Autor Zpráva
Hornet
Profil *
O Hodnotte můj web pls www.empireearth.dex-site.com
axis
Profil
Tak celkově je tento web dílem opravdu začátečníka. Máme tu několik školáckých chyb a navíc působí tak trochu "old-school" :)

Pozadí v prostředním sloupci působí rušivě.
Text je zarovnán na střed což je opravdové satanovo dílo.Taky by si zasloužil nějak logicky rozčlenit a uspořádat.Celkově by si web zasloužil méně textur a nějakou tu čistě barevnou plochu na kterou by si mohl vyobrazit obsah stránky :).Barevně to sladit a vyřadit zbytečné "zkrášlovací" doplňky.
YoSarin
Profil
1) nejsou obrázky → není navigace
2) těch obrázkových pozadí je tam zbytečně moc
3) strašně trhaně se v tom scrolluje (možná mi jen něco brzdí pc)
4) anketa by neměla tak bít do očí
5) proč je ta stránka tak zbytečně vysoká?
6) Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Internet Explorer 6.0 a novější a Mozilla FireFox. V ostatních prohlížečích nebyly tyto stránky testovány a není zaručená funkčnost. - no a? pokud se mi to zobrazí správně, je mi to fuk. Pokud se mi to zobrazí špatně, tak to tahle hláška nezachrání. IE kvůli tomu pouštět nebudu.
7) jak by řekl Mistr - chybou je i stále stejný titulek (tag <TITLE> v části <HEAD>)
8) je to barevně nesladěné...
Hornet
Profil *
Pro Axise
da se to tak rict nejsem nejak extra profik :D Satanovo to te opravdu nechapu :D Barevnou maximalne oranzovou odpoved proc je dole..
Pro YoSarina
Ja ti reknu proc to bije tak do oci protoze ta oranzova a ruzny textury jsou taky oranzovy patri k Empire Earth
a nesladene bych nerek vetsina tech obrazku je z Empire Earth 1,2 takze tim pekne buzerujes Autory hry :D
Petr Tichý
Profil
Hra a web jsou něco jiného ;o)
Hornet
Profil *
Hra a web jsou něco jiného ;o)
Hm jak to myslis ? :)
Hornet
Profil *
mno nevim jak to myslis ten web jsem delal jako by to bylo menu ty hry :) takze neni co resit
YoSarin
Profil
Hornet
Nebuzeruju nikoho. pokud bude web udělaný nevkusnou kombinací červené modré a bílé, taky to bude hnusné. a neřekl bych že tim buzeruju českej národ, resp. tvůrce vlajky.
Když vezmu z jedné hry 18 screenshotů a bez ladu a skladu je na sebe naskládám, tak to taky bude hnusný jak noc a s autory hry to nebude mít pranic společnýho.
Petr Tichý
Profil
"a nesladene bych nerek vetsina tech obrazku je z Empire Earth 1,2 takze tim pekne buzerujes Autory hry :D"
Myslel jsem to asi tak, že toto je zcela irelevantní a YoSarin má praudu :o)
Hornet
Profil *
zkuste si ten web postavit ja jsem amater a delal jsem na nem 13 dni loool a ty screeny jak jsi myslel trochu jinaci je to vystrihnuty z menu apod....
Bubák
Profil
U "Vyhledávání" máš problémy s písmeny š a ž.
Hornet
Profil *
jjj dik
YoSarin
Profil
Hornet
Ach jo. Jsi začátečník? Ok, všichni byli. Dělal jsi to 13 dní? Ok, chtěls aby to stálo za to.
Ale chtění je asi tak všechno co je na tom dobré. Buď chceš kritiku anebo slepé pochvaly a bezmezný obdiv. Druhou položku nemám na skladě, je mi líto. Snaž se, zlepšuj to a jednou to třeba bude stát za to a vytřeš nám všem (mě obzvlášť) zrak. Ale ne když to budeš dělat takhle a ke kritice budeš hluchý.
Miloš
Profil
Stránka má celkem 443kB, trochu moc; zkus to srazit pod 100.
Cukavé scrollování má hádám na svědomí position:fixed u background-image.

Centrovaný text je opravdu dílo ďáblovo, protože se špatně čte. Zarovnej to na praporek nebo do bloku, ale tohle se hodí maximálně pro sazbu poesie.
Krom toho je ten bílý text na hnědé textuře zhola nečitelný. 1) vyhoď tu texturu a 2) http://www.sovavsiti.cz/kontrast/

Seš frajer, že umíš udělat ručičkové hodiny, ale mě jako návštěvníka obtěžují. Nejdu na tvůj web proto, abych se podíval, kolik je hodin. Vyhoď je. Stejně tak vyhoď počítadlo a další hnusy ( )

Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Internet Explorer 6.0 a novější a Mozilla FireFox. V ostatních prohlížečích nebyly tyto stránky testovány a není zaručená funkčnost.
Fuj fuj fuj, hanba ti!
Jak se taková optimalizace provádí? Jediné, co tím dáváš najevo, je asi toto: „Já stránky dělat moc neumím, ale v IE a FF mi to funguje.“ Kdybys tam napsal tohle, bylo by to aspoň upřímné; ale – jak už přede mnou naspal YoSarin — jako návštěvníka mě nezajímá to, jestli's ty stránky pro něco optimalizoval, ale velmi mě zajímá, jestli mi budou fungovat; a když ne, tak na ně kašlu, odejdu z nich a už se nevrátím. Nikdy.
Krom toho — jestli si optimalizaci pro IE představuješ tak, že v něm nepůjde zvětšit písmo, potěš perun.
Za to nezvětšovatelné písmo může jednotka pt: font-size: 10pt;
Aby šlo zvětšovat, nepoužívej pt nebo px, ale klíčové slovo nebo procenta.

font-family: arial, tahoma, verdana;
1) ti chybí na konci obecná rodina sans-serif, 2) mi přijde toto pořadí praštěné. Volil bych když tak toto: font-family: verdana, arial, sans-serif;

Když se mi nenačtou obrázky, je stránka nepoužitelná.

Z kombinací tabulek a divů se mi dělá šoufl. http://www.semantika.name/fekalni-styl.html
A <iframe> k tomu = totální bléééééééééééééééééééé…

Podtržený text, který není odkazem, je zločin, za který bych střílel bezu výstrahy! Styď se!
(By Hornet, Empire Earth 1 + Datadisk

Stránka se táhne jak nudle u nosu. Proč je tak dlouhá?
Hornet
Profil *
Dlouha je pro to ze kdyz ji tak dlouhou neudelam tak mi zacne skakat menu :-D
Miloš
Profil
Hornet
Dlouha je pro to ze kdyz ji tak dlouhou neudelam tak mi zacne skakat menu :-D
To je ale prča, co? :-D

Tenhle kód nemá cenu opravovat (záplatovat), poněvadž je naprosto zběsilý. Koukni se radši na http://css.interval.cz/layouty/
tajny spion
Profil
- hover je u kazdy druhy polozky menu jiny (mozna naschval)
- to pozadi webu je vtip? pryc s tim! Mrte to rusi... jeste kdyz je to fixovany.
- anketa se ti tam vubec barevne nehodi
- postradam klikaci logo
- to ma web stanovenou vysku nebo proc je dole tolik volnyho mista?
- tabulkovej loyaut... prejdi na: tohle
- text v hlavnim textovym poli se opravdu nerovna na stred: left nebo justify

Celkovy pohled: pripada mi to jako minimalne 4 weby splacany dohromady :(
Stryker
Profil *
Mno ono je tam skoro vse naschval treba to dole to misto slouzi jako takovy upevnovac menu , kdyz je maly tak menu jede dolu :D
niCe
Profil
Asi takhle. Nebudu hodnotit grafiku a "design". Prostě se podívám na obsah, vidím, že tam jdou 2 položky, z nichž jedna je hlavní strana, a v té druhé je pár odkazů na wallpaper o hře, a jdu pryč. A zcela přehlížím i povedenou grafiku a design.

Ale když tady čtu tvé povedené příspěvky, tak si přece jen dovolím hodnotit i grafiku. Tohle je grafika z hry? Podívej se jak vypadá v EE a pak něco povídej. Tys jen prostě vzal pár textur a roztáhnul je, příp. jim nastavil opakování. Ale hra graficky takhle strašně nevypadá. Já osobně jsem ji hrál online a zcela mě tenhle web odpozuje. Nenajdu tu nic zajímavého (Proč? Protože tu zkrátka nenajdu NIC).
Wojt@
Profil *
Zkuste s tou stránkou kolečkem rolovat rychle nahoru a dolů: to menu se pohybuje jinak než zbytek! :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0