Autor Zpráva
lopik
Profil
dobry den,
zhodnotte prosim graficky navrh stranky pre jednu stolarsku firmu. privitam vsetky vase pripomienky.
adresa: makomm.jarlu.com/navrh.png
lusk
Profil *
Mě se to líbí, jen bych ten obrázek nad nadpisem dal rovně. Na mě to působí divně, když je tam všechno rovné a jediný tento obrázek je nakřivo. Jinak pěkná práce !
Lexter
Profil
1) Nepoužívej pro obsah kurzívu.
2) Nevyhlazuj text pod asi 18px. Na webu se ti tak malé písmo nevyhladí.
3) Musel jsem se moc soustředit abych přečetl nadpis webu. Což o to, font je to hezký, ale chtělo by ho to co nejlehčeji přečíst.
4) Nelíbí se mi, že pro nadpisy používáš vytažení. Takhle by jsi musel vše dělat obrázkem, což je problematické a nešťastně řešené.
5) Okraje zaoblení nejsou nic moc. Ostřeji prosím.
6) Všechny ty mohutné linky na mě nepůsobí nijak dobře. Zvláště u nadpisu a v menu.
7) Menu humpolácké.
8) Květinové tvary jsou hezké, ale nepříliš hodící se. Nakresli lepší.


No nic moc, ale špatné to také není. Tvůj web mě zavalil jako hromada kamení. Provzdušni to.
habendorf
Profil
Lexter

Nevyhlazuj text pod asi 18px. Na webu se ti tak malé písmo nevyhladí.

Říkáš to tady už asi popáté, tak mi to nedá: není úplně fuk, jestli je to v psd vyhlazené nebo ne? Na webu se to stejně bude chovat podle nastavení uživatele, na ničem jiném nezáleží. BTW třeba u 11px Arial je zatraceně dobře vidět, jestli je vyhlazené nebo ne.
Lexter
Profil
habendorf

Ale já to tu říkám asi podesáté. Jde o to, že s nevyhlazeným to vypadá docela jinak a s tím se musí počítat. Zkus si to.
habendorf
Profil
Zkus si to.

Po 200+ komerčních projektech na kontě jsem ten rozdíl už párkrát viděl :o))
Lexter
Profil
habendorf

No pak mi to vyčítat nemusíš. Dle mého se i v návrhu musí počítat s okolnostmi na webu, zvláště, když se dává k hodnocení. Mimoto, diskuse není k honění per.
Lexter
Profil
habendorf

Pokud ti to vadí, podej oficiální stížnost na vedení, ti se mě pokusí zpracovat :-D. (vtípek)
habendorf
Profil
Lexter

Já ti snad nic nevyčítám, ne? Jen říkám, že je úplně jedno, zda je návrh vyhlazený nebo ne, uživatel to ve finále uvidí dle svého nastavení.

A pro kodéra je lepší nevyhlazený návrh. Např. proto, že z vyhlazeného se obtížně pickne barva písma.

Mimoto, diskuse není k honění per.

Jestli máš na mysli "pér", tak ne, není.
lopik
Profil
Lexter
uz som to v tom navrhu poupravoval. zmensil som menu a tiez som zmensil linky okolo nadpisu a menu. rohy som vsak nechal take iste a tiez aj font pisma.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0