Autor Zpráva
orginal.xf.cz
Profil *
Tak som tu zas, teraz som sa zdokonaloval v kode a upravil som aj design, spravil som tam zmeny.
A myslim si ze je to ovela lepsie ako doteraz . link je TU
DAKUJEM za kritiku
Taps
Profil
Je to docela velký krok vpřed oproti tomu co jsi jsem dával.
1) chybí klikací logo
2) dal bych výraznější hover efekt
3) javascript onmouseover="this.className='tutorial1'" onmouseout="this.className='tutorial'" tam nedávej
4) zvol nějaký vhodné pozadí
5) trošku zlepši patičku
orginal.xf.cz
Profil *
OK
Lexter
Profil
1) Hover skorem nepřijatelný. Vypadá humpolácky.
2) Chybí mi jakékoli formátování textu.
3) Logo se absolutně nehodí a znásilňovat logo photoshopu mi přijde jako drzost :).
4) Ikona validity nikoho nezajímá.
5) Text v patičce počeštit.
6)
<br />

<br />
<br />
<br />
<br />
<br />

<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />


Ke kódu se tedy raději vyjadřovat nebudu.
7) Ošklivý a humpolácký přechod v patičce.
8) Ta osvětlující lampička je z tutorials.cz, že? Tam ji aspoň namalovali tak jak to má vypadat.

Pokrok vidím, ale asi tak o jeden stupínek z 80. Škoda. Držím palce.
tozi
Profil
Tak ked si odmyslim header,menu,obsah a pozadie.Tak to celkom ujde :). Kritika tu uz bola tak som chcel vyjadrit nazor na stranku. :)
r0me0
Profil
písmo MENU a REKLAMA mi příjde nečitelné, Pokud ty rámečky v obsahu mají být jako novinky, či články, chybí mi tam prostor pro jejich nadpis, obrázek v hlavičce se mi nelíbí, a ani ten zelený pruh bych tam nedával, menu se mi celkem líbí (kromě těch br / :D)
orginal.xf.cz
Profil *
Tak teraz lepsie?
http://www.orginal.xf.cz/stranka/skuska.php
p.s. Keby tam nebolo to <br /> tak by reklama bola v menu
Lexter
Profil
orginal.xf.cz

Co si na tom změnil? Jen si popravil text.
orginal.xf.cz
Profil *
Aj paticku aj hover a logo este nie
tajny spion
Profil
Paticka: web- bola stvorená ako TUTORIÁLY pre photoshop
Sice jsem cech ale zda se mi to divny... ses si jistej ze je to napsany spravne?
Thommas
Profil
1)Místo těch <br/> u reklamy dej <h3 class="reklama"> a v CSS napiš .reklama {margin-top: Xpx;}
2)V menu bych nechal ty odkazy nepodtržený (když je tam jasně napsáno, že je to menu, nevidim v tom problém) a u :hover efektu bych nechal ty border-bottom tak jak jsou, jen bych změnil barvu písma...zkus to.
3)Barvu těch border-bottom a nápisu MENU a REKLAMA bych dal trošku světlejší...ale zase ať to není uřvaný.
4)Zamakej na headeru, to pozadí docela ujde, ale ten obrázek tam je celkem...no, prostě neodpovídá stránce na tutorialy.


Ale je to mnohem lepší než původní...a kód tam není nijak zlej. Ještě bych odstranil <br/> a nahradil je stejně jako u tý reklamy...ale vždycky je co zlepšovat
hamSOFT
Profil *
Nevím jestli to je jenom u mě, ale ta reklama je stále vlezlá do menu. (IE7)
MUCO
Profil *
thomas: dik, v tom mas urcite pravdu to zmenim co si mi napisal a este tam chcem pridat nejake prihlasovacie policka, to dam do hlaavicky, kt. prepracujem. A dik za ten navrh margin-top, to ma nenapadlo.

hamsoft: keby si to cital tak by si zistil ze tomas mi na to uz dal odpoved :D a IE7, no neviem este horsie jak IE6
orginal.xf.cz
Profil *
Tak teraz som spravil to menu sa mozes pozriet http://orginal.xf.cz/stranka/skuska.php
co myslis neni to prehnane?

A tu hlavicku spravim len si premyslim aby to bolo O.K.
MUCO
Profil *
Zdravim tak teraz to mam prerobene, doteraz osm sa k tomu nedostal tak preto, to mam az teraz
tu je
url
DethLev
Profil *
Skus logicky přemýšlet a třeba si to menu nakresly na papír. Pak přijdeš na to proč ti to tak poskakuje při hoveru. Jinak bych to menu trošku zpřehlednil rozdělením do částí. Je tam kupa odkazů každý jiný neseřazeně...
Nevím proč ten rámeček v divu "obsah" má hover efekt. Je to na nic. Myslíš že proto, abych si ten text přečetl na něho najedu myší?
Nato že je to budoucí web o grafice a designu, tak je to dost odfláknuté. Zkus třeba dát nějaký background tomu obsahu a hlavičce. Pohraj si s tím. Zkoušej barvy! Dej tam víc té zelené když už jsi takhle začal. To "T" u nápisu tutorialy je šílený. Jinak na to jdeš dobře. Ale vypadá to jak pozadí s rámečkem menu a 3 další rámečky. Máš to jako transparen ale dej tam spíš barvy. Nebo grafiku. Grafiku, když je to o grafice. Bude to pěknej web, tomu věřím. Musíš na tom máknout.
MUCO
Profil *
Dik za radu, pozri co mi z toho vyslo, dufam ze sa to bude pacit kazdemu http://orginal.xf.cz/stranka/skuska.php
este sa trosku pohram s obsahom ale sa na to pozri

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0