Autor Zpráva
george
Profil
Ahoj,
ohodnoťte mi prosím provedení webové stránky pro jistý kosmetický Salón, mám před uzávěrkou práce se stránko a chci tomu vychytat poslední mouchy, než to uvidí vlastník.

Obsah je nedopracovaný, ale to je otázka zdrojů, které mi dodá vlastník stránek.[i]

Odkaz na <a href="http://www.salon-lucie.cz" target="_blank" rel="nofollow">www.salon-lucie.cz[/url]</a>
Manq
Profil
george
Čau, už jsme se dlouho neviděli co? Ale zpět k hodnocení.
- Nadpisy "Zorientujte se" a "Co zde lze dělat" bych více odsadil od horní čáry.
- Proč jsou maily v patičce obrázkem? Proti spambotům? Zkus to spravit jinak :-).
- Správně je IČ. Ne IČO.

Jinak celkem pěkný web.
george
Profil
- Nadpisy - Spraveno
- Maily - Nahrazeno textem (Jiná forma ochrany)
- IĆO - Nahrazeno IČ

---
Mimochodem jsem tě taky dlouho neviděl, ale je to z toho důvodu, že mi nešel net.
oogi
Profil
Na první pohled vůbec nevím, čím se daný salon zajímá, grafika působí nudně.
Mírně nadprůměrné.
Taps
Profil
george
Jen bych se chtěl zeptat jaký význam má políčko hledat, mám na mysli to, které je dole pod patičkou. Odkazy hlavní stránka, o webu bych zkusil dát do prostřed.
zatomik
Profil
Me nejak unika jedna vec. Jsem na strankach kosmetickeho salonu? Me prijde ze o kosmetice je tam jedna stranka a jinak zbytek jsou takove "nepodstatne veci" viz treba menu muj ucet, kolik lidi je online atd... pripadam si jak na nejakem obrovskem portale kde mam ucet ktery skryva desitky moznosti a proto ma cele svoje menu.
Zatimo zde je hlavni ucel aby uzivatel psal do diskuze ne? Jine moznosti tam moc nejsou
Mistr
Profil
george
(1) Proč se na stránkách kosmetického salónu přihlašovat?
(2) Proč je hledání v patičce? Respektive čím se liší hledání v patičce a nahoře levého menu?
(3) Děsivě vypadá věta: (...) s nastavením webu pro Vás a vaše požadavky (...). To by chtělo ujednotit, ne?
(4) Telefonní číslo bych rozsekal na trojcifří, ať je přehledné.
(5) Máš pravdu, že obsah je nedopracovaný. A nebál bych se říct, že je hodně nedopracovaný. Na tomto poli Tě čeká ještě moc a moc práce.
(6) Nepodtrhávej nic, co není odkazem. Mateš tím čtenáře.
(7) Proč není hlavní sloupec evrtikálně dotažen až na patičku?
(8) Barevně mi to vůbec jako salón nepřijde. U salónu (pokud se nejdená o saloon z divokého západu) bych preferoval růžovou bavu.
george
Profil
oogi: Tvou kritiku skusím spravit obrázky, budu pozván do Salónu a udělám pár digitál fotografií, s těmi si vyhraju a oživím to fotem. (Zatím nesplněno)

Taps: Tvá kritika na hledací políčko v patičce je oprávněná, oprotože se nelíbí více lidem. (Smazáno) ; Ty odkazy, osobně mám pocit, že jsou dostatečně vysazeny, ani bych je níž nedával, protože bych neměl čím vyplnit prostor nahoře, když nemám fotografie zatím.

zatomik: Za to se omlouvám, počítám, že mi to i majitel vyčte a podle toho usoudím, co si můžu dovolit a co ne, určitě to pozměním a je to dobrá rada, skusím ještě něco zmenit, aby to tak nevypadalo.

Mistr:
1) Osobně nevím, kusím nějakou dobu to nechat, třeba budou mladé zákaznice otrlé z Xchat atd. a nebude pro ně problém se zaregistrovat, ale není to povinností, každý může i jako Anonym.
2) Smazáno
3) Spraveno
4) Číslo rozsekávat nebudu, protože je to děláno kvůli Skype, který rozsekaná čísla nebere, ale pokud se to nebude někomu dalšímu líbít, ustoupím.
5) Souhlasím -D
6) Postupně pomažu, až budu opravovat bordel, co tam ještě je
7) Dělí to list stránky od patičky, už mi bylo vyčítáno, že proč ta stránka jaž u patičky, tak teď je od patičky.
8) Budu postupně měnit a ladi, první změny už můžeš vidět teď.

Děkuji za rady.
rommy
Profil *
...mně to jako stránky "Kosmetického salónu" vůbec nepřipadá
...nelíbí, nemá to šmrnc
...nic neříkající hlavička
...veskrze žádná grafika
...třetí sloupec bez významu
george
Profil
rommy: Bohůžel neumím čarovat, postupem času ...
Mistr
Profil
george
Ta adresa webu je již jistá? Pokud ano, přidal bych to v práci do našeho firemního katalogu.
george
Profil
Mistr: Ta doména je placená, takže určitě, ale myslím, že do katalogu firem a institucí to zvládnu taky přidat. :D

Jinak, jestli myslíš, jako že pracuješ pro Seznam.cz , tak klidně to přidej, jinak to mám v plánu udělat.
george
Profil
Mistr: Tak jsem Salón registroval sám, děkuji ti za ochotu pomoci mi, ale já musel zadávat udáje, abych se později dostal k editaci firmy. Pokud máš nějaké + pravomoci s vylepšením, budu rád, jinak toť vše s firmou. :D
Mistr
Profil
george
Tak jsem Tě předeběhnul. :-)
Tomáš Hanus
Profil
george
Číslo rozsekávat nebudu, protože je to děláno kvůli Skype, který rozsekaná čísla nebere, ale pokud se to nebude někomu dalšímu líbít, ustoupím.

skype rozsekavana cisla bere, na mem webu je mam rozsekana a skype to zobrazi korektne

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0