Autor Zpráva
WanTo
Profil
Prosím o konstruktivní kritiku grafického návrhu ZUŠ Jana Zacha Čelákovice. Budu vděčný za jakékoliv výtky, rady, nápady i sebemenší maličkosti. Díky.
Vladosik
Profil
Otevřu a chci skrolovat dolů a ono nic... Kde je patička? Vypadá to, jako by se mi nenačetl celý web. Docela se mi to líbí, ale nevidím žádnou ukázku odkazu v textu, seznamu, hoveru, strong, atd...
WanTo
Profil
Vladosik
Je to jen grafický návrh, obrázek exportovaný z GIMPu, nic víc.
Keilew
Profil
WanTo
Zdravím WanTo,
nech text víc dejchat (moc nalepené na nadpisy i na rohy) a osobně bych zmenšil písmo.
Jinak mi jako Vladosikovi chybí patička, ale vypadá to slibně.
Vladosik
Profil
Je to jen grafický návrh, obrázek exportovaný z GIMPu, nic víc.
To preci vim, ale ty snad v navrhu nedelas hover, odkaz, atd? To preci do navrhu patri a mas s tim pocitat...
axis
Profil
Patička chybí opravdu citelně.Souhlasím s odszazením textu.Taky by neškodilo text malinko barevně rozlišit.Jinak pěkný web :)
WanTo
Profil
To preci vim, ale ty snad v navrhu nedelas hover, odkaz, atd? To preci do navrhu patri a mas s tim pocitat...
Nedělám, protože to v PNG obrázku nejde. Ale neboj se, až ten návrh půjdu nakódovat do XHTML a CSS, ty odkazy tam samozřejmě budou.
Vladosik
Profil
Nedělám, protože to v PNG obrázku nejde. Ale neboj se, až ten návrh půjdu nakódovat do XHTML a CSS, ty odkazy tam samozřejmě budou.
Ty neumis v textu vyznacit odkaz tak, jak pote bude vypadat na strance? Nebo udelat, jak bude vypadat hover v menu? To preci nijak nesouvisi s PNG.
WanTo
Profil
Vladosiku, neřeš to prosím tě. Díky moc.
Petr Tichý
Profil
Nuda.
axis
Profil
Ano to jedno slovo to docela vystihuje..chybí tam něco na oživení.stačil by jakýkoli "poutavý" oběkt do loga
WanTo
Profil
Petr Tichý
Já vím, ale pro tenhle web si nemůžu žádný extravagantní design dovolit. Radši jsem zvolil zlatou střední cestu, protože u tohohle designu mám jistotu, že se bude zákazníkovi zamlouvat.

Ještě dodělám patičku, pohraju si trochu s textem (působí strašně monotóně) a možná bych mohl přidat na zelené bloky stránky nějaké pozadí (podobným stylem, jakým jen pod názvem stránky kresba Jana Zacha).
Petr Tichý
Profil
Vždyť je to úplně odfláknuté. Pár obdelníků, stín, pattern a naházet dva odstavce.

Nejde tady o extravagancu, ale o atraktivní a přesto decentní design.
WanTo
Profil
Petr Tichý
Tak díky za tvrdou kritiku (vážně, jsem za ni rád, nenechá člověka zlenivět). Budu si nad tím lámat hlavu, dokud to nevylepším.
Keilew
Profil
axis
Ten tvůj pravopis je do nebe volající! Sorry za OT...
Mistr
Profil
WanTo
(1) Jak již psal Vladošík: chybí patička, nějaké zakončení stránky.
(2) Menu je naprosto nevýrazné. Uvažoval bych o prohození kontaktů a menu.
(3) U kontaktů se za Tel píše tečka, neb se jedná o zkratku od slova telefon.
(4) Zatí by mě při prvním pohledu na grafiku stránky nenapadlo, že se jedná o stránky ZUŠ.
Tomáš Hanus
Profil
nedodelane, ale vypada to dobre. Neni to moc konstruktivni, ale zatim na tom neni co hodnotit
zatomik
Profil
Me se ten navrh nelibi.

Prijde mi to, jak nekdo jiz rikal, suche a bez napadu. Zadny zajimavy prvek, ktery by me upoutal jen poskladane obdelniky . Myslim ze by bylo dobre se zakaznikem trochu probrat jak tento web ozivit, kdyz se ho bojis ozivit sam, aby jsi nahodou neco nezkazil.

Ja byt zakaznikem tak bych si pral dalsi barvicku, zlepsit menu a to dost citelne... vlastne ani nejde poznat ze se jedna o menu. Web bych provzdusnil, je zbytecne uzky.
headead
Profil *
viz Mistr plus ta barevná kombinace je příšerná plus je to všechno nacpané na sebe. písmo je velikost tak 13, stačila by 11 a okraje. Plus obsah není vůbec oddělený od záhlaví, všechno to plave ve žlutém obdélníku, který by pod záhlavím vůbec nemusel být. Nebrat jako flame, ale jako konstruktivní kritiku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0