Autor Zpráva
Nowotny
Profil *
Prosím o hodnocení z hlediska (a) funkce, (b) zobrazení stránky v různých prohlížečích. Cokoliv dalšího také vítáme. Uznáváme, že jsme mimo kreativní grafiku :: to však není cílem webu.
-ko-
Profil *
V čems dělal tu galerii?
Marty
Profil
Pro prohlížeče je to vyladěné dobře, žádné chyby jsem nezaznamenal.

Jinak ve stránce nezaměstnaní nemáš nastaveno kódování, zlobí to.

Jako informační rozcestník mi to příjde pěkné, ale trochu mi unikal smysl toho, co vlastně web poskytuje ( hosting, katalog url, nebo inzerci )?
Nowotny
Profil *
(1) Galerii jsem dělal v "Xn View", stáhnul jsem si to na studna.cz nebo slunecnice.cz už nevím.
(2) Huh, je to infosite pro místní, měl by toho nabízet víc než katalog stránek. Na ten kód se podívám, pravděpodobně mi ten meta vypad. Dík.
Fantastické
Profil *
Moc odkazů ale v katalogu nemáš, ale struktura je dobrá...
Práskač
Profil *
Má bejt nějakej duplikát? Co tím autor myslel?
Nowotny
Profil *
2 Fantastické :: Moc odkazů tam není, protože to moc dlouho nefunguje, ale věřte tomu nebo ne, že se to zaplní.
2 Práskač :: Co se týče té duplicity, tak nevím, proč bych tím musel něco extra myslet. Prostě obec na svých stránkách nemusí a mnohdy ani nemůže mít uvedeny jiné informace než ty v zájmu čistě veřejném. Ale o tom, jestli mají v obchůdku otevřeno se může bába dozvědět ze stránek našich. Samo litr za předpokladu, že sedí na netu. Ale to se dá předpokládat, loni jsem zavádět net i v kravíně...
Kráťa
Profil
Ty hejbací odrážky by byly příjemnější statické.
Nowotny
Profil *
Huh. Možná máš recht... asi to vyzkouším. Ale až pozdě večír nebo zítra. Telí se nám kráva, dneska nocuju v chlewwwě.
ChodzilPoDzedzine
Profil *
Dačo také je ušlachtilé, ále ako sa chceš týmto zaoberať dialej, kedže reklamy tam niesú a uživatelov je maximálne tolko, kolko je vás v dzedzine - a ked odpočítaš tie babky a dedky, čo sú užaj plesnivci a decká, čo majú iné problémy - najmä keď ste voľaký vidlákov.
dušan
Profil *
co firma co nemá WWW stránky ta v katalogu nebude?
ValidotorEx
Profil *
Když nemá tak nemá, v katalogu bude uvedena taky, ale bez hypertextu - odkazu.
Nowotny
Profil *
Asi jste to nepochopili, jsme inteligentní telefonní seznam
Who?
Profil *
Cože jste?
Prosim nově ohodnotit tuto změnu stránek
Profil *
V pátek 22.04.2005 jsem změnit homepage www.DolniLutyne.com a další stránky www.DolniLutyne.com/search - Jak se vam libi tento design? http://www.DolniLutyne.com hlavní stránkaVyhledávače
Zmenil som to, je to sostra DMOZ.ORG
Profil *
Pridajte dajaký nazor na tento layout na www.dolnilutyne.com - Ako sa vám páči, ďakujem
Teraz ti to chodí aj na MSIE aj na Mozil
Profil *
Teraz to je vyladené OK, ale mosíš to dorobiť
mat
Profil
vol rozumněji jména, pod kterými přispíváš, není třeba vkládat do jména to, co je vhodnější vložit jako obsah zprávy...
Maťo
Profil *
2 Mat: Asi se k tomu uchýlil, když na hlavním panelu není možné vložit podnadpis
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0