek meho typu" (horni menu) jsou rozmery i navaznout ve FF v poradku, ale IE tam s tim neco machruje a me se to nelibi, pls pomoct.

www.lenard.wz.cz/index2.htm
Morasino
Profil
Ty už běž víš kam!!!!!!!!
tajny spion
Profil
Morasino
Diky za inteligentni odpoved ale od tebe nic nepotrebuju. Ptam se predevsim Keileva, Pety a Lextera, rad bych se to naucil a k tomu nepotrebuju takovy jako ty. Diky.
Morasino
Profil
Morasino
<ot>
Keilev se píše takhle Keilew,mohl by si ho urazit.
</ot>
Railbot
Profil
Keilew dejme tomu, Lexter grafik grafik a optimalizace pro IE...muhaha. Peta bez komentáře.
Lexter
Profil
Ježíš, proč mi tvoje stránka vyhnala comp na 70% výkonu? Dočasně, ale i tak.

Railbot
Ehm? :)

tajny spion
Furt stejný, to že to převedeš do css layoutu, neznamená, že je to krásné. Je to tam samej align, div jen kvůli align. Tohle vážně ne. Já bych tě fakt už bil.

Podívej nevím proč preferuješ jen některé komentáře, ale sám moc dobře víš, že já jsem spíš zaměřený na ten design a tady prostě ufňukávám a nemohu se na to koukat.
tajny spion
Profil
Lexter
OK. Designove to lepsi uz nebude, nejsem expert. Ja se s timhle spokojuju. Me staci kdyz mi pomuzete s kodem. Rict co je tam zbytecny, jak to udelat lip, co chybi. Predem moc diky. Hlavne ale udelat ty "zalozky" tak aby byli DarkElf a Counter-Strike stejne siroky jako levy a pravy menu.

Jinak mam jeste jeden dotaz: kdyz mam u menu sirku 130px a pridam border 2px, tak je vysledna sirka 132px nebo se border naznaci zevnitr? Predem diky za odpovedi a rady.
Railbot
Profil
tajny spion
Border se přičítá, stejně jako třeba padding. Takže 132px
Bubák
Profil
130px a pridam border 2px, tak je vysledna sirka 132px
Pokud budeš mít rámeček jenom z jedné strany, tak ano. Pokud budeš mít rámeček vpravo i vlevo, tak logicky musíš jeho šířku připočíst 2×.
tajny spion
Profil
Railbot, Bubák
Dik moc hosi. A co kod? Vyznate se v nem? Je tam neco spatnyho?

Takze jeste to menu: 130px + padding(3px) + border(2px) bude vysledna sirka = 140px?
Petr Tichý
Profil
<hr size="3px" color="gray" width="100%" align="center">

=>

<hr style="height: 3px; color: gray; width: 100%;">

Když máš šířku 100%, tak bych řekl, že již není třeba centrovat.
tajny spion
Profil
Petr Tichý
Dik kamo, z jakyho duvodu vse do style? No radsi te ale poslechnu :)

Takze jeste to menu: 130px + padding(3px) + border(2px) bude vysledna sirka = 140px?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0