Autor Zpráva
HS
Profil *
potrebuju zhodnotit http://unit-clan.sapas.cz/ je to klan kamose. Diky vsem.
Taps
Profil
HS
Proč se dáváš k hodnocení web někoho cizího?
HS
Profil *
Souhlasil s tim. Nezna to tu.
Taps
Profil
HS
No je aby?
Ten design se mi vůbec nelíbí. Celý web se mi zdá takový neuspořádaný...A ta modrá anketa?
HS
Profil *
Jeste je to ve vyvoji
zatim na tom pracujem
Miloš
Profil
Proč jsou tam hodiny? To jako když nebudu vědět, kolik je, tak se půjdu na tu stránku podívat?
Počítadlo a anketa je stejná veteš. Že mi ještě nenabídneš informaci o tom, jaká je moje IP, kolik je mi let a jaké mám číslo bot…
Mám čím dál větší pocit, že ředa autorů dělá stránky proto, aby dělala stránky; a když už neví, čim je zaplácnout, dá tam hodiny, počítadlo, anketu, moře blikajících ikon, jezdících nesmyslů a – hlavně – tunu reklam, aby ta hovadina sypala.
Senyx
Profil
to logo nemyslíte vážně, že ne...
Manq
Profil
HS
Strašné.
george
Profil
Stránka má strašně chudou povahu, na to, že se zabývá Call of Duty 2 Multiplayer, tak to je moc moc chudé. Skus si udělt grafický návrh, na internetu jsou tuny šablon na tyhle hry a z nich pak něco udělej pořádnýho.
r0me0
Profil
není tam žádná grafika, ani žádné bordery, načítá se to pomalu, ten úvodní obrázek je hodně velký, kód máš příšerně přeDIVovaný, anketa a počítado jsou tam vážně zbytečné... , ještě na tom zapracuj
Vladosik
Profil
Vypada to jak z 15% hotove.
Co se tyce vyse zminenych sablon, tak zde treba jsou nejake sablony k hram zdarma
headead
Profil
nic moc. spíš nic než moc. a hodiny mě teda fakt dostaly, jsem si myslel, že éra hodin na internetu už je passé. kámoš by neměl pařit onlinovky, ale trénovat webdesign.
dracek
Profil
cms, logo z nejaky sablony

nelibi

0/10
tajny spion
Profil
HS
Oni jsou dost tvrdy... rekni ze je to prvni kamosova PHP prace a budou jemnejsi... :)
Lexter
Profil
Já vám nevím, ale tady bych ani o designu nemluvil. Trocha odkazů a někdo stáhnutá hlavička (nejspíš).
HS
Profil *
HS
Oni jsou dost tvrdy... rekni ze je to prvni kamosova PHP prace a budou jemnejsi... :)



Tjn ja bych na tvem miste drzel hubu protoze kdyz se koukam na tvuj web http://www.lenard.wz.cz/
tak pouzit framy je ta nejvetsi prasarna, imho a kdyby jsi umel cist tak by jsi si vsimnul ze je to generovany pres CMS.
Hold si myslim ze jsi hoden na BAN , jsi spamer jak vysisty a to te tu pozoruji delsi dobu.
Miloš
Profil
HS
Na pokus o vtip reaguješ jako dobytek.
Používáš „argumenty“ ad hominem (viz též http://maly.blog.sme.sk/c/72147/Trvale-udrzitelna-krava.html):

Tjn ja bych na tvem miste drzel hubu protoze kdyz se koukam na tvuj web (…) tak pouzit framy je ta nejvetsi prasarna
Prasárna je takovýto „argument“, protože 1) se tu nehodnotí stránky tajneho spiona, 2) ho jeho stránky nikterak nediskvalifikuji, může si tu ve vší slušnosti psát jak libo.

kdyby jsi umel cist tak by jsi si vsimnul ze
kdybys uměl psát, tak bys nepsal jako prase… (nekorektní aargument proti nekorektnímu argumentu)

Hold si myslim ze jsi hoden na BAN , jsi spamer jak vysisty
Holt jsi ubožák; buď tak laskav a své pubertální výlevy realizuj někde jinde; a hodně daleko.
Miloš
Profil
HS
Doména obsahovala ilegální materiál.
mimo provoz
out of service


Tož gratuluju…
HS
Profil *
Omlouvám se, špatně jsem to pochopil. Bral jsem odpověď tajneho špiona, typu "Hrajete Cod2 tak jste borci jako skála" (bral jsem to jako ironii).

Ještě jednou se omlouvám za mé chování.
HS
Profil *
Doména obsahovala ilegální materiál.
mimo provoz
out of service

Tož gratuluju…


Jak jsem řekl byl jsem požádán o hodnocení... nevím co tam dával..
tajny spion
Profil
HS
Jestli se ta omluva tyka i me tak ja ji prijimam... opravdu jsem to nemyslel nejak spatne, z CoD2 mam respect, me by to na PC totiz neslo... jen jsem komentoval, ze ti vsechno vyctou ale malokdo neco pochvali...
HS
Profil *
HS
Jestli se ta omluva tyka i me tak ja ji prijimam... opravdu jsem to nemyslel nejak spatne, z CoD2 mam respect, me by to na PC totiz neslo... jen jsem komentoval, ze ti vsechno vyctou ale malokdo neco pochvali...


JJ tyka. Jeste jednou sorry pochopil jsem to az za nejakou chvili jak jsi to myslel...
tajny spion
Profil
HS
Hrajes CSko? Ja jsem S.W.4.T. :)
HS
Profil *
CSko jj 1.6 non-steam, SAWT4 jenom singel player, ted zkousime GTA SAN ADREAS po netu ale nejde nam to nejak...
tajny spion
Profil
HS
Ale ne nechapes... rikam ze muj nick na CS 1.6 NON-STEAM je [T34M] S.W.4.T. :)
Lexter
Profil
Chlapci nejsme na herním serveru.
tajny spion
Profil
Lexter
Psst kecame :) - ok, uz koncime... a co taky nenapomenes jeho?!
HS
Profil *
JO ták, dej mi ICQ dame parbu (jestli chces-nechci se vnucovat)
tajny spion
Profil
HS
Samozrejme, my ICQ je tady, jestli se ti nechce klikat tak je to tohle: 451-870-409

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0