Autor Zpráva
Thommas
Profil
Zdravim,
bohužel jsem zcela bez grafického cítění, ale snažím se to "doučit". Dělám si jen tak pro sebe návrhy "z nudy"...ale pořád vypadají víc než hrozně a zcela amatérsky. Proto prosím grafiky tady na fóru, aby mi poradili, nebo aspoň ukázali správnej směr ;) Vím, že člověk se s tim prostě musí narodit, ale zároveň si myslim, že se dá aspoň něco málo naučit.
Tady jsou ty "výtvory":

Jeden
Dva
Tři

Btw. Bohužel jsem se nějak překlikl, takže je to v .gif místo .png. Můj počítač ale není zrovna "dělo" a ukládat z PhotoShopu je dost nadlouho, tak to prosím omluvte.
art4web
Profil
Prepáč ale takéto designy dnes už neletia. Pred 10 rokmi by si možno uspel

EDIT: sorry, neprecital som si tvoj komentár. Ako pomoct? Skus si pozriet weby na css manii alebo webcreme mozno ta to navodi na spravnu kolaj. Inak neviem ako by som ti pomohol
Thommas
Profil
Jj v pohodě...škoda, že jsem se nenarodil o 10let dřív :D
Mastodont
Profil
Náhodou, ta dvojka a trojka vypadají vcelku slušně.

Na to, co dnes "letí" bych se vykašlal, protože to bys mohl každý druhý rok design předělávat.
art4web
Profil
Thommas
Ano skoda :) hehe

Mastodont
Veď aj musíš. Pokiaľ nespravíš nadčasový design :)
tajny spion
Profil
Kdyz uz neco tak 2 nebo 1.
3 Urcite ne.
Thommas
Profil
Špióne, a můžeš říct třeba proč? Já miluju tvoje komenty tady na fóru, tak zkus aspoň jednou poradit užitečně ;)
tajny spion
Profil
Thommas
Chtel vedet co se mi libi tak jsem to rekl... :)
Thommas
Profil
Proto prosím grafiky tady na fóru, aby mi poradili, nebo aspoň ukázali správnej směr ;)
Nic o tom, jestli se ti to líbí, ale o to nejde. Mně jde o to, aby jsi řekl důvod.
Vladosik
Profil
Thommas
Prvni navrh vypada trosku divne, ale to je vyhlazenim. Myslim ze je to normalni pouzitelny design pro zivnostnika.
Druhy navrh je amatersky, kazi ho hlavne menu a ty plameny. Tak pozadi neni dobre zvoleno. Celkove to vse dohromady ale dava vysledek zacatecnika a nedodelanosti.
Treti navrh se mi libi nejvice. Opet ho nejvice srazi menu, libi se mi umisteni, nelibi se mi ten lesk. Ale zas to trosku zkresluje vyhlazeni. Tento web mi take neco pripomina, uricte jsi se nekde inspiroval nebo je to velka nahoda, ale presne takoveto rozvrzeni i barvy uz jsem nekde videl.

Celkove je trojka nejlepsi a prvni navrh je take pouzitelny.

Tvoji nejvetsi domenou jsou menu, ty pusobi jako pred temi deseti lety. Pohledni jak soucasna menu vypadaji, muzes zkusit treba videotutorialy na moderni menu nebo navigacni listu od Lextera.
Thommas
Profil
Díky moc. Jenom chci říct, že odnikud nekopíruju ani "neobšlehávám"...možná proto to vypadá, tak jak vypadá. Na těch menu teda zkusim zamakat. (Btw. ty plameny mi tam taky nesedí, ale když tam bylo volné místo, bylo to ještě divnější :D)
Thommas
Profil
Tak zatím jsem v tom druhým aspoň máznul ty hrozný plameny a menu přesunul...
tajny spion
Profil
Thommas
1) chlapek rozmazany (mozna naschval ale divne - ta puzzle), prechod u borderu straky je sekavej
2) barevny sladeni dobry, az na kocky... jsou rozmazany... jedinz co vytykam jsou plameny
3) to je web o tom obrázku? chudý menu...

Mas to jak si to chtel...
Thommas
Profil
Sorry, nechci aby to znělo, že si nevážim toho, že jsi sem napsal aspoň něco, ale většina z těch věcí jsou...mno nevim.
1)Chlapek je rozmazaný samozřejmě schválně - bohužel to kazí ten .gif formát, speciálně pro tebe to zejtra udělám .png
2)Plameny už odstraněny (už před tim, než jsi napsal) a "kočky" jsou rozmazaný taky kvůli formátu.
3)Návrh byl myšlenej jako prezentace např. nějakého penzionu, nebo místa pro "relax"...obrázek by samozřejmě znázorňoval přesné okolí, ale vzhledem k tomu, že celý web je fiktivní, je tam tenhle. Menu mi připadá dostačující. Nevím, co víc by tam bylo nutně potřeba.

EDIT: Tak jsem se hecnul a špeciálně pro tebe je .png na světě ;)
EDIT2: Tak jsem přidal trochu tý modrý, ať tam nejsou ty holčiny jediný "v modrém". Taky jsem teda předělal menu po vzoru Lextera...
Thommas
Profil
Tak jsem zamakal na headeru a na menu...myslim, že je to teď lepší než původní verze. (Druhý web)
Btw. To Vladosik...ten 3. web se mi taky zamlouvá nejvíc...co se ti nezdá na tom odlesku? Čím nahradit?
DethLev
Profil *
No dle mého názoru chce to koukat na jiné weby, třeba css galerie. Tvoje návrhy nejsou vůbec tak špatné.
tajny spion
Profil
U tech prechodu u ukraju stranek jsi netrefil barvu. Pozadi je svetlejsi odstnin nez ve ktery prechazi stin od borderu... (IE 7)
Thommas
Profil
TajnySpion: No, nějak to tam nevidim...btw. To že používáš IE7 na to nemá vliv, když je to jen obrázek ;)
tajny spion
Profil
Thommas
Mozna ti to rekne i nekdo jinej, jestli ne, je to OK, chyba v mym prohlizeci :()

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0