Autor Zpráva
ciba
Profil
Dobrý den,
prosím o kritiku: http://www.dochorvatska.cz
Manq
Profil
ciba
tabulkový layout
Proč ukončuješ meta tagy pomocí />, když zadaný DOCTYPE máš HTML 4.01??
ciba
Profil
to Manq, vycetl jsem to ze standardu W3C, ale je mozne, ze s moji AJ jsem to nejak pokazil, nicmene diky, vratim se k tomu. Myslel jsem, ze vsechny neparove tagy maji byt ukoncene, dle standardu HTML 4.0.
Manq
Profil
ciba
nepárové tagy musí být ukončeny /> v XHTML
Taps
Profil
ciba
1) stále stejný title
2) tabulkový layout
3) v kódu nepoužívej tyle="height: 9px; padding-left: 1px; když načítáš externí css
ciba
Profil
to Taps, mam dve otazecky...
ad 1) rozdilne Title ma nejaky dusledek na chod stranek, jak velkou roli hraje pri SEO?
ad 3) je to chyba kosmeticka, ze se v tom clovek hure orientuje, ze musi hledat v html i css souboru nebo je to rozpor s nejakymi pravidly

diky predem za odpoved
Lexter
Profil
ciba

To mi spíš zní jako vysakování. No nic.

1) Ano má. Velkou.
2) Tabulkový layout je určen pro tabulková data. CSS se má používat při struktuře webu.
quinux
Profil
ciba
ad 1) rozdilne Title ma nejaky dusledek na chod stranek, jak velkou roli hraje pri SEO?
Dal bych jeden příklad: používáš -li nějaký prohlížeč s taby, tak si otevři pár stránek z tvého webu do tabů a pak řekni - jsi schopen se v nich rychle a s přehledem orientovat?

ad 3) je to chyba kosmeticka, ze se v tom clovek hure orientuje, ze musi hledat v html i css souboru nebo je to rozpor s nejakymi pravidly
V rozporu s nějakými pravidly to asi nebude, ale zamysli se jestli budeš schopen třeba za půl roku rychlé úpravy na webu, když máš styly rozházené po dvaceti místech :)
zatomik
Profil
Je to cele modre:)

Chapu ze zamer byl asi napodobit more... ale te modre mi tam prijde moc.

Hned na uvodni strance na me kouka odstavec dlouhej jak Lovosice, jako navstevnika by me nenapadlo ho nikdy celej cist:) Rozhodil bych text na vice odstavcu a vsude v textech bych dal vetsi odsazeni radku.

Neco tomu designu chybi, sice neni odpudivy ale pekny take neni.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0