Autor Zpráva
Thommas
Tak jsem zpachtil další návrh. (Btw. chci předejít tomu, aby někdo říkal "Pro web webdesignera velice slabé", tak předem říkám, že jsem to udělal takhle, protože jsem neměl jinej nápad, na jaký téma tvořit - rozhodně si nemyslim, že to je na úrovni to prodávat)
Budu rád, když svojí kritiku zdůvodníte, abych věděl, na co přesně si dávat pozor...

TK design
Flip
proč něco děláš, když nemáš nápad... sám musíš vidět, že s tímhle neuspěješ... kdybych něco takového vytvořil já, tak to smažu a začnu znova...
Thommas
Budu rád, když svojí kritiku zdůvodníte, abych věděl, na co přesně si dávat pozor...
Tak to jsi se trochu netrefil...
A proč to dělám? Možná proto, abych se to naučil...? Abych si vyzkoušel nový věci? Aby mi ostatní poradili, co je hezký, a co ne?
Jako jo, máš ode mě pochvalu, seš 100x lepší ve webdesignu než já, nebo na co chceš svým postem poukázat?
Radši bych byl, kdyb jsi mi řekl, co vylepšit...
r0me0
asi bych změnil logo tak, aby to více vypovídalo o obsahu webu.
Rozhodně změn barvu písma u hoveru, je to nečitelné
Thommas
U hoveru v hlavním menu u toho Ceník? (no on tak ani jinej není, co? :D) To mi připadá čitelný...ale když se ještě někdo ozve, tak s tím něco zkusim vymyslet, ale takhle to sedí k tý červený, no.
Btw. To logo vim, ale jak říkám, jen "cvičim", takže jsem nechtěl strávit půl dne jenom hledáním vhodnejch obrázků...
Lexter
Jak se ten layout bude roztahovat? Bude?
Thommas
No, tohle je úvodní stránka. V podstránkách, kdyby tam měl být delší text, bych asi pod ten box s textem a menu dal ještě jeden box se šířkou na celou stránku (div), aby tam nevzniklo prázdný místo.
woric18
koukni na cssmania.com tam je toho jak knížek v knihovně... tam je inspirace v designu ale zaleží v mnoha směrech jak to udělat
Thommas
Takhle jsem to myslel : http://www.xma.kx.cz/obr/tkdesign2.htm
Lexter
A proč to dělám? Možná proto, abych se to naučil...?

Chtít se to naučit a rovnou dělat "profi" webdesign ti připadá jako šťastné řešení? Takových je spousta.
Thommas
Lexter: Nepochopil jsem to, co tu píšeš :( Unikají mi souvislosti...
quinux
Thommas
A proč to dělám? Možná proto, abych se to naučil...? Abych si vyzkoušel nový věci? Aby mi ostatní poradili, co je hezký, a co ne?
Již to naznačil Lexter, ale ještě bych přisolil ;o)

Chápu, že se chceš učit. Chápu, že chceš zkoušet nové věci. A chápu,že chceš poradit od ostatních. Ale, uč se na "zábavných" webech. Udělej si blog, udělej si web o svém oblíbeném seriálu, udělej si web o své oblíbené skupině, jen nevytvářej jakékoliv "portfolio", natož svůj "firemní" web, když jsi jednotlivec a když to ještě neumíš. Nebo si myslíš, že si tady budeš každou chvíli chodit pro rady jak něco udělat a pak za to budeš inkasovat peníze od klientů?
Thommas
Ehm Btw. chci předejít tomu, aby někdo říkal "Pro web webdesignera velice slabé", tak předem říkám, že jsem to udělal takhle, protože jsem neměl jinej nápad, na jaký téma tvořit - rozhodně si nemyslim, že to je na úrovni to prodávat
O.K. takhle jak jsi to vysvětlil to chápu...ale prostě já blogy upřímně...mno nemám rád. A seriály atd. ... ono to je mnohem víc práce...hledat texty atd. ... Je to víceméně to samý, akorát víc práce s textama.

EDIT: Btw. já ani svou firmu mít nemůžu...v 15 to ani nejde, ne? :D
quinux
Thommas
Ehm Btw. chci předejít tomu, aby někdo říkal "Pro web webdesignera velice slabé",
Promiň, já ten první příspěvek skoro nečet ;o)

O.K. takhle jak jsi to vysvětlil to chápu...ale prostě já blogy upřímně...mno nemám rád. A seriály atd. .
Tak já to uvedl jako příklady, né že to máš hned začít dělat. Udělej prostě to co tě baví ;o)
Thommas
Jasný...tak teda díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0