Autor Zpráva
Martin Kuželka
Profil
Ahoj všichni,

tak jsme spustili nový web eFestivaly.cz. Co na něj říkáte? O nefunkčnosti v IE<6 víme, ale není to teď priorita.

Další festivaly jsou postupně přidávány.
Tomáš Hanus
Profil
ahoj, vypada to celkem pekne, na me az moc svetle, ten mikrofon na prave strane ma nejak nerealistickou snuru :) Osobne se mi nelibi odkazy v pravo "nej" s rozdilnou velikosti, nechapu rozdil, pokud jsou nej, tak jsou nej vsechny, ne polovina, hlavne se mi nelibi ta paticka, je to jako z jineho svetu.

Celkove se mi to libi, je to prehledne a dobre se v tom orientuje, nesedi mi hlavicka k paticce webu. Myslim, ze by hodne lidi ocenilo nejaky kontaktni formular na pridani informace o nejakem festivalu, aby nemuseli psat mail.
Martin Kuželka
Profil
Osobne se mi nelibi odkazy v pravo "nej" s rozdilnou velikosti, nechapu rozdil, pokud jsou nej, tak jsou nej vsechny, ne polovina

Některý je více a některý méně oblíbený. Proto rozdílná velikost.

Myslim, ze by hodne lidi ocenilo nejaky kontaktni formular na pridani informace o nejakem festivalu, aby nemuseli psat mail.

Formulář pravděpodobně přidáme.
Tomáš Hanus
Profil
Martin Kuželka
Osobne se mi nelibi odkazy v pravo "nej" s rozdilnou velikosti, nechapu rozdil, pokud jsou nej, tak jsou nej vsechny, ne polovina

Některý je více a některý méně oblíbený. Proto rozdílná velikost.


to jsem si nejak vydedukoval, ale stejne v tom smysl moc nevidim. Myslim tim pro uzivatele. Kazdy uzivatel ma svoji oblibenou kapelu a festival, takze si stejne vyberete ten dany odkaz nezavisle na velikosti. Podle me to pusobi hampulacky. Je to muj osobni nazor ;)

Myslim, ze by hodne lidi ocenilo nejaky kontaktni formular na pridani informace o nejakem festivalu, aby nemuseli psat mail.

Formulář pravděpodobně přidáme.


to je dobry napad. Jinak chvalim, je to pekne a me se to libi
Mistr
Profil
Martin Kuželka
(1) Mám dojem, že ve stránce http://www.efestivaly.cz/o-nas/ něco chybí. Je tam ta obrovská bílá mezera, která můj dojem způsobuje. Věřím ale, že o ni víš.
(2) V MSIE 6 se v pravém sloupečku na textu Tento týden (ze spojení Tento týden se koná) objevuje šipka s otazníkem. Proč? Domnívám se, že jde o chybu.
Martin Kuželka
Profil
Mistře, díky za komentáře. Ta šipka s otazníkem tam zůstala od té doby, co jsem chtěl, aby se po najetí nad "tento týden" ukázalo rozmezí, o jaký týden se jedná :) Už je pryč.
Plaváček
Profil
Martin Kuželka

Přimluvil bych se za drobečkovou navigaci, strašně rychle jsem se na webu ztratil. Hover u odkazů by snesl výraznější efekt. Kodér nechť ošetří overflow u pravého sloupce, při zvětšení písma v IE se layout nehezky rozpadne. Zkuste si na této stránce http://www.efestivaly.cz/festival-yanderov/ styly. Nějak mě to zmátlo.

Jinak ovšem velmi slušná práce.
gyoja
Profil
Zpěvákovi v hlavičce chybí dva prostřední prsty.
Martin Kuželka
Profil
Plaváček: díky za připomínky. Drobečkovou navigaci by neměl být problém přidat. Snad to zlepší orientaci na webu :)

Při vypnutých stylech se tam mapa opravdu nepěkně roztáhne, musím se na to podívat, ale zatím mě nenapadá žádné jednoduché řešení.
Plaváček
Profil
Martin Kuželka

Drobečkovou navigaci by neměl být problém přidat. Snad to zlepší orientaci na webu :)
Pod to se podepíši.

ale zatím mě nenapadá žádné jednoduché řešení
Mě taky ne. Ale já ten web nedělal :) Přesto držím palce.
Railbot
Profil
Grafika výborná. Práce Nuvia já prostě můžu. Jen bych se přimlouval obecně za výraznější hovery, u textu v samotném obsahu i u nadpisů.
Mistr
Profil
Martin Kuželka
Navížoi číslováním na svůj předchozí příspěvek:
(3) Pravý sloupeček, formulář pro news letter je uvozen nadpiskem Doporučit tento webu.
(4) Doplnil bych i místo konání festivalu. Například u http://www.efestivaly.cz/?action=search&kdy=kdykoliv&kde=&cena=&interp ret=707&x=34&y=19 je naprosto jasné, že se prvně uvedený festival bude konat v Litoměřicích. Ovšem ten druhý? Na první pohled to nevidím. Nešlo by to do toho šedivého rámečku doplnit?
(5) Proč, když jsem zadal filtr Datum: kdykoliv, místo konání: Praha, max. cena: 0 Kč interpret: na interpretovi nezáleží, mi vyjel Festival Yanderov, který se ovšem koná na Pardubicku? Alespoň podle lokalizace na mapě.
Knopi
Profil
Martin Kuželka:

1) Pro IE jsi asi zapomněl přidat styl ručičky pro klikací logo (cursor: hand;). Při najetí se neukazuje tlapka, nýbrž šipka.

2) V náhledu festivalů, třeba http://www.efestivaly.cz/rock-for-people/ mi přijde obsahový text strašně napěchovaný do stran, doleva a doprava. Trošku bych přidal padding a tím ho provzdušnil. Ovšem je to spíš otázka mého vkusu. :o)

Jinak se mi web líbí, je hezky barevně sladěn. Text se dobře čte, rozhodně se na webu neztrácím, ale také se na něm moc dobře neorientuju. Z pozice běžného návštěvníka chválím. :o)
Mistr
Profil
Martin Kuželka
Nějak mi zlobí antispamová ochrana diskuse.
(6) Například ve stránce Rock For People 2007 máš nahoře na první pohled dvě tlačítka, a to Vytisknout a Náš tip!. Tlačítkem je ovšem jen jedno z nich:

Popřemýšlel bych ještě o tom. Je to spíš otázka, myslím, použitelnosti.
Martin Kuželka
Profil
Mistře,

ad 3) to není newsletter, ale e-mailové doporučení webu.
ad 5) opravím, díky za bug report :)
ad 6) myslím, že skoro nikoho nenapadne klikat na nápis "Náš tip!" :)

Díky.
Mistr
Profil
Martin Kuželka
ad 3)
Budiž, může se jednat o e-mailové doporučení webu. Přesto stále mi nějak nesedí jeho nadpisek, totiž text Doporučit tento webu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0