Autor Zpráva
Conty
Profil
Prosím o připomínky, názory a návrhy na budované stránky rekreačního objektu CHATA SLUNEČNÁ.
Díky všem
Mistr
Profil
Conty
(1) Co není na webu odkazem, to nepodtrhávej.
(2) Chválím klikací logo. Zajisti, prosím, aby i v MSIE byla nad logem ručička (zatím je tam šipka).
(3) Některé fotografie se po klepnutí na ně zvětší, jiné ne. Nešlo by to ujednotit?
(4) Protože se jedná o statický web (a nejen proto), měl bys zajistit i takové "detaily" jakými jsou zobrazení "s", "z" a "v" na koncích řádků či rozdělení 1 čtyřlůžkový na dva řádky.
(5) Texty jsou možná zajímavé, ovšem jsou velmi dlouhé a nezáživné. Co je osvěžit například nějakým podnadpisem?
jojoj
Profil *
nekvalitne urobené zaoblenie rohov
Chates
Profil
Celkově se mi zdá zdařilé. Co mě ale praštilo do očí je ten formulář. Podle mého by jsi neměl nutit lidi psát datum přesně podle formátu DD.MM.RRRR. Velká skupina lidí to nepochopí a ještě větší se vám na to vykašle. Také si myslím, že je nešťastné zarovnávat ve formuláři doprosředka. Ještě bych si zkusil pohrát s texty. Jiné písmo, větší line-height a místo černé barvy dát velmi tmavou šedou.
DJ Miky
Profil
Pohrál bych si s velikostí řádků (line-height), jsou moc nalepené na sobě.

„Tel.“ je zkratka, proto za ní musí být tečka.

Kontakty se zobrazují jako nudle, možná by vypadalo lépe, kdyby byly ve dvou sloupcích.

V Rezervaci by bylo vhodnější udělat výběr polopenze jako dva radiobuttony nebo jeden checkbox.

U dvou obrázků na úvodní stránce ti chybí " za adresou odkazu:
<a href="PIC/FOTO/CHATA_LETO.jpg target=
<a href="PIC/FOTO/CHATA_ZIMA.jpg target=

Jednotlivým stránkám by bylo dobré dát nějaký nadpis do obsahové části.

Uprav si na celém webu pomlčky napsané spojovníkem za skutečné pomlčky (&ndash;).
Conty
Profil
to Mistr:
ad (1) Stalo se, musím zvolit jiné zvýraznění
ad (2) Ok, pokusím se :-)
ad (3) Chybička byla ve velikosti přípony jpg a JPG.
ad (4) Určitě si s tím pohraju
ad (5) jj, také pravda, chce to ty texty oživit

Díky moc
Conty
Profil
to jojoj
jestli máš na mysli to zaoblení u fotky chaty v hlavičce, tak souhlasím...jsou tam drobné nedostatky
Conty
Profil
to Chates
formulář přijde určitě předělat, mám ho připravenej přes php, ale to zatím na hostingu neběží, je potřeba změnit podmínky...bude celkově pohodlnější - každý nemá nastaveného poštovního klienta...
díky za názor
Conty
Profil
to DJ Miky
Díky za ty nedostatky - odstraním. Co se týče textu, podnadpisů a kontaktů - určitě si s tím pohraju,ať jsou stránky trochu živější. Co se týče formuláře - viz. výše
díky moc
gyoja
Profil
Ke grafice: Dal bych tam víc Krkonoš. Je taková nicneříkající.
Conty
Profil
to gyoja
jj, do hlavičky obrys Krkonoš :-)
díky moc za inspiraci
habendorf
Profil
http://chataslunecna.cz/cenik.html

Tak teď by mě fakt zajímalo, kolik platí 12leté dítě.
Conty
Profil
to habendorf
tak to mě taky:-), už jsem na to upozornil kamaráda, pro kterýho jsou určený stránky, ale zatím mi nedodal aktualizovaný ceník...vím o tom...ale přesto moc díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0