Autor Zpráva
Rampi_k
Profil *
Zdravím. tak jsem si trošku hrál ve Photoshopu a vytvořil jsem toto . Mě se to celkem líbí :-).
Řekl bych, že je to o moc lepší než současná verze.
Tak ten nový design zhodnoťe prosím ! Ale ne moc tvrdě :-) teprve s Photoshopem začínám !
Taps
Profil
Rampi_k
Nevypadá to špatně, akorát bych náhodný obrázek a jiné položky zarovnal na jednu stranu.
tajny spion
Profil
Wow moc se mi to libi. Zvyrazni paticku... Trebas vodorovnym oddelenim od obsahu... Tim ze to zatim je jako obrazek davam 8/10
Kcko
Profil
Je to strasne, design ktery mohl frcet tak pred 5 lety. Na co si tam potreboval Photoshop? Na par prechodu a stin kolem celeho webu? Podivej se na kteroukoliv cssgalerii jak ma vypadat moderni web.
tajny spion
Profil
Kcko
Proc vsichni buzerujete. Nejradeji byste byli kdyby vsechny weby vypadali na vlas stejne - nejlip jako ty vase. Kua s timhle me ta se****.

Rampi_k
Nic si z toho nedelej.
Kcko
Profil
Pokud mas problem prijmout cizi nazory tak sem vubec nelez. Nazor na jeho web nezmenim, je po graficke strance totalne OUT.
Thats all.
Taps
Profil
tajny spion
Káždý má trošku jiné grafické cítění a každému se líbí něco jiného...
Rampi_k
Profil *
Kcko
Ok, ale když se kouknu na hodně stránek s on-line hrami, přijdou mi takové nudné a nebarevné, tak jsem zkusil něco stvořit.
Na co si tam potreboval Photoshop?
Sem to měl dělat v malování nebo v čem ?

A jsem začátečník, tak ode mne nemůžeš čekat nějakou SUPER MODERNÍ PREZENTACI.
Rampi_k
Profil *
A ještě bych chtěl poprosit, abyste mi napsali, jestli to JE , nebo NENÍ lepší než současná verze, Dík
Lexter
Profil
Že vás baví se hádat.

1) Za reklamy v hlavičce bych střílel. Už jsem se s tím párkrát setkal a nikdy to na mě nezanechalo dobrý dojem.
2) Celý obsah jsi odsunul kvůli nadpisu, to mi nepřijde šťastné.


Jinak nevím co hodnotit, není to špatné, čitelné, přehledné, ale ničím nezajímavé, nepoutavé. Nic to ve mě nezanechalo.
bukaj
Profil
A ještě bych chtěl poprosit, abyste mi napsali, jestli to JE , nebo NENÍ lepší než současná verze, Dík
podle mého to NENÍ lepší než současná verze.
Rampi_k
Profil *
Lexter

Ta reklama tam je kvůli webuzdarma.cz přijde mi (ikdyž se mi také moc nelíbí), že je lepší mít jejich reklamu jen na úvodní stránce, než ji muset mít na každé v dolní části.
janczisko
Profil *
Kcko
Podivej se na kteroukoliv cssgalerii jak ma vypadat moderni web

Podle mého názoru moc nejde skloubit dohromady modeerní design a web s on-line hrami. V CSS galeriích vidíš převážně stránky firem, nebo různých objektů, sem tam nějaké to portfolio...
Web so hrami má být (teda podle mého) hlavně živý, tudíž barevný a přehledný. Mě se celkem tvůj návrh zalíbil, jen by tam chtělo ještě něco pozměnit.
Railbot
Profil
Web so hrami má být (teda podle mého) hlavně živý, tudíž barevný a přehledný.
A to firemní web nebo jakýkoli jiný být nemůže? Právě naopak, to je moderní web, kterých v galerií lze nalézt tisíce.
meca
Profil
Tak tak... Ale vůbec tu nejde o CSS galerie či podobné ptákoviny. Mít moderní web není důležité - je důležité mít web, který neni stejný jako ostatní; chce to hravost!

Sám říkáš, Rampi_k, že se ti zdají weby s online hramama nezajímavé, tak si vytvořil něco svého. Ale koukni na Superhry.cz, Online-hry.cz... Nejsou skoro stejné? Jsou! Je to o ničem tydle tři barevné optimistické sloupce; maj to totiž všechny...

Design nemusí být (jak nás to učí všichni ti pochybní guru*)) o CSS galeriích, o módních trendech... Je to o hravosti, o nápadu...

*) Musel jsem si rýpnout ;)
tajny spion
Profil
meca
Krasnej proslov...
meca
Profil
tajny spion
To víš, plánuju kariéru v politice...
Rampi_k
Profil *
No jo no, nápad... mě ale pořád chybí !!! :( ale budu to zkoušet tak dlouho, až se chytnu !!
Manq
Profil
o drobet lepší :-)
tajny spion
Profil
Rampi_k
Bacha na velikost stranky. At neni vetsi nez 80kb, melo by se to vejit do 50.
Keilew
Profil
tajny spion
Když už, tak dnes je standard do 100kB (viz Kuba Krčmář), ale já se snažím bejt do 30kB;-)
Rampi_k
Profil *
tajny spion
Díky za upozornění, ale radši bych byl, kdybyste se nějak vyjádřili k tomu návrhu, a pomohli mi tak dojít k dalšímu , úspěšnějšímu řešení.
Teď o prazdninách mám dost času, tak to porád zkoušim :-) !
tajny spion
Profil
1 ma nejhezci paticku, 2 je celkove nejzivejsi. 3 podle me ne :/
quinux
Profil
Rampi_k
Druhý je o něco lepší než ten první (není tak "barevný"), ale vyhnul bych se tomu šrafování na pozadí, na větších rozlišeních z toho budou bolet oči.
sTeeVe
Profil
Tak v posledním návrhu se určitě zlepšil vzhled layoutu, nicméně to šrafování v pozadí je moc výrazné a odpoutává uživatele od obsahu.

Dle mého názoru to je přehledné, ale chybí mi tam jakýkoli nápad, zvýraznil bych hlavičku na úkor pozadí a dal tam třeba nějaký známý herní motiv ;-)

Ještě si nejsem jistý nadpisem "Nejnovější hry". Připadá mi tam hodně cizí, jakoby tam nepatřil, zkus nad ním ještě popřemýšlet.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0