Autor Zpráva
tajny spion
Profil
Vzhledem k tomu, ze mi nesel upravit tema CSS verze (odkaz v ni) tak jsem tema uzamkl a vytvarim nove (psalo mi to "Pristup zamitnut", nechapu proc)

Chtel bych poradit od sikovnych lidi v cem byl problem viz vyse a taky zkritizovat upravu webu (uz i s klikacim logem) www.lenard.wz.cz
Lexter
Profil
Omlouvám se zdejším členům, ale:

tajny spion
Já bych ti tu hubu už vážně rozflákal. Takovým smetím zahazovat diskusi.
Keilew
Profil
Libo-li pokračovati, přesunuvše se do OT, nechť tak učiní!
Taps
Profil
tajny spion
Já bohužel nevidím žádné vyraznější změny na tvém webu.
tajny spion
Profil
Taps
To je ale zly, zajdi k ocnimu :D
Ne opravdu nedelam nic vyraznejsiho, spis doplnuju a menim drobnosti. Jako zmena loyautu, jiny pismo, klikaci logo, temata, posuvnik...
Manq
Profil
tajny spion
No vida. Teď jsi to sám přiznal. Měníš prkotiny. Na zhodnocení dávej stránku, která projde nějakou VĚTŠÍ změnou !
Morasino
Profil
Nedá pokoj a nedá pokoj.
tajny spion
Profil
Manq, Morasino, Lexter, Keilew, Taps
Vsem vypisujete takovy ten seznam veci:

1)
2)
3)
...

ktere ma na webu spatne. Mohli byste to vypsat i me prosim?
Manq
Profil
tajny spion
Jak chceš.
1. Změn hover. Ke stránce mi moc nesedne.
2. Váš prohlížeč nepodporuje iFrame - plovoucí rámce. Otevírejte odkazy v menu přes pravé tlačítko výběrem Otevřít v novém okně. /// Proč bych to dělal? Chci si prohlídnout stránku v klidu a bez zbytečné námahy. Nenuť uživatele přemýšlet.
3. Stále stejný titulek - <title> v části <head> (Omlouvám se Mistře, je to dobré spojení)
4. Nevím proč jsi tam dal ten strašný efekt změny textu při přecházení na jinou podstránku. Je to hrozné.
5. Problémy s načtením stránky? Vyčkejte prosím ještě pár sekund a pak stránku aktualizujte - To tam nepiš. Raději se snaž, aby žádné problémy s načítáním stránky nebyly. Nemyslím problémy se serverem, ty neovlivníš. Jedině když přejdeš na jiný hosting.
6. optimalizováno pro Internet Explorer - To tam také nepiš. Jen to lidem ukazuje, že jsou ty stránky špatně napsané. Snaž se, aby se tvoje stránky zobrazovaly stejně ve všech majoritních prohlížečích.
7. Doplň ALT logu.
8. Dekorační obrázky patří do CSS. Informační do HTML. Tím chci říci, že ty "čáry", které máš v horní části stránky dej do CSS.
9. V kódu máš celkem pře<div>ováno.
10. Doplň DOCTYPE.
11. U nadpisů sekcí zruš ten hrozný efekt.
12. Ten Media Player vyhoď.
13. Počítadlo jakbysmet.
14. Už mě to nebaví. Napsal jsem jen zlomek toho, co by se dalo tvým stránkám vytknout.
tajny spion
Profil
Manq
Diky, takhle to chci uz tyden :) Hned jak se dostanu domu, sednu k tomu.
Vladosik
Profil
tajny spion
A my chceme, aby jsi si procetl JPW, cetl rady u jinych nazoru na stranku a my pak budem usetreni psat takoveto vypisy, jako napsal Manq a jeste jak spravne podotkl, mohl by pokracovat snad az do bodu 50... Je neco jineho napsat vypis cloveku ktery tomu rozumi a neco jineho psat to cloveku, ktery nema zadnou vlastni inciativu nalezt ty chyby sam a chce jen radit, radit a radit.
tajny spion
Profil
Vladosik
Ted mam pres prazdniny cas, prectu si JPW a JNW...
tajny spion
Profil
Jeste nejake kritiky? :)
Lexter
Profil
tajny spion

Jo jedna by byla: Nelíbí se mi to, je to špatně zpracované jak z hlediska kódu, tak z hlediska designu a tam mě to bolí nejvíc. Přepracuj to komplet.
tajny spion
Profil
Lexter
Dik :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0