« 1 2
Autor Zpráva
XXX
Profil
rednek
Co se tyce tohohle tematu, jak uz rekl Dredie alias Embee, resime spolu vse pres icq, takze tady uz nemam co rict. Tohle tema jsme resili uz mnohem drive, nez se tady objevilo ;)

Co se tyce ostatnich temat, tak uz me opravdu unavuje odpovidat porad dokola na stejne otazky a resit za nekoho jeho cele "projekty". Tahle diskuze je o reseni konkretnich problemu, ne o tom, aby tady delal nekdo za nekoho jeho praci. Radit tady v takovem rozsahu, v jakem jsem radil v poslednich mesicich je hoodne narocne na cas a ten ted bohuzel nemam, takze se to tady zrejme projevi. Je tady vsak vic lidi, kteri Flashi rozumi. Bohuzel jich neni moc, spocital bych je na prstech jedne ruky a mozna bych i nektery prst vubec nemusel pouzit.

Jeste bych chtel poradit tem, co budou na tehle diskusi potrebovat nejak poradit: Zkuste hned poprve popsat poradne svuj problem, co presne vam nefunguje, co vam to hlasi za chybu, kde mate umisteny skript, atd. Taky je dulezite napsat, jestli jste zacatecnik nebo ne, protoze jinak muze byt odpoved na vas problem uplne zbytecna. Tohle vsechno je dulezite pro to, aby jste se dockali takove odpovedi, ktera vyresi vas problem. Pokud se techto pravidel nebudete drzet, brzy tady nebude mit kdo vase dotazy resit. A to by byla jiste skoda . . .
rednek
Profil
vedel som to =D ved uz minule som sa cudoval ze ci ti platia alebo ako =D z podobnym mam aj ja skusenosti, aj ked sa nejednalo o flash ale inu vec...
embee
Profil
rednek
neco jako podej nekomu prst a on ti sezere celou ruku :D
rednek
Profil
Nuz, tak to sa zda ze XXX si uz moc nepoflashuje z jednou rukou :-/
Alebo by niekto mohol urobit velmi dojimavi a emotivny flash o tom, ako XXX prisiel o ruku =D
embee
Profil
rednek
on to da i tak :D
XXX
Profil
<OT>
Koukam, ze se tady dobre bavite na muj ucet ;) :-D
</OT>
Miloš
Profil
A nebo by si moh' zazpívat Mám jednu ruku pouhou
embee
Profil
XXX
jo sorac ja zapomnel ze o mrtvych jen v dobrem :D
XXX
Profil
embee
XXX ale neni mrtvy - jen spi ;) A jednou se treba zase ukaze v plne sve krase ;) :-D
embee
Profil
XXX
uhuuu uz se tesim :D
XXX
Profil
Sotva se na chvilku odmlcim, hned je tady vsechno vzhuru nohama - misto reseni prislusnych problemu se tady pochovavaji zivi :-D
embee
Profil
XXX
njn meli by z tebe udelat moderatora abys moh promazavat OT co tu tak nestoudne rozjidis s nami :DDDD
XXX
Profil
embee
To je pravda... bych pak mohl jen jednou denne prijit, vymazat polovinu prispevku a jit si zase po svych :-D
rednek
Profil
A to vsetko z jednou rukou *respect*
Rokka
Profil
Embee, chtel bych se zeptat. Kdyz se dostanu do sekce portfolio. A tobe se postupne zobrazuji tve ukazky tech praci. Kliknu na jednu z nich a ma nejaky efekt. Ty efekty treba toho viru, jak jsou delany, jestli to muzu vedet. S tim sis tak nejak pohral a udelal pomoci motion tweenů? Nebo na to mas porgramek se sadou efektu. Nebo je to taky trochu naprogramovany pomoci AS?
embee
Profil
Rokka
jsou to tweeny, ale ne ve falshi - tam neni 3D engine. Je to delany v Adobe After Effects a vyexportovany do flashe jako flv, importovany do sceny a tam uz se to chova jako klasicka animace.
Rokka
Profil
Mam takovej problem, kdyz si otevru odkaz portfolio a kliknu na nejaky dilo nemuzu se pak vratit zpet, nikde zadne tlacitko zpet a ja musim celou stranku zavrit a jet od znova
rednek
Profil
Tlacitko Go Back je nad tou animackou ako tie gulky na konaroch vyjdu a je tam napis ze Portofilo, ak ho tam stale nevidis tak je to naozaj chyba :))
embee
Profil
rednek
ja myslim ze rokka spis mel na mysli pripad kdy se diva na preview z portfolia - tam ty tlacitka jsou tez (vpravo dole). Napada me leda ze by probelm byl v rozliseni, ze se to tlacitko nevleze na plochu.

Rokka
zkusim s tim neco udelat
cowee
Profil
výborna zalezitost!!! pro ty, co si myslej, ze je to velky: poridte si lepsi pripojeni. Me to behalo po cca 2vterinach
KRASNA zalezitost, zadna nuda, jako vetsina webu
monarcha
Profil
Tak tahle stránka se mi fakt líbí. Má nápad a styl. Všechna čest
delimcslang
Profil *
krása web - ten okraj kolem toho flashe by se dal vyřešit pomocí css:

body, html {
margin: 0;
padding: 0;
}


- zkus to
flz
Profil
male technicke chybycky, ale inak perfektna praca, fakt sa mi to paci
Miloš
Profil
flz
Nechápu. Po víc jak půlroce? Proč? Má takový příspěvek vůbec nějakou cenu?
XXX
Profil
flz
Co takhle ty "male technicke chybicky" vypsat, at je tvuj prispevek autorovi aspon k necemu? Napsat, ze jsou tam chyby umi kazdy, i kdyz tam zadne nenajde, takze jsem zvedavy, co jsi nasel ;)
embee
Profil
Miloš - jo ma, ja se sem obcas divam :D

flz - taky by me to zajimalo, i kdyz nevim, jestli se v tom kodu budu este hrabat, uz je to precejen temer rok stare a vis jak je to s pameti :D O par chybach uz vim, ale ty jsem uz z logiky celeho kodu nemohl odstranit, ale mozna jsi objevil dalsi :)
Mr Battle Beetle
Profil
embee
Jak dlouho se věnuješ flashi (a obecně takovejm prográmkům, grafice atd.)?
embee
Profil
Mr Battle Beetle

noo to je trochu slozity, zacal jsem se v tom hrabat uz tak kolem roku 2000, ale to jsem byl malej sopel, cmaral jsem v paint shop pro 7 a prgal html v notepadu, nic zasadniho. Pak prisel konec stredni, vysoka a nechal jsem toho bo jsem nemel cas ani prostredky, pak jsem ze skoly vypadl a vratil se ktomu, tak asi pred dvema lety. To jsem taky zacal s falshem... cca dva roky zpatky.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0