Autor Zpráva
Smety
Profil *
Prosím ohodnoťe mi http://letysmety.com
Bylo mi tady řečeno že tam nemám patičku, tu jsem upravil, pozadí jsem také změnil.
Co dál bych mohl vylepšit?
DJ Miky
Profil
„Statistiky“ a „Meta“ jsou zbytečnosti, které nikoho nezajímají, stejně tak „Pondělí, 2.července 2007 a svátek má Patricie“.
Smety
Profil *
No nějak jsem to potřeboval zaplácat. =)
tajny spion
Profil
Meta bych dal opravdu pryc. Statistiku bych nechal ale pres netagent.cz
To "Pondělí, 2.července 2007 a svátek má Patricie" se mi libi, nerusi to, je to vystizne a male. Mozna barvu pisma na strance nastav na WhiteSmoke misto White... moc to bije do oci.
Vis co je to a:active u menu? To je neco jako aby navstevnik vedel kde zrovna je... skus to udelat. Nadspi "Menu" bych zvetsil.
Na uvodni strance je obrazek v jednom typu ramecku a texty v jinem... chtelo by to sjednotit nebo alespon stejnou sirku nastavit.

Web se mi libi, davam 5/10 (sice tu neni nic graficke, coz ti jiste Lexter vytkne, ale v tom je krasa jednoduchosti)
DJ Miky
Profil
Statistiku bych nechal ale pres netagent.cz

Jak to pomůže vzhledu? Nijak.


Vis co je to a:active u menu? To je neco jako aby navstevnik vedel kde zrovna je... skus to udelat.

Přečti si nejprve, k čemu a:active opravdu slouží. Chtěl bych vidět, jak pomocí a:active zvýrazníš po načtení stránky aktuální sekci.
Ale označení aktuální sekce by se opravdu hodilo.
Smety
Profil *
Opravte mne jestli se seknum, ale dal jsem tam
a:active {color: #e58704; text-decoration: underline;}

a nezvýraznilo to načtenou sekci. Jde to vůbec v PHP?
Smety
Profil *
Jinak jsem změnil barvu písma nad logem na whitesmoke
DJ Miky
Profil
a nezvýraznilo to načtenou sekci

To by ani zvýraznit sekci nemohlo, to tu zase tajny spion píše blbosti. V PHP to jde, třeba kontrolováním aktuální stránky v podmínce a vypsáním třeba class="akt" k aktivnímu odkazu. A samozřejmě si pro to vytvořit příslušnou třídu v CSS.
Smety
Profil *
Áha, tak to vynechme, jinak vyhodil jsem meta a statistiky a aje to takový suchý :(
tajny spion
Profil
DJ Miky
Jak pomoci a:active...
Delas si srandu? Mrkni na muj web a uvidis ze to jde.
A jak pomuze netagent vzhledu? Prohlidni si dostupny vzhledy a uvidis lolku.
roberta
Profil
tajny spion
Delas si srandu? Mrkni na muj web a uvidis ze to jde.

neide ti to... v IE sa ti síce zobrazí, kde sa nachádzaš, ale klikni niekam na tej stránke (nie na odkaz) a už sa ti to nezobrazuje. a vo FF sa ti to nezobrazuje už vôbec... takže DJ Miki si srandu nerobí, ale robíš si ju ty
tajny spion
Profil
roberta
A znas lepsi zpusob udelat pomoci HTML a CSS (a JavaScriptu) mnou pozadovany efekt? Jestli jo prosim o to abys mi ho rekl(a), rad se priucim.
roberta
Profil
tajny spion
pomocou HTML a CSS (a JavaScriptu) to nepôjde. postup ti popísal DJ Miky
DJ Miky
Profil
tajny spion
Delas si srandu? Mrkni na muj web a uvidis ze to jde.

Koukám na tvůj web a označení aktuální stránky opravdu nevidím.


A jak pomuze netagent vzhledu? Prohlidni si dostupny vzhledy a uvidis lolku.

Myslím, že se neznáme, abys mě mohl hodnotit a říkat mi lolku. Navíc já aspoň nešířím blbosti a fámy jako ty.


Smety
jinak vyhodil jsem meta a statistiky a aje to takový suchý :(

Pokud je to tam suché, tak to chce víc obsahu :-). Místo toho by se možná hodila třeba náhodná fotka, či nějaké informace nebo tipy pro potápění...
Smety
Profil *
Dobře, zkusím to. :)
Plaváček
Profil
Smety

Tak nevím. Párkrát jsem se potápěl. Jednou jsem si přivezl překrásné mušle od chorvatského moře. Také zánět pravého zvukovodu. Ale nemám pocit, že by moře bylo černé. Není trochu škoda zabít tak krásné téma nevhodnou volbou barev?
DJ Miky
Profil
Plaváček
V hloubce 1000 m už moc světla není... ;-)
Plaváček
Profil
DJ Miky

Tak daleko jsem nebyl a jestli cílíš web na takové profíky, pak se omlouvám.
Lexter
Profil
hm... http://unit-clan.sapas.cz/ , mám chuť to napsat i do topicu níže, ale co...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0