Autor Zpráva
Roni
Profil
Prosím o kritiku designu stránek www.audiosystemy.cz. Hotová je zatím jen úvodní strana. Nemáte nějaké nápady, jak vylepšit ten sloupek s novinkami v e-shopu? Dnes jsem nad tím strávil celý den, ale na nic lepšího jsem nepřišel.
Kamil V
Profil
tak nějak to nevypadá seriózně a proto bych v takovém e-shopu nenakoupil

obrázek v hlavičce je nudný a nic-neříkající

menu je divný (to jak to vyskočí u ukázek prací)

přechod hlavičky do bílé se mně taky nelíbí

Nadpisek Instalace domácích... nějak ujíždí níž

text ve třech sloupečkách je moc hutný

je to dost nedodělaný...
Miloš
Profil
hover v menu bych udělal obráceně – tmavý pravý border se „rozsvítí“; když to „zhasíná“, nejsem si na první záblesk jistý, kde jsem s myší. Jde o psychický efekt světlo/tma.

Flashová animace odvádí pozornost, ruší, vadí.

<hr> pod <h1> nelícuje s horním borderem boxů vpravo
Lexter
Profil
1) Bez obrázků nevím kde jsem, ale to nevadí, protože nevím kde jsem ani s obrázky.
2) Chybí mi jakýkoli odkaz označený jako Úvod.
3) Postrádám klikací logo. (Logo tedy je klikací, v tom případě bych doporučil cursor: hand;.
4) Dělení textu na tři sloupce jsem nikdy nechápal.
5)
<div class="nadpis">
, od čeho máme H?
6) V kódu se to také hemží věcmi jako je například <font>. tedy kód podle mě nic moc.
habendorf
Profil
WTF?



3x během loadu v IE6.
Roni
Profil
a sakra...to budou ty flashe. Co s tím? U mě to nedělá.

Jinak za kritiku dík, i když vůbec nepotěšila.
habendorf
Profil
Roni: IE6 mi běží ve standalone režimu, možná že by to normální IE6 nedělal, nevím.
Tomáš Hanus
Profil
Roni
podle me je to takove amaterske rozvrzeni stranky. Barvy mi k sobe moc nesedi. Viz menu. Ten prechod do bile je take hrozny. Kamen urazu je v rozvrzeni stranky. Takhle e-shop vubec neznam. Nekde se inspiruj a urcite to bude lepsi.
zatomik
Profil
Kdyby tu nebylo napsano ze jde o eshop, tak bych to na prvni pohled nepoznal. Rozvrzeni stranky neni podobne ostatnim eshopum...

treba ty sloupce "nabizime" jsou desne dlouhe a nudne, udelal bych je jako boxiky, kratsi text a odkaz na podrobnosti. Pekne oramovani, boxiky odlisit ruznym pouzitim barvicek (oramovani, prouzek...).

Menu se mi celkem libi stylem provedeni, ale nelibi se mi barvy
Roni
Profil
no známý pro kterého to dělám, chtěl hlavně stránky na kterých by nabízel ty montáže elektroniky do aut a domácností a k tomu zvlášť ještě e-shop. Tak proto to vypadá jinak.

zatomik:
dík za nápady, zkusím to nějak vylepšit. Ale momentálně jsem úplně bez fantazie :(
zatomik
Profil
no známý pro kterého to dělám, chtěl hlavně stránky na kterých by nabízel ty montáže elektroniky do aut a domácností a k tomu zvlášť ještě e-shop. Tak proto to vypadá jinak.

aha v tom pripade bych treba obe sekce nejak pekne oddelil (barevne) ale zaroven aby byl cely web propojeny, tj kdyz si prectu o montazi lektrotechniky abych si ihned mohl tu elektrotechniku vybrat a koupit a nemusel nekam moc preklikavat.

Ja bych asi vytvoril dve menu, jedno pro technologie a druhe pro zbozi, oddelil bych je barevne a zobrazoval stale obe menu, aby mel zakaznik pohodli.

Kdyz nemas fantazii tak si projdi nejake css galery a neco okoukej, ne zkopiruj...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0