Autor Zpráva
hamSOFT
Profil *
http://hamsoft.wz.cz/
Prosím o zhodnocení této stránky, rád bych věděl co si o ní myslí i jiní...
DJ Miky
Profil
- Pořád stejný titulek.
- Je to barevně neuspořádané.
- „Pondělí, 2. Červenec Dnešní svátek: Patricie“ je zbytečnost.
- Na stránce „Ke stáhnutí“ by to chtělo místo typu souboru napsat nějaký popisek.
- Odstavce od sebe nějak odsaď, tvoří jednu velkou změť textu, stejně tak malé řádkování.
- Odstavce se dělají <p></p>, ne dvěma <br>.
- Proč máš na stránce několik h1?
- Kód je „Světe <div> se“.
Tomáš Hanus
Profil
hamSOFT
mas problem s kodovanim, zobrazujes stranku v jinem kodovani nez ji pises, pri automatickym rozpoznavani je to "necitelne"

grafika: takove, nevim, co si mam o tom myslet, sice prehledne, ale menu zanika v telu stranky, slaby hover, zadna hlacivka, zadna semantika ani typografie, zbytecne informace jako je svatek atd, to se hodi nekam na portal ale kdyz hledam neco o sw, tohle me nezajima, barevne je to tak nejak "smichane" dohromady, nejak to rozclenit
hamSOFT
Profil *
Tomáši, s tím kódováním bude asi problém u tebe. Můj poznámkový blok má pouze windows-1250, žádné jiné nepodporuje. Tuto stránku jsem zkoušel na různých počítačích s různým OS (mimo jiné i s Linuxem) a na různých prohlížečích s různým nastavením a vždy se mi stránky zobrazily správně.
hamSOFT
Profil *
DJ Miky
- Odstavce se dělají <p></p>, ne dvěma <br>. - tohle jsem už upravil
- Proč máš na stránce několik h1? - toto také.
Tomáš Hanus
..., ale menu zanika v telu stranky, slaby hover, zadna hlacivka, ...
Ten datum a svátek tam mám proto, že mi ten roh připadal takový prázdný; jinak mě nenapadá nic rozumného, co bych mohl dát do hlavičky tak, aby menu nebylo ještě méně výrazné než teď.
hamSOFT
Profil *
Trochu jsem zvýraznil menu a opravil chyby, které mi našel validátor.

Potřeboval bych poradit s hlavičkou, tam jsem úplně ztracený.
orginal.xf.cz
Profil *
Tak pomaly sa nacitava a mas slaby efekt na hover tak 4/10 cca
hamSOFT
Profil *
Zcela jsem předělal vzhled stránek, co mu říkáte teďka?
hamSOFT
Profil *
Tolik lidí a nikdo k tomu nic neřekne? :(
hamSOFT
Profil *
Omlouvám se, že tohle vytahuju znovu na světlo světa, ale mám na stránce nový vzhled.
A tak vás prosím o ohodnocení a kritiku...

A hlavně si při hodnocení nezničte vztekem a zhnusením klávesnici :-D

Díky
chil_cz
Profil
super, ted uz jenom vydelat ty miliony ;) a inac se ti hlavicka nezobrazuje ve ff ;) at se dari ja chil! :)
hamSOFT
Profil *
chil_cz
a inac se ti hlavicka nezobrazuje ve ff ;)
Nechápu, v mém Firefoxu je vše OK. Dokonce to rozumně funguje i v IE5.5, 6 a 7. A Operu zmiňovat nemusím, ta je také v pohodě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0