Autor Zpráva
art4web
Profil
Ahoj, moja stránka bola nedávno na tejto diskusii, ale rád by som bol aby ste mi pomohli ešte s jednou vecou hoci som už nový design stránky dokončil. Mám veľkú dilemu, ktoré pozadie na web zvoliť. Viem že to nieje až také podstatné ale v podvedomí to určite každý registruje.
Takže na porovnanie som spravil okrem normálnej verzie webu aj testovaciu verziu. Od Vás by som chcel aby ste mi napísali ktorá verzia je Vám sympatickejsia.
Dakujem.
oogi
Profil
Asi ta normální je lepší díky kontrastu, ale velký rozdíl tam není.
HS
Profil *
U testu je špatný title.

<title>Art4web | <br />
<b>Warning</b>: include(dyna/title.php) [<a href='function.include'>function.include</a>]: failed to open stream: No such file or directory in <b>/home/html/art4web.sk/public_html/_sub/test/index.php</b> on line <b>52</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: include() [<a href='function.include'>function.include</a>]: Failed opening 'dyna/title.php' for inclusion (include_path='./:/usr/local/lib/php/pear/:/home/html/lib/:/home/html/ lib/Smarty:/home/html/lib/Smarty/plugins') in <b>/home/html/art4web.sk/public_html/_sub/test/index.php</b> on line <b>52</b><br />
</title>

Nechápu
art4web
Profil
HS - jasne o tom viem, pri teste som neuploadol vsetky potrebne subory tak to nejde. Ale to mimo tému. Radsšj sa vyjadri k tomu co som sa pytal. dik
Railbot
Profil
Ta první "normální", není to tak přesvětlené jako u testovací verze.
art4web
Profil
Railbot

Super, dik.
Petr Tichý
Profil
Lepší je to tmavší, možná ne hezčí, ale lépe se orientuji, když má pozadí a popředí alespoň nějaký kontrast a vidím, kde začíná končí stránka.
tajny spion
Profil
Normalni verze je lepsi. Jeste bych dodal, ze mi schazi ohraniceni loga (webu) zleva...
Plaváček
Profil
art4web

Hlasoval bych pro verzi první, i když nevím čím to je, ale ty grafické motivy vpravo v hlavičce mi kdovíproč připomínají ponožky visící na prádelní šňůře. Jsem asi divnej.
art4web
Profil
Plaváček
Je to možné ;) uvažujem o zmene tých ikon tak,aby bola každa uplne ina.
Kamil V
Profil
když už budeš měnit ikony, nechceš změnit i tu dívenku v hlavičce? Dej tam nějakou, kerá bude natočená obličejem k světu... Jinak normální verze je lepší jak test.
tajny spion
Profil
Fixovany pozadi? No je to jen muj nazor, ale ja myslim ze ne...
art4web
Profil
tajny spion
Ja myslim ze hej :)
v.scarab
Profil *
Mě se testovací verze líbí víc. Jen tam dej jiný obrázek - koupající se slečna asi nebude to pravé :) možná by se hodil spíše něco abstraktního (nějaké zaoblené a jemné přechody...) A ty ikonky jsou super. To jsi dělal ty? Kolik jedna taková stojí?
art4web
Profil
v.scarab
kupajuca slecna tam bola asi 2 minuty - nieco som skusal :) uz tam je iny obrazok - este neviem ci tam zostane. kazdopadne este vymyslam.
Ano, ikonky som robil ja.
Lexter
Profil
art4web

Nějak poslední dobou ulítívám na vektorech. Mě osobně by se to tam líbilo. Ne jen nějaká "obyčejná" fotka.
art4web
Profil
Lexter
Neviem čo máš na mysli. Slovu ulítívám naozaj nerozumiem :) som slovak :)
Lexter
Profil
art4web

Že jsem postižen a že to mám rád :D. Prostě si vybrat nějaklou hezkou babu a zvektorovat ji. Lidem se to líbí a o to jde.
art4web
Profil
Lexter
Aha, už chápem :) To nieje zlý nápad. Skúsim niečo vymyslieť, dik.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0