« 1 2 »
Autor Zpráva
dredie
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Brej den,
konecne jsem dokoncil svou sajtu, tak zde posilam link. Diky euforii z dokonceni jsem metamorfoval nick, takze pro vsechny, co me tu znaji pod nickem dredie - toto je posledni thread pod timto nickem. Nyni to bude (uz snad nastalo :) embee.

http://www.embee.cz - for broadband users only (zatim, mozna, kdyz se mi moc bude chtit, udelam html alternativu)

p.s.: flame typu "flash je nanic" si nechte od cesty ;)

dredie out
DJ Miky
Profil
Je to určitě originální a zajímavé, jenže občas nevidím, kam můžu a kam nemůžu kliknout, jeden příklad za všechny jsou jednotlivé programy v „about me“. Na to, že se na ta kolečka dá kliknout, jsem přišel úplně náhodou (nečetl jsem poslední větu na té stránce).

Proč nestačí rozlišení 1024x768?

Když kliknu na „news“ a najedu na puntík „touch me“, tak se obsahy překryjí.

Překlepy, překlepy, překlepy. Třeba v sekci „about me“:
- desigener
- bicohemistry in Olomouc
Miloš
Profil
Sotva to začalo vydávat zvuky (bez vyžádání), hned jsem to zavřel. Fuj!
Manq
Profil
Přijde mi to chaotické.
embee
Profil
DJ Miky

Proč nestačí rozlišení 1024x768?
tak to nevim, dimenzoval jsem to pro nejnizsi 1024 - kolik pixelu ti chybi?

Když kliknu na „news“ a najedu na puntík „touch me“, tak se obsahy překryjí.
zvlastni, me to funguje tak jak ma - news zmizi

Překlepy, překlepy, překlepy.
jo tech je tam kotel, psal jsem ty texty vetsinou kolem 4. rano :D
rednek
Profil
to intro je naaaadherneeee :3

touch me funguje aj mne, mam firefox
DJ Miky
Profil
tak to nevim, dimenzoval jsem to pro nejnizsi 1024 - kolik pixelu ti chybi?

Mám viewport 1070x700 pixelů a stejně se to tam nevejde, odhadem o 10 pixelů.
embee
Profil
DJ Miky- to bude asi ten bored, nevim jak ho mam zrusit, lamal jsem si hlavu s tim jak tam strcit flash, aby nebylo potreba aktivovat kliknutim a nasel jsem nejaky brutalni JS... a v tom ae fakt nevyznam :) nejake navrhy?
embee
Profil
DJ Miky - jinak samotna sajta ma rozmery 990*595
embee
Profil
rednek
tam by to melo fungovat vsude stejne, myslim ze ruzna interpretace v ramci flashe neexistuje... spis DJ miky prisel na nejaky skryty bug, tak musim popremyslet kde
rednek
Profil
k :)
btw: start button (movie clip :D) by sa hodil
embee
Profil
rednek
ted nevim co myslis... na to intro?
DJ Miky
Profil
Když kliknu na „news“ a najedu na puntík „touch me“, tak se obsahy překryjí.
zvlastni, me to funguje tak jak ma - news zmizi


Vypadá to takhle a pro názornost i video.


Ale jinak je to opravdu pěkné.
embee
Profil
DJ Miky
aaa uz vim co to je, diky, opravim :)
rednek
Profil
embee

Yup, na intro aj na celu stranku :p
Proste mas slabsi net a kym sa ti to nacitava, chodis po inych html strankach, no a zrazu sa pusti hudba uaah az sa zlaknes ^^ + este prides o tych prvych par sekund :)
embee
Profil
rednek
dobra pripominka, popremyslim
yenna
Profil
stranky se mi po graficke strance a animacni hodne libi :)
akorat trva hodne dlouho nez se nacte cokoliv, coz muze nahodneho navstevnika docela odradit...jeste kdyz ani nevi, co se mu nacita, mozna by to chtelo dat uz do toho preloaderu aspon nejake info, ze jde o portfolio,nebo logo stranky nebo neco proste...

rekla bych, ze stranky Jonathana Yuena urcite znas ;)
Miloš
Profil
yenna
stranky se mi po graficke strance a animacni hodne libi :)
Až jsi mě zlákala se na ně znova podívat, ale jakmile na mě vybafnul zvuk, zhnusen jsem je zase zavřel.

dredie
Opravdu si nedokážu představit člověka, který by měl radost z toho, že stránka začne sama od sebe vydávat zvuky (snad leda není-li to rádio). A je určitě mnoho lidí, které takové zvuky vysloveně odpuzují (byť by jinak byly sebeestetičtější).
yenna
Profil
no ja mela vypnute bendy od kompu, takze tohle me nejak minulo :)
no, ale je fakt, ze je to docela otravne..... jeste pri mem zvyku otevrit si vice stranek v panelech firefox a ted se ty weby zacnou prervavat pres sebe a ja musim vsude hledat vypinaci tlacitka, ktera jsou vetsinou umne schovana :)
embee
Profil
yenna
jop ty stranky znam.O velke file size vim, ale delal jsem tu sajtu s vedomim jeji obrovske velikosti (kvuli cistym a presnym animacim to ani jinak neslo). Mas rpavdu ze bych tam mohl neco pristrcit aby bylo jasne o co jde

Miloš
problem je ten, ze intro bez hudby nema smysl. Takze bud ta hudba bude defaultne zapnuta (mimochodem je tam tlacitko mute), nebo tam dam tlacitko play... coz mi pripada taky nesikovne... napadlo me taky tu hudbu dat vice potichu. Nejaky napad?
embee
Profil
embee
splash screen added
yenna
Profil
jo ted je to lepsi s tim infem :)
rednek
Profil
Ja by som mal riesenie, daj tam start button. Potom ta stranka nezacne prehravat hudbu sama od seba, ale az po tom co kliknes na to aby prehravala :P
embee
Profil
rednek
njn zase jde o to jestli uzivateli primarne zakazat automaticke prehravani nebo ne, kazdopadnenejaky podobny button tam chi dat
Rokka
Profil
Me to jenom prekvapilo, jak grafika a tak animace. Derdie je to pekny jen bych pridal do zakladniho menu trochu te oranzove.
embee
Profil
Rokka
Fakt je ten, ze jsem s tim uz experimentoval, ale moc se mi to nelibilo. Ale jeste nad tim popremyslim, treba to nejak vymyslim :)
rednek
Profil
btw: tiez ste pocitili nepritomnost XXX? =D
embee
Profil
rednek
on to se mnou uz resil cez icq, takze zrejme nema potrebu se vyjadrovat tu :)
rednek
Profil
uz ho to prestalo bavit? ^^
embee
Profil
rednek
spis ho serou trapny dotazy lameru na flash... a uprimne receno me nekdy taky :D (nemyslim to konkretne!)
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0